Kızlık zarı dikimi yaptırdık bugun

annenize ithamda bulunmadım, ileride çocuğunuz olursa anlamında söyledim

Benim annem öyle mi yasmaiski siz boyle genellemrde bulunup benim yasadgimi hatta evladimin yasayacgini soyluyorsunuz. Cidden artik bu muhabbete son verin ve dusuncelerinizden söyledikleri bizden ötürü pismanlik duyup tövbe edin.. Yoksa gün gelir çok uzulursunuz..

nişanlım bakir, 7 senelik ilişkimiz var 15 yaşından beri tanıyorum, bulmak isteyen bulur :)
herkes erkek arkadaşını 15 yaşında bulmuyor. çoğu okul bitirmiş askerliğini yapmış işe girmişş erkeklerle çıkıyor. yaşta kemale ermiş tabi. 27 28 .30
bu yaşta bakir bulmak kolay değil.

nişanlım bakir, 7 senelik ilişkimiz var 15 yaşından beri tanıyorum, bulmak isteyen bulur :)
madem her şeye günah ona günah buna günah diyorsunuz 7 senelik bir ilişkide ufak tefekte olsa bazı şeyler yaşamışsınızdır ki islamda sevgili kavramı da günah biliyorsunuz .. bence siz insanları eleştirmektense kendinize çekidüzen verin..

Ohio TE="asidi suz, post: 36889699, myildir 488659"]nişanlım bakir, 7 senelik ilişkimiz var 15 yaşından beri tanıyorum, bulmak isteyen bulur :)[/QUOTE]
Ohoo sen aşiri guveniyosun umarim 15 yildirr tek bir kiza bakmamistir bakirlik sonucta mutluluklar efendim bakir nişanlinizla guldurdun beni

herkes erkek arkadaşını 15 yaşında bulmuyor. çoğu okul bitirmiş askerliğini yapmış işe girmişş erkeklerle çıkıyor. yaşta kemale ermiş tabi. 27 28 .30
bu yaşta bakir bulmak kolay değil.
haklısınız elbette ama bakir kalmak isteyen erkek aynı kadın gibi nefsine hakim olur, erkekler için zor bir durum tabi ki ama bakire istiyosa bakir olmak zorunda

Ohio TE="asidi suz, post: 36889699, myildir 488659"]nişanlım bakir, 7 senelik ilişkimiz var 15 yaşından beri tanıyorum, bulmak isteyen bulur :)
Ohoo sen aşiri guveniyosun umarim 15 yildirr tek bir kiza bakmamistir bakirlik sonucta mutluluklar efendim bakir nişanlinizla guldurdun beni [/QUOTE]
güvenmeden ilişki yürümez unutmamak lazım :) 15 yaşından beri neredeyse her gün birbirini görünce insan, birbirinin her şeyini biliyorsa gayet kolay oluyor :) umarım size de böyle birileri düşer şansınız bol olsun :)

haklısınız elbette ama bakir kalmak isteyen erkek aynı kadın gibi nefsine hakim olur, erkekler için zor bir durum tabi ki ama bakire istiyosa bakir olmak zorunda
siz varmışsınız hayatında,bakir kalmış. ama çoğu erkeğin 15 yaşından itibaren devamlı beraber olduğu bir sevgilisi olması çok zor. siz istisnasınız kısaca

valla erkekler o kadar iyi yalancıdır ki senin giblerin ruhu duymadan etrafındakileri bile zekle götürüyordur,eminim.

herhangi bir şey yaşamadık, zaten eğer yaşasaydık burda böyle laflar etme hakkım olmazdı :)

Bulmak isteyen bulamaz. Erkegin pipisinde isaret yok malesef. Gurur duydugun sey senin basarin degil sevgilinin ahlak anlayisi.

[QUOTE="ko : 36889781, membererkeklerin ]Ohoo sen aşiri guveniyosun umarim 15 yildirr tek bir kiza bakmamistir bakirlik sonucta mutluluklar efendim bakir nişanlinizla guldurdun beni [/QUOTE]
güvenmeden ilişki yürümez unutmamak lazım :) 15 yaşından beri neredeyse her gün birbirini görünce insan, birbirinin her şeyini biliyorsa gayet kolay oluyor :) umarım size de böyle birileri düşer şansınız bol olsun :)[/QUOTE]
Umarim bu guvenin bosa ckmaz erkeklern diger yuzuyle karsilasmamissin sen

türk erkeği bakire ister ama bakir değildir.
neden dersiniz.
çünkü ben erkeğim ondan der. olmak zorunda elbettede gelin bunu türk erkeklerinin çoğuna anlatın. anlamazlar

O bi erkek bugune kadar hic mi ihtiyacı olmadi tümerkekler iiçin konuşuyorum en ufak boşluklarında salivermezler mi kendilerini ? Arkadaş çok fazla güveniyor ama yanlis yapiyor umarim darbeyi alip uzulmez
gerçek dünyayı bilmiyor da ondan. hayal aleminde beyaz atlı prensi düşlüyor.

O bi erkek bugune kadar hic mi ihtiyacı olmadi tümerkekler iiçin konuşuyorum en ufak boşluklarında salivermezler mi kendilerini ? Arkadaş çok fazla güveniyor ama yanlis yapiyor umarim darbeyi alip uzulmez

Yapmamis olabilir ya. Sonucta 15 yasindan beri beraberler. Bana cok ucuk gelmedi. Ihtiyacsa kadinin da ihtiyaci. Kadin dayaniyosa erkek de dayanir. Ama bi kadinin sevgilim hic sevismedi diye gururla soylemesi garip geldi. Bulmak isteyen bulurmus. Cok sacma bi tarz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…