Iletisimin bir anda kesilmesi

Son konusmamiza ne diyorsun?

Ben: Günaydın. naber?

O: Gunaydin , nasilsin?

Ben: iyiyim , Sessiz kaldın, bunun sebebi sence ne?

O: Aslında ikimiz de sessiz kaldık, sence neden? Dürüst olmam gerekirse, hafta sonundan sonra biraz kararsız hissettim. Birbirimiz için çok da uygun olduğumuzdan emin değilim. Bu tamamen seninle ilgili bir durum değil, sadece dürüst oluyorum.

Ben: O zaman ben dürüst olmaya gecmeden önce sormak istiyorum, tam olarak ne konuda kararsız kaldın?

O: sadece bağlantımızla ilgili. Karakter, ilgi alanları ve entellektuel seviye açısından çok farklı olduğumuzu hissediyorum. Aramizdaki cekime birsey soylemem

Ben: Şimdi dürüst olma sırası bende. Evet, farklıyız herkes farklidir, Dürüst olmak gerekirse, bunun bir problem olacağını hiç düşünmemiştim bile. Aslında, ben bundan daha büyük bir sorunun olduğunu düşünüyorum.
Hafta sonu boyunca eski Romanyali sevgilini her saat başı gündeme getirmen benim için gerçekten saygısızlıktı.Sana tavsiyem, bir sonraki iliskilerinde onu bu kadar çok bahsetmekten vazgec. Bol sanslar.

O: Tamam, haklisin, ve eski sevgilimden biraz bahsettiğimi biliyorum ama senin eski sevgililerinden bahsettiğinden daha fazla değil. Bu beni rahatsız etmedi ve bu yüzden eski sevgililerimden bahsetmenin sorun olmadığını düşündüm.
Bence saygısızlık konusunda biraz hassas olduğunu düşünüyorum, dürüst olmak gerekirse. Çünkü ben hiç de saygısız biri değilim. Sayginin tek taraflı olduğunu düşünmen beni biraz rahatsız etti. Eğer çözmeye çalışsaydın, şimdi bunu düzeltmeye çalışırdık. Ama sana da iyi şanslar. Ama sana da iyi şanslar. gercekten harika birsin, ne yazık ki olmadi.

Adam istemiyorum demis yani bilmiyorum kararsiz bir tip mi, yoksa gercekten istemiyor mu yoksa baska dertleri var ama neyse ne sonucta istemiyor. Pesinden kosmak gibi bir hataya dusme su durumda yapilacak tek sey bosvermek bu adami.

Sadece konu mesajına baktım kalanında ekstra bisi var mi bilmiyorum ama: yazım tarzından adam yabancı ya da yabancı ülkede doğmuş büyümüş gibi. Öyle farklıyız falan filan bahane, adam başta etkilenmiş kızdan bahsettikleri eski sevgilisi ile kıyaslamaya başlamış ve sonrasında ilgisi kaybolmuş ondan sonra da sallamış yalanları yok farklıyız yok saygısızlık bilmemne

Selam kızlar,

Yaklaşık iki hafta önce biriyle tanıştım ve üç kere buluştuk. Adamda tam bir "lovebombing" durumu var, sürekli güzelliğimden bahsedip beni iltifata boğuyor. En son pazar günü buluştuk, bana eski kız arkadaşından bahsetti. Beş ay çıkmışlar, "aslında ondan çok hoşlanmıştım ama üç gün boyunca bana yazmadı, o yüzden ayrıldık" dedi. Ben de "yani sana mı cevap vermedi?" diye sordum, evet dedi. Bu noktada kendimi tutamayıp, ben de eski erkek arkadaşımla neden ayrıldığımızı anlattım. Daha önce hiç eski ilişkilerimden bahsetmemiştim, ama sanki bir nevi misilleme oldu.

Eski kız arkadaşı Romanyalıymış ve flörtlerimiz sırasında sürekli Romanya'dan bahsediyordu: "Romanya’da şöyle yaparlar," "Romanyalı kız tavuk ciğeri pişirirdi," "Romanyalı kız ayak tırnaklarımı kesmişti" gibi sürekli bir şekilde eski sevgiliyi hatırlatacak şeyler söylüyordu. Sanırım benim eski ilişkimle ilgili konuşmam onun çok hoşuna gitmedi. Pazartesi sabahı, yani dün, bana soğuk bir "günaydın" mesajı attı. Normalde "seni şimdiden özledim, tekrar görmek için sabırsızlanıyorum" diyen adam, bir saat cevap yazmasam telefonla arayan adam, tam 24 saattir mesaj atmadı.

Sizce ne yapmalıyım? Beklemeli miyim yoksa bu işten bir cacık olmaz mı? "Sana Romanyalı kızla mutluluklar" diyerek triplere mi girmeliyim? Yardım edin, ne yapayım?
----------------------------
Guncelleme yapiyorum, bu sabah ben yazdim ve asagidaki gibi konustuk, daha cevap vermedim

Bugunku konusmamizi size yaziyorum

Ben: Günaydın. naber?

O: Gunaydin , nasilsin?

Ben: iyiyim , Sessiz kaldın, bunun sebebi sence ne?

O: Aslında ikimiz de sessiz kaldık, sence neden? Dürüst olmam gerekirse, hafta sonundan sonra biraz kararsız hissettim. Birbirimiz için çok da uygun olduğumuzdan emin değilim. Bu tamamen seninle ilgili bir durum değil, sadece dürüst oluyorum.

Ben: O zaman ben dürüst olmaya gecmeden önce sormak istiyorum, tam olarak ne konuda kararsız kaldın?

O: sadece bağlantımızla ilgili. Karakter, ilgi alanları ve entellektuel seviye açısından çok farklı olduğumuzu hissediyorum. Aramizdaki cekime birsey soylemem

Ben: Şimdi dürüst olma sırası bende. Evet, farklıyız herkes farklidir, Dürüst olmak gerekirse, bunun bir problem olacağını hiç düşünmemiştim bile. Aslında, ben bundan daha büyük bir sorunun olduğunu düşünüyorum.
Hafta sonu boyunca eski Romanyali sevgilini her saat başı gündeme getirmen benim için gerçekten saygısızlıktı.Sana tavsiyem, bir sonraki iliskilerinde onu bu kadar çok bahsetmekten vazgec. Bol sanslar.

O: Tamam, haklisin, ve eski sevgilimden biraz bahsettiğimi biliyorum ama senin eski sevgililerinden bahsettiğinden daha fazla değil. Bu beni rahatsız etmedi ve bu yüzden eski sevgililerimden bahsetmenin sorun olmadığını düşündüm.
Bence saygısızlık konusunda biraz hassas olduğunu düşünüyorum, dürüst olmak gerekirse. Çünkü ben hiç de saygısız biri değilim. Sayginin tek taraflı olduğunu düşünmen beni biraz rahatsız etti. Eğer çözmeye çalışsaydın, şimdi bunu düzeltmeye çalışırdık. Ama sana da iyi şanslar. Ama sana da iyi şanslar. gercekten harika birsin, ne yazık ki olmadi.
Entelektüel, kibar insan taklidi yapa yapa birbirinize saydırmışsınız.bari içinizden geldiği gibi davrandaydıniz.gereksiz show olmuş.adama da gıcık oldum.entelektüel seviyeniz uygun değilmiş bak bak bak.yesinler.bir romanyaya gitmiş kendini bir halt sanmaya başlamiş.romanya dediğin de turkiyeden hallice avrupanin en fakir ülkesi.ne sanıyor bu kendini ya.süslü süslü dolambaçlı laflar edince herkesle aynı halt oldukları değişiyor sanıyorlar.

Ben olsam eski sevgilimden bahsetme sebebim senin yaptığının ne kadar rahatsız edici olduğunu anlaman içindi ama sen onuda anlamamışsın bencede birbirimize uymuyoruz derdim😂adam zaten entelektüel seviyemiz uymuyor falan deyip kendince aşağılayıcı konuşmuş.biten ilişkiden yüzeysel olarak belki bahsedilebilir hani yaşanan bir şey etkilemiştir falan ama sürekli o şöyle yapardı bu böyle yapardı demek insanı zaten soğutur ve karşındaki insana saygısızlıktır yani.eski sevgilini unutamadıysan git onun hayaliyle yaşa o zaman ne diyebiliriz ki?🤷🏻‍♀️

adamin bir anda ilgisini cekmesi beni gercekten cok uzdu
lovebombingin şanindandir.
bir yerde lovebombing varsa kendini bri anda geri çekme de vardir.
sonra kadin mal oluyor, "sorun bende mi, bakarken gozleri dolan adam benim yuzumden mi soguk? soyle dedim diye mi böyle yaptim diye mi" diye adama pervane oluyor. roller tersine dönüyor. üzülme bosver
Bu Slav kadinlarindaki kendilerini erkege paspas etme merakida beni benden aliyor. Artik nasil bi paspas etmekse ellerinden kurtulan daha da iflah olmuyor.
Aslında turklere belki farkli geliyor ama öz hakiki ruslarin rus kadınını soguk ve bencil bulduguna birkac ayri ortamda tanik oldum. biri exim rustu, sevecen-fedakar davranislarimi cok arasa da rusyada bulamayacağını soylerdi, bir rus arkadasimin esi iranli (kiz icin yalandan Müslüman olup molla nikahi bile kiydi) . o da rus kadınlarının çoğunun kendini begenmis ve soğuk oldugunu kesinlikle doğunun kadınlarının sicakkanli fedakar halleriyle kiyas yapilamayacagini soyler hep. bir baska tanıdığım azerbaycanli bir kızla sevgilydi. sonra ayrildi simdi de azerbaycanli bir baska kizla evlendi. o da oyle içkili sohbetlerde konu iliskilere gelince falan rus kizlari hakkinda cok pozitif olmayan şeyler söylerdi.
yani ruslar bizimkilere farkli geliyor . gercek rus erkeklerinin "rus kizi" diye delirdigine inanmiyorum

lovebombingin şanindandir.
bir yerde lovebombing varsa kendini bri anda geri çekme de vardir.
sonra kadin mal oluyor, "sorun bende mi, bakarken gozleri dolan adam benim yuzumden mi soguk? soyle dedim diye mi böyle yaptim diye mi" diye adama pervane oluyor. roller tersine dönüyor. üzülme bosver

Aslında turklere belki farkli geliyor ama öz hakiki ruslarin rus kadınını soguk ve bencil bulduguna birkac ayri ortamda tanik oldum. biri exim rustu, sevecen-fedakar davranislarimi cok arasa da rusyada bulamayacağını soylerdi, bir rus arkadasimin esi iranli (kiz icin yalandan Müslüman olup molla nikahi bile kiydi) . o da rus kadınlarının çoğunun kendini begenmis ve soğuk oldugunu kesinlikle doğunun kadınlarının sicakkanli fedakar halleriyle kiyas yapilamayacagini soyler hep. bir baska tanıdığım azerbaycanli bir kızla sevgilydi. sonra ayrildi simdi de azerbaycanli bir baska kizla evlendi. o da oyle içkili sohbetlerde konu iliskilere gelince falan rus kizlari hakkinda cok pozitif olmayan şeyler söylerdi.
yani ruslar bizimkilere farkli geliyor . gercek rus erkeklerinin "rus kizi" diye delirdigine inanmiyorum
Gercek Rus erkeklerinin, Rus kizi diye delirmedikleri malum zaten, yoksa gelip bizim buralarda kendilerinin yari boyunda kara kara erkeklerimize bakmazlardi bana kalirsa :)

terbiyesizin teki ya, dusundukce sinirlerim geriliyor aslinda,
Ayy ben de çok sinirlendim niyeyse bu herife.saygınin tek taraflı olduğunu düşünüyormuşsun bak bak.karsı tarafa bu kadar kibar asıl saygısız sensin diyen ilk defa gördüm valla.😁 ama böylesi çok daha gıcık.kibar olmadan söylese bu kadar sinirlenmez insan.

terbiyesizin teki ya, dusundukce sinirlerim geriliyor aslinda,
Ayy ben de çok sinirlendim niyeyse bu herife.saygınin tek taraflı olduğunu düşünüyormuşsun bak bak.karsı tarafa bu kadar kibar asıl saygısız sensin diyen ilk defa gördüm valla.😁 ama böylesi çok daha gıcık.kibar olmadan söylese bu kadar sinirlenmez insan.haa bir de son mesajda suçu da sana atiyor.düzeltmeye çalişsan belki düzelirdin diye.eee sende de suç var.belli yani adamın gönlü yok artık bu ilişkiye.yazmak anlamsız oluyor.

Ben olsam eski sevgilimden bahsetme sebebim senin yaptığının ne kadar rahatsız edici olduğunu anlaman içindi ama sen onuda anlamamışsın bencede birbirimize uymuyoruz derdim😂adam zaten entelektüel seviyemiz uymuyor falan deyip kendince aşağılayıcı konuşmuş.biten ilişkiden yüzeysel olarak belki bahsedilebilir hani yaşanan bir şey etkilemiştir falan ama sürekli o şöyle yapardı bu böyle yapardı demek insanı zaten soğutur ve karşındaki insana saygısızlıktır yani.eski sevgilini unutamadıysan git onun hayaliyle yaşa o zaman ne diyebiliriz ki?🤷🏻‍♀️
Eee haklı adam.koskoca Romanya görmüş boru mu bu😀

X