klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hamis daha yok canim bende evdeyim hava guzel ama gunes dunku gibi degil bende disari cikmak istemiyorum kararsizim biraz

Dün gece birkaç film seyrettim
Canım çıktı ağlamaktan
O Türkan yok mu o Türkan
Yine öptürmedi dudaktan
Kim bilir gelen geçen ne diyor halime ben
Ben değilim bugünlerde
Yediğim nanelerin haddi hesabı yok
Şişenin dibindeyim çok mutsuzum çok çok çok
Kendiliğinden gelsen ne olur
Aramıyorum yiğitlikten
Sendeki sabırda mübarek paslanmaz çelikten
Dün gece birkaç film seyrettim
Canım çıktı ağlamaktan

O Türkan yok mu o Türkan

Merhaba ben aranıza yeni katıldım.Bu sitedeki bütün yazıları okutum hem de her konuyla ilgili.Kendimden bahsedeyim.10 yıllık evliyim 9 yaşında bir oğlum var.2 yıldır ikinci bir çocuk istiyorum ama olmuyor.İnsan kendi başına gelince nasıl yanıp yakılıyor nasıl araştırıyormuş bunu yaşadım. İlk başlarda TSH yüksekti artık düşürdük.2 ay önce klomen ve ovitrelle kullandım ama olmadı yıkıldım.Geçen ay ise kist olduğu için boş geçti.Şimdi klomen kullanıyorum tekrar ve salı günü doktora gideceğim.Bakalım ne olacak.Bu arada ben geçen ay kist için soğan kürü yaptım 13 gün kadar.Şimdi ise adetimin 2.günü çörek otu,bal ve tarçın karışımına başladım,Ayrıca sabah akşam hayıt tohumu ve civanperçemi çayı içiyorum.Eşime de keçiboynuzu pekmezi içiriyorum.Bu ay çok sıkı hazırlandım.Bakalım ne olacak? Rabbim herkesin gönlündekini versin.Oğlumun kardeş özlemini de gidersin rabbim.

amin inşallah! hepimizin dilekleri kabul olur inşallah!

Sormuyor hatırımı, çalmıyor hiç kapımı
Hanidir bekliyorum bi haber yok
Kalbimde gizli yara, kalmadı aklım
Güç bela kendimi dışarı attım
Bendeki bu durumu, yakmışım gururunu
Buldum da sorununu, yakışmadı çözümü
Kendimden vazgeçerim, her rüzgârdan geçerim
Bir tek onun meltemi, bulmuştu şu özümü
Öyle bi baktı yüzüme giderken yaralı,
yaralı
Ben ömrümde bu kadar yıkılmamıştım
O an
aşk öyle bir tutuşturuyor adamı
Ben dünyaya bu kadar sıkışmamıştım
Öyle bi baktı yüzüme giderken yaralı,
yaralı
Ben ömrümde bu kadar yıkılmamıştım
O an aşk öyle bir tutuşturuyor adamı
Ben dünyaya bu kadar sıkışmamıştım
Ben kimseye böyle yakışmamıştım

:97::97::97::97::97::97::97::97:
:97::97::97::97::97::97::97::97:
:97::97::97::97::97::97::97::97:​

kısssslarrrr güzel haberler yokmu meselaaaaaaaaaaa bunun gibi offf beklemekten günlerde geçmiyor bat 4 gün kaldı:18::18::18::18:gerçi yarın kanda baktırsam çıkarda çatlatma iğnesi olalı 14. gün ama :18::18::18:korkuyorum

ben yinede adetimi bekliycem bu ay çok heveslendim hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum

ben yinede adetimi bekliycem bu ay çok heveslendim hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum

bence bekle o gunde adet olmazsan kan testti yaptırırsın.

selam kecı boynuzu pekmezı cok kaynatıldıgı ıcvın cok uygun degıl onun yerıne kecı boynuzlarını 3 dakıka kaynatıp suyunu ıcır bence:) ben oyle yapıyorumda:) yarım lıtre kaynamıs suya 6-7 kecıboynuzu kır sabah aksam ıcsın...

ben galiba adet olcam yaa.daha 8-9 gün var ama göğüslerim acımaya başladı.moralimde bozulmaya başladıtabi

selam kızlar bu sayfaya yenı geldım. ne hareketlı bır topik:) yazılanları okudum ... rabbım ısteyen herkesın kucagını bos bırakmaz ınsallah. ben 3 yıldır evlıyım ve 3 senedır bebiş hasretı cekıyorum... klomen, ıgne kullandım bır asılama yaptırdım ama olmadı. bu ay beklemedeyız asılamadan sonra kıst oldu. ıkıncı asılamayı beklıyorum ama asılamada sansımız cok az malum... bu yuzden hemen tüp bebege gecmeyı dusunuyorum bakalım bu ay kürlere basladım esım ve benım ıcın belkı hıc gerek kalmadan bu ay hayırlı haber alırım:)

butun sayfalarimi okudun vayy ben sikilirdim.ben gunluk takipde bile zorlaniyorum bir gunde 30 40 yazdigimiz oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…