Anket kk ya üye oldunuz ve en yakın arkadaşınız erkek

en yakın arkadaşınız erkek çıkarsa?

• Ankete Katılan
    126
görüşmeye devam ederim, ne de olsa çok iyi arkadaşım.

ayy bilmem ki yaa ?
haber vermezdimm deesem yalan olurr en iyisi söyle yapardimm kknin ayakli gazetesine söylerdimm zaten duyulurdu:roflol:

napardım bilmem ki,sanırım onu kulube gelmeme konusunda ikna etmeye çalışırdım başka da bişey yapmazdım amaa eger çok ii arkadaşsak çok fena küserdim:)

Ya simdi hicmi erkek uye yok sanki hicmi kadin hallerini merak eden sapiklar yok yani uye oldum gonul rahatligiylada girip yazilar yaziyorum ama hepte icimde suphe vardir erkekler varmidir diye hatta kesin vardir diye dusunuyorm bazen.

arkadaşlığımı keserim yönetimede ispiyonlarımtatlicadiarzu
zaten bana kadın olduğunu söyleyerek yalan söylemiş
birine bi daha güvenmem:1closedeyes:

Yönetime haber verir ayrıca onun daha önce yazdığı tüm mesajları aratır,nerelere neler yazmış bakarım ve tabiii vayyy şerrefsiz,kendini nasıl da yutturdu diye küfür savururum.Kandırılmaktan nefret ederim çünkü.

görüşmeyi keserim beni kandıran biri arkadaşım olamaz,ama yönetime bildiremem o kandırdığı dönemdeki arkadaşlığımın hatrına:1closedeyes: fekat efem kendileri çok muhterem biriyse(yakışıklı yanijeyyar) arkadaşlık iyi bişidir,arkadaş sevilir,yaşasın arkadaşlıktatlicadiarzutatlicadiarzu

Yönetime haber verir ayrıca onun daha önce yazdığı tüm mesajları aratır,nerelere neler yazmış bakarım ve tabiii vayyy şerrefsiz,kendini nasıl da yutturdu diye küfür savururum.Kandırılmaktan nefret ederim çünkü.

ya tuliş bu kadar acımasız olma lütfen benimle tanıştır lütfeenn senağlama :asigim:
bu ona en büyük ceza olcaktır zaten :icecream:

ispiyoncular ne olacak.çoğunuz ispiyoncu çıktınız:))şimdi içimizde erkek varsa nasıl itiraf edecek.korkmuştur.ya şaka bir yana ,ben görüşmezdim kesinlikle, yalan söylediği ve beni kandırdığı için güvenemezdim.

:kahve:çok zor bir durum yafuuu! ne yapardım? hiç bilemiyorum doğrusu... ispiyonlama konusunda karmaşığım... mesajlarını araştırır, şarapsız biri değil ise: onun klüpten uzak durmasını önerirdim. şayet şarapsız ise: bir dakika durmazdım! Kötü Kazenama her halükarda çok yıkılırdım.

açıklamasını isterdim:uhm: açıklamazsa benim açıklamak zorunda kalıcağımı ve bunu istemediğimi söylerdim:sm_confused: ve seni tanımak farklı bir duyguydu ve bana bir özür borçlusun :dilcikar:derim

X