Anket kk ya üye oldunuz ve en yakın arkadaşınız erkek

en yakın arkadaşınız erkek çıkarsa?

• Ankete Katılan
    126
bende hemen ispiyonlardım neticede bi çok özelimizi paylaşıyoruz burda kocacıma söylemediğim şeyleri bile yeri geliyo anlatıyorum hiç gözünün yaşına bakmam...

en yakın arkadaşının gözünün yaşına bakmayacak mısın yani?:))ne kötüsüüün:Roflol::Roflol:

görüşmeye devam ederim.başka bir adresten görüşürüm.(özgürce yoksa sen erkekmisinnaniknanik):içelim::dance::Roflol::eek:lülülülülülü

Hahhahaha ben hepsini önce msn de test ettim!!
Bayan mı erkek mi diye?3 soru,3 anında cevap..Veremeyen erektir by by

*En çabuk ahngi saç boyası akar...Hemen cevap

*spiral nedir....Hemen cevap

*sir ağda mı iyidir? su ağda mı iyidir? Hemen cevap..

Kem küm eden erkektir..Hahhahahahahahah hiç kem küm eden çıkmadı karşıma..

:1shok: Bu soruların cevabını hemen öğrensem iyi olacak:eek:

görüşmeye devam ederim.başka bir adresten görüşürüm.(özgürce yoksa sen erkekmisinnaniknanik):içelim::dance::Roflol::eek:lülülülülülü

:Roflol::Roflol::Roflol: kafamçokkarıştıeveeet rahmi olan yumurtalıkları olan bir erkeğim yalnız basit bir erkek değiil.lülülülülülü

hemen yönetime söylerim burası kk ver erkeklere yer yok. tabiki onunla görüşmeye devam ederim ama kkda değil çünkü yönetim banlamış olur

Aaaaa, çok hoşuma gitti bu! Yani kadınların arasına sızmış erkek fikri:) Hemen onun yakasına yapışır, beynini okurdum büyük bir merakla. Onun açısından ilginç bir deneyim olmalı. Ama var yaaaa, bu konuyu açanın aklına da nerden gelmiş bu soru merak ettim. Tek hınzır düşünen ben miyim canım. Şu kulüpte doğrusu hiç bir yazıyı okurken böylesi hınzır bir gülümseme konmamıştı yanaklarıma, gözlerime...:)

Hahhahaha ben hepsini önce msn de test ettim!!
Bayan mı erkek mi diye?3 soru,3 anında cevap..Veremeyen erektir by by

*En çabuk ahngi saç boyası akar...Hemen cevap

*spiral nedir....Hemen cevap

*sir ağda mı iyidir? su ağda mı iyidir? Hemen cevap..

Kem küm eden erkektir..Hahhahahahahahah hiç kem küm eden çıkmadı karşıma..

Çok güldüm koptum resmen bencede iyi fikir:sm_cool:Bende yalan söylediği için affedemezdim :çok üzgünüm: ona
b.gif
y.gif
b.gif
y.gif
e.gif
e.gif

Aaaaa, çok hoşuma gitti bu! Yani kadınların arasına sızmış erkek fikri:) Hemen onun yakasına yapışır, beynini okurdum büyük bir merakla. Onun açısından ilginç bir deneyim olmalı. Ama var yaaaa, bu konuyu açanın aklına da nerden gelmiş bu soru merak ettim. Tek hınzır düşünen ben miyim canım. Şu kulüpte doğrusu hiç bir yazıyı okurken böylesi hınzır bir gülümseme konmamıştı yanaklarıma, gözlerime...:)

sana pis bir sırıtmayla cevap vereyim konuyu açan benimmmm:Roflol::Roflol::Roflol:

Aninda haber veririm:kızgın: ama bunun hesabinida ayrica sorarimÇok üzgünüm çoook

Bende hemen haber verirdim, ve beni kandirma cureti gosteren o sahisada acikca yonetime haber veriyorum derdim, beni kandirmanin cezasini odemis olur

Bersulem birtanem bana bu 3 soruyu sormadin atladin galiba dikkat et bana:Roflol:

biraz geç mi kaldınız ne benim başıma geldi burdaki konuşmalarımdan içeride bayan gibi davranıp konuşan ,bana aşık olan biriyle tanışıp ortaya çıkardım vede onun sayesinde içeri sızan başka bir erkeğide ortaya çıkarmıştık

anaaaa lem görüşmeye devam ederim diyende var valla burası kk erkek olursa ne anldım ozaman ekk olsun bariiiii ispiyonlarım valla

biraz geç mi kaldınız ne benim başıma geldi burdaki konuşmalarımdan içeride bayan gibi davranıp konuşan ,bana aşık olan biriyle tanışıp ortaya çıkardım vede onun sayesinde içeri sızan başka bir erkeğide ortaya çıkarmıştık

pegasus abla sen ciddimisin yaaa bu ne rezalet ya biz onların forumlarına üye oluyozmu herkez kendi işine baksın ya allaallah ya allaallah yaa:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Eğer iyi bir arkadaşım olmuşsa zorlanırım gerçeği kabüllenmekte, bir anlamda beni de kandırmış olabiliyor ve bunun da sebeblerini sorarım eğer benim kalbümü almaya başarırsa yine kabül ederim. Tabiki bir şart daha var eğer söylerse, çünkü ne malüm, bunun benim gibi bir çok kişiyi kandırıp en iyi arkadaş yaptığı:)

X