Kızlar ben mi abartıyorum sizce ?

sancilibayaann

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2024
51
-17
26
Kızlar biz evleneli bir kaç ay oldu evimiz olana kadar kayınvalidemle yaşıyoruz evde 4 kişiyiz ben eşim kayınvalidem kayınpederim neyse çok şükür evin olmasına çok az kaldı bu süreç zarfında bende 13 haftalık hamileyim kayınvalidem her sabah oturur kahvesini içer falan bide eli ayağı tutuyor genç bir kadın mesela ben evi süpürüyorum haliyle hamilelikte böyle hemen yorulup nefes nefese kalıyorum bir kere bile olsun yardım edeyim demiyor o ayak ayak üstüne atıp kahve içiyor bense eğilip süpürüyorum bende bugüb tepem attı iyice belim ağırmaya başladı belim çok ağırıyor şu süpürgeden diyince bana o zaman bırak süpürme dedi e kim süpürecek diyincede ben süpürürüm dedi bende yok sen otur kahve iç dedim bir hışımla ama gerçekten çok sinirlendim artık kadın o kadar gamsız kii şimdide bana surat yapıyor acaba ben mi yanlışım yaşadığımız süreç zarfında sadece yemek yapıyor onada sağolsun ama insan hamile kadına yardım etmez mi kendi kızı olsa izin vermez çok iyi biliyorum ben mi abartıyorum acaba

Kendi evinizi açmadan evlenmiş, yetmemiş bir de evlenir evlenmez hamile kalmışsınız. Tercihlerinizin ve kararlarınızın sonucunu yaşıyorsunuz.

Kendi evine çıkana kadar gebe kalmasa idin. Hadi kaldın süpürme evi. Değişik yani hormonlar senin uçmuş kv kötü ise ekstra gözüne batar hadi geçmiş olsun.

13 haftalık hamileyken hemen nasıl nefes nefese kalıp beliniz ağrıyor gebeliği hastalıkmis gibi görmeyin Diğer konuda evet birlikde yapsanız işi hemen halledilir ama hamile olduğunuz için hormonlar biraz etkiledi sanırım alınganlık yapıyorsunuz.8 aylık hamileyken 4.katta ki evimin camlarini sildim ve annem hep şunu derdi nazlanacak kimsen olmayınca iş başa düşüyor belkide nazlanacak kimsem olmadigi için hiç hamileyim deyip oran ağrıo buram ağrıo diyemedim

KV size de bırakmanızı söylemiş,onun evinde siz neden derde düştünüz.
Catacak yer aramissiniz sanki,ben olsam alırdım bir kahve geçerdim bir köşeye.

kaynana evine gidip bir de kendi evine cikmadan cocuk yaptigin icin sen suclusun
ayrica evde 4 yetiskin yasiyor her gun süpürmek zorunda misiniz? kendinize eziyet.
benim annem de haftada 2-3 kez makina acar gayet temiz ev. biz de haftada 2 supuruyoruz eğilmeden etmeden oldugu kadar. evimiz gayet temiz.
caniniza yazik.
kadin icsin kahvesini. oturun siz de icin. saatler cuvala mi girdi iyice dinlenip biriniz supurursunuz

Siz zaten nişanlıyken çocuk yapmaya çalışıyordunuz. Daha eşinizi, eşinizin beraber yaşayacağınız ailesini tanımadan koştur koştur çocuk derdine düşünce bunları hesaplayamadınız tabii. Kadının evi, istediğinde süpürür isterse süpürmez, kendi eviniz olduğunda paşa paşa karı koca süpüreceksiniz nasılsa o zamana saklayın süpürge sevdanızı

20 Temmuz 2024 konunuzdan:
ben evlenince kayınvalimdele oturucam eşi olmadığı için nişanlımın gönlü yanlız kalmasına el vermemişti kendısı sıkçada hastalanan biri

2 konunuz arasındaki farklar ilgi çekici. Temmuzda kayınpederiniz yok, kayınvalideniz sıkça hastalanan biri; şimdi ise hem kayınpederiniz var hem de kayınvalideniz eli ayağı tutan genç bir kadın.

Koca aldı kadın kendine belki 3 ayda...

siz hamilesiniz hasta değilsiniz. 7 aylık hamileyken ev taşıdım yerleştirdim tek başıma. ev süpürmek zor birşey değil kimseden birşey beklemeyin. yapamıyorsanız da bırakın süpürmeyin.

Camı da kocan silseydi be aşko o da fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…