KIZLAR lütfen YARDIM EDİN KAFAM KARIŞTI

Şükür yaaa ayyy çok sevindim yaa çookk canım nası buldun bunu yaa aklımızda olsun bize de lazım olur yaa

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
,,

canım burda alıntı yapmışsın ya. adamın ismi de çıkmış. onu kamufle eder misin lütfen. düzetmeye al yazını onu sil lütfen. adamın ailesi , karısı vardır. Google aramalarında isimle çıkar. hayır iş yeri falan da var sadece isim olsa neyse. ne olur düzelt canım

telefonu ısrarla açmaması normal değil ama. demek adamın sakladığı şey var.:) yoksa o mu karısını aldatıyor :) tövbe tövbe yaaaaa tansıyonum normal halıne gelmeye başladı galıba . hepınız destek oldunuz çok teşekkür ederım her birinize tek tek teşekkür ederim

onu da onun karısı dusunsun boşver :)) ama sen hıc takılma boyle seylere bak emın ol zaten ayagına gelır bısey yapan ınsan er geç yakalanır bosver mutlu olmaya bak cok sıkma adamı da.yapmayacagı varsa da aklına sokarsın.bırı sana sureklı hırsız muamelesı yapsa bıgun er yeter çalsam da hırsızım calmasam da o zaman al bak çaldımrahatladın mı dersın dayanamayıp. o yuzden zaten aldatan ınsan enınde sonunda bır falso verır...sen mutlu olmaya bak

esraesraesra

,,

canım burda alıntı yapmışsın ya. adamın ismi de çıkmış. onu kamufle eder misin lütfen. düzetmeye al yazını onu sil lütfen. adamın ailesi , karısı vardır. Google aramalarında isimle çıkar. hayır iş yeri falan da var sadece isim olsa neyse. ne olur düzelt canım

Canim sadece ilk yazdigim isim deggisiyor alintilara malesef bisey yapamıyorum kaynar gider ya simdide b unumu taktin bosverrr;-)

Ya bu online işlemler şifresini bilip nasıl bakabiliyorsunuz en son kimlerle görüşmüş kimi aramış bana da öğretin:KK17:

bak söyle. sevgılının telefonunu alıyorsun. hangı oporotorse hepsının ayrı ayrı mesela vadafone 7000 sifre yazıyorsun. şifre tel. geliyor. o sıfreyle ınternetten vadafone online işlemere girip kimi ne zaman aramış ögrenıyorsun. hepsı bu

Canim sadece ilk yazdigim isim deggisiyor alintilara malesef bisey yapamıyorum kaynar gider ya simdide b unumu taktin bosverrr;-)
tamam düzeltilmiyorsa yapacak bir şey yok. evet burda kaynar da. biri Google dan ısımle arama yaparsa çıkar. neyse artık

kızlar helal olsun sızlerle gurur dıyuyorum :))) nasıl buldun anlatsana canım:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

Canim sadece ilk yazdigim isim deggisiyor alintilara malesef bisey yapamıyorum kaynar gider ya simdide b unumu taktin bosverrr

:KK52:bravooo kızlar size:KK9:
Valla korkulur bizlerden haaa:KK55:
Hele o KK detektif konusuna koptum burada:KK62:yakışırrrr

Son düzenleme:
,,

Şuan telefondan giriiyorum düzeltme çıkmıyo pc ye geçince silerim hepsini

CIA adinda bir program var ben kullaniyorum bircok yakinim da kullaniyor virus vesair herhangi bir sorun yasamadim.

Ayrica erkek arkadasiniz guvenilir birine benzemiyor. Sizi gercekten sevse ve mutlu edebilecek biri olsa deger verirdi saygi gosterirdi yani aldatmazdi.

Aradiginiz numaranin sahibi 1 sene onceki kadin olabilir olmayabilir de ama ben onun sizden gizledigi bir bayan oldugunu dusunuyorum. Kadin da sizden haberdar, bu durumu kabullenmistir belki ve bu yuzden yuzlesmek istemiyor olabilir. Sevgiliniz ararsa acma tarzinda uyarida bulunmus olabilir bunu bilemeyiz. Eger o bir kadinsa ve erkek arkadasinizin sizi aldattigi kadinsa o kisi telefonundan sizi baska birine aratmis olabilir. Yani o kisiye ulasmaniz kesinlikle garanti bir yol degil. Anladigim kadariyla erkek arkadaşinizi biraz sıkıyorsunuz(guvensizlik var bu gayet normal) e haliyle o da her turlu ihtimali dusunup ona gore tedbirini almistir gizledigi bir sey varsa.

Ayrica aldatmak isteyen kisiyi hicbir sekilde durdurmanin yolu yoktur. İsteyen her sekilde aldatir. Aldatmak kisilik bozuklugudur ve pismanlikla kisilik bozuklugu ne derece duzelir bilmiyorum.

Size tek tavsiyem iliskinize disardan bir gozle, objektif bakmaniz. Kaybedecek bir seyiniz yok, zararin neresinden donseniz kardir.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ay canım ben o programı hiç anlamadım şimdi onu tele indiriyosun ve numara aratıyosun sonra neoluyo ne işe yarıyo:KK17::KK17::26: anlamadım napim:KK17:

Kim oldugunu CİA programindan ogrendim ama forumda benden once biri paylasmis sanirim, kusura bakmayin numarayi mesaj attiginizda uyuyordum.

Son düzenleme:
canım Asya baktı. whats up kullanmıyormuş. bu arada ben de koşa koşa bankamatiklere baktım. nerdeyse 4-5 ayrı bankanın bankamatiğine baktım ama göstermiyor. ödeme istiyor belki ödesem en son makbuzda görünecek ama gene tam isim değil elbette.

ama bankamatikten 38 tl bugün son ödeme günü olan fatura gördüm demek kı telefonu faturalı onu öğrendim en fazla. sonra aklıma bir şey geldi. kendi internet faturamı da yatıracaktım. ödeme merkezine gidip faturamı yatıracağımı param yeterse kızkardesımın faturasını da yatıracağım ama 2 hattı var tam emin degılım bır ısımden bakar mısınız dedim. Baktılar tabi ilk iki harfi öz ve soyadı a ile başladığını öğrendim. ama bu ne işe yara ki. hem telefonlar herkesin üstüne kayıtlı olabilir. hem de tam ad öğrensem en azından kadın adımı öğreneceğim hiç olmazsa ama tahmin ettıgım kadının adı kesin değil onu öğrenmiş oldum. bir kızı varmış ama onunda adının ö ile başladığını hatırlıyorum o takıldı kafama . kızı adına almış olabilir ya da bir başkası

sizce neden kesinlikle numarayı açmıyor?? hem ısrarlı arıyorum hem gizliden aramıyorum ki? kimsin diyebilir en azından ama telefonu hiç açmıyor? ne yapabiirim bilemiyorum. İstediğim tek şe6y karşımda ki kadın mı erkek mi öğrenmek. sizce bir erkek olsa bu kadar ısrar karşısında açmaz mıydı ? üstelik mesaj atıp adımı bile yazdım hele ki bir kadın adı okuyunca en azından yanlış numara kimsin demez miydi? sizce garip değil mi?
baktım canım whatsap kullanmıyor.Bence erkek arkadaşın tembihlemiş olabilir kesinlikle açma diye ben böyle birşeye şahit olmuştum ama umarım öyle değildir canım...

X