Kızlar evden online ne iş yapabilirim?

Kiz görüntülü acip Test ediyorlar bizi hem ingilizce hemde almanca ne kadar bildigimizi yabanci dil konusuyolar maalesef almazlar
Hayaller paris gerçekler somali djdj
ya ama cidden Almanca bilenler için çok fırsat var bu arada. benim bi arkadas calisiyor telefon sirketi. 1500 euro maas+mesai ücretleri ekstra. özel sağlık sigortası+bes. bir de aylık galiba 15 bin alışveriş kartı. bi bak onlara. ben almancayı bir türlü öğrenemedim Allah kahretsin ich bin asli bu kadar

yaaa ögrenirsin cabucak kavrarsin ben sana bi ara özelden almancayi sifirdan b2 ye dogru temelleri nasil ilerleyecegine dair yardimci olacagim istersen
Ama cok iyi sartlari var benim tek sevmedigim bisi varsa o da telefonda konuşmaktir

Devam ediyorsa gitsene gi ne duruyosun bende İngilizceyi bi türlü öğrenemiyorum kurs aldim saldim
devam ediyor hala ya. ocak ayında almistim galiba. öff ne bilim öyle heveslenip aldım sonra nasıl olsa öğrenemicem diyip girmedim hiç. online kurs bu arada. bıhtım yaa kendimden

ingilizce bana çok kolay geliyor. Almancayı öğrenip ingilizce öğrenmemek de ne biliiiyiiimm keske hepsi ingilizce kadar kolay olsaydı

devam et iste onlineymis ne güzel pons yayinlarindan almanca kitaplari alabilirsen onlar da cok faydasi dokunur sana
Dimiii?? Sey demislerdi almanca biliyosan ingilizceyi rahatlıkla yaparsin kelimeleri benziyorlar diye bakiyorum yook cidden benzemiyolar keskr kolay olsaydi

Bu tür işlerden dönüş almam sanıyordum galiba 2-3 sene önce kadının biri aradı telefonda sesli mülakat yapıcaz dedi kadının seviyesi C2 falandı utancımdan goodbye diyip kapattım Profesyonel bir ingilizceniz varsa mülakatı geçersiniz ekipmanı da gönderiyorlar gerçekten ben türkçe olarak sormuştum sorun değil kargoyla gönderiyoruz demişti.... conduent e başvurmuştum

Son düzenleme:
Geçtiniz mi mülakatı peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…