klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

benim agrılar bir türlü geçmiyor arkadaşlar ya adetim biteli 15 gün oldu yumurtalarımı çokmu büyüttü acaba klomen

Arkadaşlar merhaba

Ben yeni katılıyorum aranıza aslında uzun zamandır takip ediyorum ama yeni üye sayılırım.4 yıllık ewliyim 2 kez düşük yaptım.bnm problemim yumurtalarım büyümüyor.yumurta geliştirici ilaçlar iğneler çatlatma iğnesi rahim filmi hepsini denedik ve sonunda hamile kaldım.ama 2 hamileliğimde de hcg yükseliyor ve 6.haftada geriliyor ve düşükk:KK43:

mutlu pazarlar

güzel havayı değerlendirip annemle çarşıya çıkıp dolaştık biraz.eve gelince de kazakları yıkadım astım.bu hafta izinliyim kışlıkları kaldırmam lazım.

ee sizde ne var ne yok bakalımm

Arkadaşlar merhaba

Ben yeni katılıyorum aranıza aslında uzun zamandır takip ediyorum ama yeni üye sayılırım.4 yıllık ewliyim 2 kez düşük yaptım.bnm problemim yumurtalarım büyümüyor.yumurta geliştirici ilaçlar iğneler çatlatma iğnesi rahim filmi hepsini denedik ve sonunda hamile kaldım.ama 2 hamileliğimde de hcg yükseliyor ve 6.haftada geriliyor ve düşükk:KK43:
nasil yani yumurta buyumedenmi hamile kaldin
mutlu pazarlar

güzel havayı değerlendirip annemle çarşıya çıkıp dolaştık biraz.eve gelince de kazakları yıkadım astım.bu hafta izinliyim kışlıkları kaldırmam lazım.
ben gecen hafta kaldirdim.kocan
ee sizde ne var ne yok bakalımm
ben gecen hafta kaldirdim kocan nerde kiz ananla geziyosun
getirmemeye çalışıyorum ama keşke elimde olsa şuan gözlerim acayıp yanıyo ve hava çok sıcak olmasına ragmen üşüyorum salı günü gidicem dr zaten bakalım noluyo ne bitiyo hayırlısı artık
git dr da icin rahat etsin
aaaaaaaaa bak seeeennnnnn

yaa sorma beni yanliz biraktilar burda hele bir muhtar varr o ele basii

yaa sorma beni yanliz biraktilar burda hele bir muhtar varr o ele basii[/QUOTE]

söyle adını hemen topuğundan sıktırayım(belki sakatlanmştır gerçekte:)))

söyle adını hemen topuğundan sıktırayım(belki sakatlanmştır gerçekte:)))
aaaaa evlilik takvimi yazmısss cepden yapabiliyomusun ben yapamıyom yaa cepden bişey beceremıyom.:KK50:[/QUOTE]

bilgisayardayım şu an .bende tel.den bir şey beceremiyorum.dün yapmıştım:)

X