KIZLAR lütfen YARDIM EDİN KAFAM KARIŞTI

Eger erkekse cevap verırdı kiii adınızı da vermişiniZ baska numaradanda arasanız acmayacak gıbı gelıyo bana bilmiyorum pek ıyı gelmedi bana acıkcası

bence o telefonun ucunda kim varsa bilmediği hiç bir numarayı açmayacaktır. bu arada önemli bir ayrıntıyı vereyim. bugun onu ararken nerdeyse 45 dakika telefonu meşguldü. hangi erkek 45 dakika telefonunu meşgul tutuyor ki !!! bana kadın gibi geldi bu yüzden

hem bir erkekse kadın ismi yazmışım ben bir alo der olmadı konuşmazdı. en azından benim alo dememi beklerdi. çok garip ya

Konuyu ben mi yanlış anladım.
Adam zamanında bi'kadınla aldatmış seni. Aynı masada vs oturmuşsunuz vs sonra onunla bara gittiğini öğrenmişsin.
Şimdi yine bi'numara gördün sevgilin panik yaptı senin de içine kuşku düştü?
Bence bazı şeyleri zorlamamak gerek. Bu kadar derinden bu kim diye tee bankalara kadar götürdüyse bu kuşku seni, sen bu adamla nesine güvenip evleneceksin ki?

Ben nedense iyi hissetmedim.

kadın 15 yıldır tanıdığı bir kadın. sadece onu değil kadının bütün yakın çevresini tanıyor. zaten daha önce anlatmıştı. çok zengın bir kadın ve sevgılıme zaafı olduğunu biliyorum. öyle anlatmıştı. gerçekten de gözümle gördüm öyle. o gun bız orda bırseyler atıştıralım diye girince tesadüf oldu. meraba falan derken mecbur oturduk.yemek sıpaısı vermiştik zaten. ben önce anlamadım ben kendim oturalım dedim. konuşma başlayınca anladım. sevgılım elımı hıc bırakmadı. benımle yakında evlenecegını söyledı. zaten birben az bunaldı. sıkıldı. bana onun yanında canım ne zaman istersen kalkalım olur mu dedi. ben durumu anlayınca baktım kadın bana rağmen gizli mesajlar veriyor. evını tarıf edıyor bılmem ne. ondan 2 kere tel. istedi vermedi. sonunda bana sen yaz dedi kadının ısrarı üzerine. zaten sevgılım agır baslı bir adamdır. yapısı öyledır.

ben de o numarayı aldım ve tel. dan bılerek silmedim. denemek geldi içimden onu. baktım nerdeyse 3 hafta gectı aramadı. benle herzaman ki gibi ilgili . tühhh ya dedim kötü nıyetli düşünen benım. elbette ona guvenmelıyım derken o yapacağını yaptı. ona gore asla aldatmak degıl.ama cok buyuk hataydı.keske o gun bacaklarım kırılsaydı da gıtmeseydım senı bu kadar uzecegını dusunmedım...vs de dedı.

ben tatmin olmadım tabı. abartısız 1 sene her fırsatta pişman etmek için elimden geleni yaptım.

bugun en az 100 kere aramıştır. dun oyle tersledim o anlamdı tabı neye bozulduğumu. hala bebegım neyın var dıyordu.kapattım yüzüne tel bugun hıc konuşmadım.belki konuşsam bir anormallik var mı anlayacağım.neyse yarın arasın da

canım git bi ev telefonundan ara bakalım...
elbette açmak zorunda,kimmiş bizlere de yaz ..
merak ettim bakkkkkkkkk :18::18::18::18:

kadın 15 yıldır tanıdığı bir kadın. sadece onu değil kadının bütün yakın çevresini tanıyor. zaten daha önce anlatmıştı. çok zengın bir kadın ve sevgılıme zaafı olduğunu biliyorum. öyle anlatmıştı. gerçekten de gözümle gördüm öyle. o gun bız orda bırseyler atıştıralım diye girince tesadüf oldu. meraba falan derken mecbur oturduk.yemek sıpaısı vermiştik zaten. ben önce anlamadım ben kendim oturalım dedim. konuşma başlayınca anladım. sevgılım elımı hıc bırakmadı. benımle yakında evlenecegını söyledı. zaten birben az bunaldı. sıkıldı. bana onun yanında canım ne zaman istersen kalkalım olur mu dedi. ben durumu anlayınca baktım kadın bana rağmen gizli mesajlar veriyor. evını tarıf edıyor bılmem ne. ondan 2 kere tel. istedi vermedi. sonunda bana sen yaz dedi kadının ısrarı üzerine. zaten sevgılım agır baslı bir adamdır. yapısı öyledır.

ben de o numarayı aldım ve tel. dan bılerek silmedim. denemek geldi içimden onu. baktım nerdeyse 3 hafta gectı aramadı. benle herzaman ki gibi ilgili . tühhh ya dedim kötü nıyetli düşünen benım. elbette ona guvenmelıyım derken o yapacağını yaptı. ona gore asla aldatmak degıl.ama cok buyuk hataydı.keske o gun bacaklarım kırılsaydı da gıtmeseydım senı bu kadar uzecegını dusunmedım...vs de dedı.

ben tatmin olmadım tabı. abartısız 1 sene her fırsatta pişman etmek için elimden geleni yaptım.

bugun en az 100 kere aramıştır. dun oyle tersledim o anlamdı tabı neye bozulduğumu. hala bebegım neyın var dıyordu.kapattım yüzüne tel bugun hıc konuşmadım.belki konuşsam bir anormallik var mı anlayacağım.neyse yarın arasın da

Kızma ama o kadını başından savması bir erkek için çok çok basit bi'olay. Zemin hazırlamış kadın da yüzsüzlüğün dibine vurmuş.
O telefon numarası dediği gibi bi'erkeğe ait olsaydı sevgilin neden panik yapsın?
Bilmiyorum onu en iyi sen tanırsın ama pek güven veren bi'tipe benzemiyo dışardan açıkcası:KK50:

bence o telefonun ucunda kim varsa bilmediği hiç bir numarayı açmayacaktır. bu arada önemli bir ayrıntıyı vereyim. bugun onu ararken nerdeyse 45 dakika telefonu meşguldü. hangi erkek 45 dakika telefonunu meşgul tutuyor ki !!! bana kadın gibi geldi bu yüzden

hem bir erkekse kadın ismi yazmışım ben bir alo der olmadı konuşmazdı. en azından benim alo dememi beklerdi. çok garip ya

Bir yandan o numarayı ararken, diğer yandan sevgilinizi arasaydınız keşke.
Belki de ikisi konuşuyordu ve ikisi de meşgul çalacaktı ?

:KK53::KK53: ajan gibi bi fikirrr :KK52::KK52:
ayy merak ettim şimdi şüphe girdi banada :KK23:

Benimde aklıma direkt bu fikir geldi. Çok Merak ettim gizemli şahıs kimmiş. Fakat üzülerek fikrimi söylüyorum ki bencede kız değil. Birincisi erkek olsa hemen açardı isminizi söylediniz sonuçta. İkinciside sizi tanımayan bi bayan olsa yine açardı kim ki bu kız ne istiyor benden niye arıyor ki beni falan diye . Demekki sizi tanıyan birisi. :KK43:

Numarayi yazin bende kim ariyor var bakayim

Son düzenleme:
Kafam şeytanlığa çok çalışıyor :KK5: İstediğimde :KK1:

Çok severim dedektifçilik oynamasını :KK16:

:129::129::129::129::129::129::129:ayy naptı aradımıki
konu sahibi biseyler yazsanaaaaaaaaaa :KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK52:

Hayırlı geceler.
Bu kadar karmaşık bir durum anlatmışsınız. Öncelikle size geçmiş olsun diyeyim. Ikinci olarak ta,bizlerden akıl umuyorsunuz,ben size önce kendi aklınız ve mantığınıza danışın derim. Daha eskiden de kaç kere affetmiş ve ilişkinize devam etmişsiniz. Siz sadece seviyor ve kıskanıyorsunuz. Ne karar vereceğinizi de kendiniz biliyorsunuz zaten :KK34: kafanızı yormayın derim. Birilerini de arayıp,sürekli kendinizi küçük düşürmeyin.

Ya bu online işlemler şifresini bilip nasıl bakabiliyorsunuz en son kimlerle görüşmüş kimi aramış bana da öğretin:KK17:

:129::129::129::129::129::129::129:ayy naptı aradımıki
konu sahibi biseyler yazsanaaaaaaaaaa :KK52::KK52::KK52::KK52:
:KK52:

proğramı indirmeye çalışıyorum kızlar.henuz başaramadım.

bu arada sevgılımın hıc bırsaat zaman oyle telefonun uzun uzun meşgul olduğunu görmedim. bu numarayı sorana kadar hiç bir şey den de şüphelenmedim. her şeyi ortadadır . evının anahtarı bile ben de telefonları ortalıktadır.son bır kac aydır ıs ıcın gıdıp geliyor ve her fırsatta da koşarak geliyor 1 gun bıle ara olsa 8 ssaat geliyor.kaldıgı ev de benımle aynı mahallede.her zaman çat kapı giderim. yrumlarda bir kaç defa aldattı yazan arkadaşlar olmuş. onu netden çıkardınız ?

yıllar önce tanıştığı bu ona hayran ve yılışık kadınla bara gıttı dedım zaten olayı hemen farkedınce o da cıktı geldı. gecede beraber kaldık zaten. buna aldatma dıyebılrız cunku yalan söyledı. ama diğer anlamda bir kaç kere aldattı demedım. bu olaydan sonra ona inanamadım dedim

proğramı indirmeye çalışıyorum kızlar.henuz başaramadım.

bu arada sevgılımın hıc bırsaat zaman oyle telefonun uzun uzun meşgul olduğunu görmedim. bu numarayı sorana kadar hiç bir şey den de şüphelenmedim. her şeyi ortadadır . evının anahtarı bile ben de telefonları ortalıktadır.son bır kac aydır ıs ıcın gıdıp geliyor ve her fırsatta da koşarak geliyor 1 gun bıle ara olsa 8 ssaat geliyor.kaldıgı ev de benımle aynı mahallede.her zaman çat kapı giderim. yrumlarda bir kaç defa aldattı yazan arkadaşlar olmuş. onu netden çıkardınız ?

yıllar önce tanıştığı bu ona hayran ve yılışık kadınla bara gıttı dedım zaten olayı hemen farkedınce o da cıktı geldı. gecede beraber kaldık zaten. buna aldatma dıyebılrız cunku yalan söyledı. ama diğer anlamda bir kaç kere aldattı demedım. bu olaydan sonra ona inanamadım dedim

senin güvensizliğin düşmüş içine ama :KK31:
insallah yanılıyorsundur canım yaaa :KK34:

11860 dan üç tl karsiliginda ogrenebilirsin
numara rehbere kapatılmışsa nasıl öğrenebilirim. üstelik tek derdim kimin üstüne kayıtlı olduğu değil ki o telefon numarası nı kim kullanıyor asıl soru bu

Ay canim hayatimin en uzun arama beklemesi oldu iyi haber bence sevgilin dogru soyluyor cunku adi harun cikti hadi rahatla ;-)

Son düzenleme:
X