Anket kk ya üye oldunuz ve en yakın arkadaşınız erkek

en yakın arkadaşınız erkek çıkarsa?

• Ankete Katılan
    126
gorusmeye devam etmem ve yonetıme haber verırım cunku ınsanları kandırmaya hıc hakkı yok salak yerıne koyup benı kızım dıe tanıtıyo ve bende ınanıp derdımı anlatıyorum ve ogrenıyorum kı erkekmıs oklavayla kovalarım valla oyle arkadas olmaz olsun sonucta bana yalan soylemıs klava:

yönetime haber veririm.çünki ben bayan diye yazışıyorum...bayan bayana belki dertleşiyorum .anaaaaaaaa düşünemiyorum çok kötü olurdum heralde...kafamçokkarıştı

Hemen yönetime haber verirdim. Nasılsa sanal diye insanları kandırma hakkı yok kimsenin bence.

görüsmeye devam etmem ama yönetimede haber veremem sonucta arkadasim diyorsam belirli seyler paylasmisimdir onun hatrina söylemem...

burda kadın kadına birçok dertlerimizi sıkıntılarımızı paylaşıyoruz. eğer öyle birşey olsa ben direk yönetime bildirirdim . ne işleri var gitsinler erkekler kulübüne burda rahat bıraksınlar hanımları. klava:

Simdi cevap vereyim tekrardan cunkum net birsey yazmamisim konuyla ilgili

Gorusmeye devam edermiydim aslaaaa :dilcikar:

Yonetime bildirirmiydim tabikiiiiii jeyyar

walla bana yalan söyleyen,beni cinsiyeti ve daha bir çok konuda kandıran birisi
önceden nasıl olursak olalım,artık en yakın arkadasım olarak kalamaz.
Benim için bundan sonra hiç bir şey de ifade etmez.

Hemen haber veririm yönetime...

Kazen abiden popişine bir tekme atmasını isterdim:roflol::roflol:

İstemem ben burda erkek merkek hele de beni kandırıp yakın arkadaş olmuş olacak!

yalanı hiç sevmem söyleyen biterKötü Kazen

Son düzenleme:
fisfisfis sanırım yönetime haber verip kenidisini deşifre ederim ki başkalarını da kandırmasın sırnaşık şeysırnaşık şey

Benim için iyi bir dost olsunda erkek olsun farketmez. Ama ona bu siteye bi daha girmemesini söylerim. Aksini yaparsa forum yönetimine bildiririm. Fakat arkadaşlığıma devam ederim...

Benim için iyi bir dost olsunda erkek olsun farketmez. Ama ona bu siteye bi daha girmemesini söylerim. Aksini yaparsa forum yönetimine bildiririm. Fakat arkadaşlığıma devam ederim...

Ama o seninle görüşmez ki :) İnsanoğlu böyledir hata yaparlar uyarırsın düzeltmesini söylersin , dikkate almaz sonra sen doğru olanı yapınca sana suçlu senmişsin gibi davranır.:)

ya iyi arkadas olmussak ona kuralari hatirlatirirdm.
yok yine devam ederse sahsen yonetime bildirirdim.zaten de daha fazla devam etmem cunku benim sozum onun sozu gectigi gibi gecmiyormus demek..:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

mümkün değil çünkü doğum falan...bu kadar iyi rol yapamaz...webcamlar falanda var...
ama öyle bişi olsa mutlaka haber veririm...zaten yalan söylediği için arkadaşım da olama z artık

ii anlaşıosak cinsiyet önemli değil ki... yönetime haber vermeye hele hiç gerek yok...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…