KIZLAR lütfen YARDIM EDİN KAFAM KARIŞTI

Konuyu ben mi yanlış anladım.
Adam zamanında bi'kadınla aldatmış seni. Aynı masada vs oturmuşsunuz vs sonra onunla bara gittiğini öğrenmişsin.
Şimdi yine bi'numara gördün sevgilin panik yaptı senin de içine kuşku düştü?
Bence bazı şeyleri zorlamamak gerek. Bu kadar derinden bu kim diye tee bankalara kadar götürdüyse bu kuşku seni, sen bu adamla nesine güvenip evleneceksin ki?

Ben nedense iyi hissetmedim.

CIA adinda bir program var ben kullaniyorum bircok yakinim da kullaniyor virus vesair herhangi bir sorun yasamadim.

Ayrica erkek arkadasiniz guvenilir birine benzemiyor. Sizi gercekten sevse ve mutlu edebilecek biri olsa deger verirdi saygi gosterirdi yani aldatmazdi.

Aradiginiz numaranin sahibi 1 sene onceki kadin olabilir olmayabilir de ama ben onun sizden gizledigi bir bayan oldugunu dusunuyorum. Kadin da sizden haberdar, bu durumu kabullenmistir belki ve bu yuzden yuzlesmek istemiyor olabilir. Sevgiliniz ararsa acma tarzinda uyarida bulunmus olabilir bunu bilemeyiz. Eger o bir kadinsa ve erkek arkadasinizin sizi aldattigi kadinsa o kisi telefonundan sizi baska birine aratmis olabilir. Yani o kisiye ulasmaniz kesinlikle garanti bir yol degil. Anladigim kadariyla erkek arkadaşinizi biraz sıkıyorsunuz(guvensizlik var bu gayet normal) e haliyle o da her turlu ihtimali dusunup ona gore tedbirini almistir gizledigi bir sey varsa.

Ayrica aldatmak isteyen kisiyi hicbir sekilde durdurmanin yolu yoktur. İsteyen her sekilde aldatir. Aldatmak kisilik bozuklugudur ve pismanlikla kisilik bozuklugu ne derece duzelir bilmiyorum.

Size tek tavsiyem iliskinize disardan bir gozle, objektif bakmaniz. Kaybedecek bir seyiniz yok, zararin neresinden donseniz kardir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nedense icime pek iyi hisler dolmadi. Bunca parcayi birlestirince sanki gizlemesi gereken biriymis gibi geldi. Umarim yaniliyoruzdur.

Eger erkekse cevap verırdı kiii adınızı da vermişiniZ baska numaradanda arasanız acmayacak gıbı gelıyo bana bilmiyorum pek ıyı gelmedi bana acıkcası

Yada sevgilin bu numarayı ona verdi, eğer bu numara seni ararsa açma dedi...( çok mu kötü düşünüyorum ne...)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

sevgilin açma demiş olabilir canımmalesef benimde başıma benzer bişey gelmişti malesef. sende internet şifresi varsa sevgilinin onun hattında internet üzerinden mj at telini aç arayan benim neden açmıyosun falan diye ve bide arkadaşlarından rica et ve birine arat canım kafanda kurma insanı delirten bi şüphe çünkü o bilirim

o program nerdir acaba anlatırmısın benimde ihtiyacım var buna. ayrıca harfiyen katılıyorum sana

Banada hic iyiye cikcakmis gibi gelmiyo
Insan tlfonu niye acmazki, helede bi erkek kesin acardi sanki.
O kisi teli acmamasi gereuen biri sanki

Programin adi CIA google playden bu uygulamayi kolaylikla bulabilirsiniz. Programi indirdikten sonra programi acip numarayi yazin. Yalniz bu tur uygulamalarin calisma sekli soyle. Ornegin siz benim telefon rehberimde alone diye kayitlisiniz diyelim. Sizin telefonunuzda annenuz "annem" adiyla kayitli olsun. Anneniz beni aradiginda numarasi benjm rehberimde olmadigi icin arama sirasinda direkt CIA uygulamasi devreye giriyor ve bu uygulama benim telefon rehberimdeki kisilerin rehberine ulasip bu numarayi taratiyor sizin rehberinizde buluyor ve bu kisiyi CIA programi bana "annem" diye gosteriyor cunku bu numarayi buldugu rehberde numara sahibi boyle kayitli.

Soylemek istedigim bu aradiginiz numaranin sahibi sevgilinizde "harun" adiyla kayitli oldugu icin bu tur uygulamalar ile size "harun" olarak bulunmasi ihtimali de var. Deneyip gormek lazim

Kusura bakmayin sizi konu sahibiyle karistirdim. Yine de yardimci olabildigimi umuyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
google play de kim arıyor diye yazın çıkar. rehberinizde kayıtlı olmayıp sizi arayan numarayı gösteriyor yada siz bi numarayı sorgulayabiliyorsunuz. tabi android bir kaydı varsa.

Google playi telefonumamı indirmem gerekiyor?

Şüphe kurt gibidir. İnsanı yer bitirir. Bu adamla evlenmeyin. Bu güvensizlikle değil bir ilişki, evlilik hiç yürümez. Lütfen kendinize bunu yapmayın. Hasta olursunuz yoksa

mesaj atım kendı adımıda yazdım. söylediğini yapmak için gec. sevgilim beni daha önce aldatmadı evet kandırdı gorusmeye gıttı kadınla ama sureklı o sırarad tel. la konuştum ve zaten barda olduğunu söyledı yanı ev gıbı bır yer de değildi ve gece de ben onunlaydım. bana göre bu da aldatmakta o ayrı mesele tabii ki

evet internet şifresi var ama aradığım numara avea ve sevgılım hattı vadafon , yanı mesaj atılmıyor.zaten atsam da bu numarayı yemez eğer bir kadınsa. öyle olsa bile önce direk onu arar bu num. arayan sen misin der.

sevgilim öyle durmadan dışarda olan biri değil çogunlukla 24 saat bazen benımle.ancak dediğiniz gibi anlaşmalı bir ilişkiyse aramıyorsa kadın o durumda ben anlayamam.farklı bir şeyi gizleyemez zaten hem ben çok dikkatliyim , hem o çok kıvıramaz gibi geliyor (!) gene de erkeklere bu konuda tam puan veremiyrum

Şüphe kurt gibidir. İnsanı yer bitirir. Bu adamla evlenmeyin. Bu güvensizlikle değil bir ilişki, evlilik hiç yürümez. Lütfen kendinize bunu yapmayın. Hasta olursunuz yoksa

emin olmadan yapmam zaten

o zaman rehberin de kayıtlı olmayan birinin tel. dan aratmalıyız.
benım tel androit ama samsungların eskilerinden galiba. telefondan uygulama kullanmıyorum bilmiyorum. senin bu program telefonunda yüklüyse özelden vereyim numarayı bakar mısın ??????

Banada hic iyiye cikcakmis gibi gelmiyo
Insan tlfonu niye acmazki, helede bi erkek kesin acardi sanki.
O kisi teli acmamasi gereuen biri sanki

evet sanki gizli bir numara gibi... kendini saklaması gereken biri gibi. hani evli kadın olur , gizli num. kullanır kimse o hattı bilmez riske de atamaz tel açıp. sanki böyle bir durum var gibi.üstelik adımı da yazdım. erkekse baktı bir kadın ismi acar kimsin der bari.....garip olan da bu zaten

bir de sevgiim durup duruken anlattı anlattı bu kişiyi. sonra aradan zaman geçti ben ismi unutmuşum birden sorunca duraksadı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…