Kızlar ben mi abartıyorum sizce ?

Hamile kaldıktan sonra mi evlendiniz ? Yani kendi evinize geçene kadar bekleseydiniz keşke. Supurmeyin, koştur koştur iş yapanlari anlamıyorum.

Daha ev kurmadan henüz eşinizi ev içindeki hayatıyla tanımadan nasıl hamile kalmak için tedbirsiz olabiliyorsunuz gerçekten Cesaret

Yok hayır ben o değilim

yok canım ne görümce ne kayın yok eşim tek çocuk bende tek çocuğum yani o biraz beni durduruyor

dogru gorumcem ve kaynanama cok ayar oluyorum galiba onlara olan ofkemden kaynaklaniyor
Bunlar da tutarsız, görümce bir var bir yok, ayrıca ilk kez 20 Ağustosta test yapmış, pozitif çıktı desek anca 8 haftalık olur. Hadi onu da geçtim hem insanların evine yerleşip hem de evin sahibinden iş beklemek nasıl bir kafa? Kadının Kendi kendi evi. İster kahve içer,.ister iş yapar. Kendi evinde olsa kim süpürecekti evi? Yemeği kim yapacaktı? Ay şu hamileliği dünyanın en zor dönemiymiş gibi lanse etmiyorlar mı hayret ediyorum. Zor geçirenler var elbette ama istisnalar kaideyi bozmaz. Hamilelik hastalık değildir.

Ben doğuma gittiğim gün bile temizlik yaptım,son haftaya kadar çalıştım.evi süpürmek çokta zor bisey degil.ayrica siz o evde misafirimiz neyin suratıni yapıyorsunuz.dua edin kadın sizi kabul etmiş,ben olsam etmem

Hamilelikte sağlik sorunu yoksa anlamadim süpürge yapmakta ne var ?
Farz etki yalniz yaşiyorsun eşinle ,adam işe gidiyor ..
Eee..hamileyim diye evde hiç bir iş yapmayacakmisin?
Birde 13 haftalik ney ya!! karin bile yok
7-8 aylik olsa anlarimda 13 haftalik biraz fazla naz geldi bana .
Ayrica sende genceçik kadinsin hasta değilsen ya yaparsin ya yapmazsin .
Kadinda zaten öyle demiş

Arkanızdan atlı mi kovalıyordu, şu ev olana kadar kayınvalidemde kalıyoruz muhabbeti aşırı saçma, ya hu ananın evinde beklesene evin yapılmasını ne acelen var , gitmiş insanların üstüne ev kurmuşsun tabi ki de böyle olacak ne bekliyordun, bir de alel acele bebek yapmışsın, kusura bakma kendin etmiş kendin bulmuşsun, şimdi çek dur ne diyelim ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…