klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar bişey sorucam çatl. iğn. olalı bir hafta oldu ama feci şekilde göğüslerim acıyo iğneden olabilir mi acaba:18::18::18::18:
olabilir benimde igneden sonra adetime az kaldigimda cok acirdi ins.senin hamilelik belirtisidir.
Ne yapıyorsunuz?
asilamayi arastiriyordum ayy kalandan cok kalamayanlar tirstim biraz uzuldum
bennn geldiimmm..nasilsizz bacilar? telden giriyom kimler var goremiyorum

canım benimde adetimden iki gün önce falan başlardı acımaya ama daha on gün var, birkaç gündür kasıklarım ağrıyodu onlar geçti şimdi bu başladı iyice şaşırdım artık

olabilir benimde igneden sonra adetime az kaldigimda cok acirdi ins.senin hamilelik belirtisidir.

hic takma kafana. bugune kadar beklemissin bundan sonra da tutmasa bile 2. 3. denenir. ama icimden bi his aramizda ilk senin hamis kalacagini soyluo :)

canım benimde adetimden iki gün önce falan başlardı acımaya ama daha on gün var, birkaç gündür kasıklarım ağrıyodu onlar geçti şimdi bu başladı iyice şaşırdım artık
yaa bir suru ilac igne vs kullaniyoruz.vucut ister istemez tepki veriyor.

asilamayi arastiriyordum ayy kalandan cok kalamayanlar tirstim biraz uzuldum[/QUOTE]

Cnm insanin derdi neyse onda yogunlaşyr.korkma ve olumsuzlugu üzerne cekme.asilamadn snra hamile kalan tarafnda olacgni düşün tamam mi?insallahta öyle olck Allahn iznyle

hic takma kafana. bugune kadar beklemissin bundan sonra da tutmasa bile 2. 3. denenir. ama icimden bi his aramizda ilk senin hamis kalacagini soyluo :)
sagol canim sana bisey deyim mi ilk defa bu ay kendimi hamile hissediyorum.ihtimal cok dusuk biliyorum ama tarif edemedigim bir gariplik var bende 2 gundurde ruyamda hamile oldugumu ogreniyorum ama bir tarafimda sacmalama 1 kereyle hayatta olmaz diyor anlamadim gitti.adet yaklastigi icin boyle hissediyorum galiba yada hissetmek istedigim icin deliriyorum galibaa

inşallah cnm hislerinde yanılmassın ve rapor için uğraşmaların boşa çıkar.bebişin kendiliğinden geliverir.

doğru söylüyosun canım tabi bide psikolojimiz var benim ki alt üst olmadık şeylere gülüp olmadık şeylere ağlıyorum

valla canim ben cok duydum asilamaya yada tup bebege karar verip kafasi rahatlayan sonra bunlara gerek kalmadan hamis kalan :)
ben de bugun hayit tohumu aldim. simdi kaynatiyorum. ama kararsiz kaldim acaba su mecit efendinin hazir suyunu mu alsaydim

canım inş hamilesindir seninle aynı durumdayım adet yaklaştıkça kafayı yicem diye korkuyorum

anaaaam kizlar sibelin verdigi tarife gore kaynattim hayit tohumunu. ama azicik kalmis bir yemek kasigi kadar acaba boyle mi oluyor? sibeeeel burda misin

inşallah cnm hislerinde yanılmassın ve rapor için uğraşmaların boşa çıkar.bebişin kendiliğinden geliverir.
aahh canim keske olsa ama o kadar ugrasa bu ay ugrasmadim olursa havalara ucarim herhalde

Cnm insanin derdi neyse onda yogunlaşyr.korkma ve olumsuzlugu üzerne cekme.asilamadn snra hamile kalan tarafnda olacgni düşün tamam mi?insallahta öyle olck Allahn iznyle[/QUOTE]

insallah bu ay olmazsa ki olmaz ilk asilamada tutsun artik gucum tukendi.

valla canim ben cok duydum asilamaya yada tup bebege karar verip kafasi rahatlayan sonra bunlara gerek kalmadan hamis kalan :)
ben de bugun hayit tohumu aldim. simdi kaynatiyorum. ama kararsiz kaldim acaba su mecit efendinin hazir suyunu mu alsaydim
evet dedigim mecit efendiydiii neyse ne fark eder senin yapmam daha iyi bence hazir sudan hadi insallah tutar canim ayyy bu benim kafama cok yatmisti valla tutcak.

kızlar ben daha aşılama düşünmüyorum ama merak ettiğim bişey var bayıltıyorlar mı aşılama yaparken??:18::18::18:

canım inş hamilesindir seninle aynı durumdayım adet yaklaştıkça kafayı yicem diye korkuyorum
evet canim hadi senin telasin yerinde de bana ne oluyorsa 1 kereden tutmus gibi seviniyorum yaa hani ilac kullansam yada igne olsam neyse yada alistim bu ayda heyecan yapiyorum.

evet dedigim mecit efendiydiii neyse ne fark eder senin yapmam daha iyi bence hazir sudan hadi insallah tutar canim ayyy bu benim kafama cok yatmisti valla tutcak.
ne bileyim bazilari bu markanin suyuyla hamis kalmislar.kadinin biri 9 sene sonra mecitefendi hayit suyu bi de ari sutu ile hamile kalmis

evet canim hadi senin telasin yerinde de bana ne oluyorsa 1 kereden tutmus gibi seviniyorum yaa hani ilac kullansam yada igne olsam neyse yada alistim bu ayda heyecan yapiyorum.

canım rabbim istedi mi 1 kerede de olur ve inş olmuştur hem bizede moral olur senin güzel haberin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…