KIZLAR lütfen YARDIM EDİN KAFAM KARIŞTI

Şükür yaaa ayyy çok sevindim yaa çookk canım nası buldun bunu yaa aklımızda olsun bize de lazım olur yaa

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
,,

canım burda alıntı yapmışsın ya. adamın ismi de çıkmış. onu kamufle eder misin lütfen. düzetmeye al yazını onu sil lütfen. adamın ailesi , karısı vardır. Google aramalarında isimle çıkar. hayır iş yeri falan da var sadece isim olsa neyse. ne olur düzelt canım

onu da onun karısı dusunsun boşver :)) ama sen hıc takılma boyle seylere bak emın ol zaten ayagına gelır bısey yapan ınsan er geç yakalanır bosver mutlu olmaya bak cok sıkma adamı da.yapmayacagı varsa da aklına sokarsın.bırı sana sureklı hırsız muamelesı yapsa bıgun er yeter çalsam da hırsızım calmasam da o zaman al bak çaldımrahatladın mı dersın dayanamayıp. o yuzden zaten aldatan ınsan enınde sonunda bır falso verır...sen mutlu olmaya bak

esraesraesra

Canim sadece ilk yazdigim isim deggisiyor alintilara malesef bisey yapamıyorum kaynar gider ya simdide b unumu taktin bosverrr;-)

Ya bu online işlemler şifresini bilip nasıl bakabiliyorsunuz en son kimlerle görüşmüş kimi aramış bana da öğretin

bak söyle. sevgılının telefonunu alıyorsun. hangı oporotorse hepsının ayrı ayrı mesela vadafone 7000 sifre yazıyorsun. şifre tel. geliyor. o sıfreyle ınternetten vadafone online işlemere girip kimi ne zaman aramış ögrenıyorsun. hepsı bu

Canim sadece ilk yazdigim isim deggisiyor alintilara malesef bisey yapamıyorum kaynar gider ya simdide b unumu taktin bosverrr;-)
tamam düzeltilmiyorsa yapacak bir şey yok. evet burda kaynar da. biri Google dan ısımle arama yaparsa çıkar. neyse artık

kızlar helal olsun sızlerle gurur dıyuyorum :))) nasıl buldun anlatsana canım:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]

Canim sadece ilk yazdigim isim deggisiyor alintilara malesef bisey yapamıyorum kaynar gider ya simdide b unumu taktin bosverrr

bravooo kızlar size
Valla korkulur bizlerden haaa
Hele o KK detektif konusuna koptum buradayakışırrrr

Son düzenleme:

Şuan telefondan giriiyorum düzeltme çıkmıyo pc ye geçince silerim hepsini

ay canım ben o programı hiç anlamadım şimdi onu tele indiriyosun ve numara aratıyosun sonra neoluyo ne işe yarıyo:26: anlamadım napim

Kim oldugunu CİA programindan ogrendim ama forumda benden once biri paylasmis sanirim, kusura bakmayin numarayi mesaj attiginizda uyuyordum.

Son düzenleme:
baktım canım whatsap kullanmıyor.Bence erkek arkadaşın tembihlemiş olabilir kesinlikle açma diye ben böyle birşeye şahit olmuştum ama umarım öyle değildir canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…