Kızlar ben mi abartıyorum sizce ?

ha bir de her gun ev supurmek silmek zorunda olan takintiniz varsa o kadar temizseniz tek yaşadığınız evde de bu isi yapacaktiniz. o zaman ne yapacaktiniz?
eski konunuza baktim, nisanliyken agzinizin icine düşüyormuş- bir dediğinizi asla ikiletmiyormus esiniz bu yüzden ondan sogumussunuz. hala oyleyse robot supurge isteyin alsin o kendi kendine evi temizlesin. siz de bu ameleligi cekmeyin. kendi evinize cikarken de götürürsunuz

13haftalık hamilelikte ev süpürmeye nasıl zorlanır insan ? 9ay boyunca evimi kendim temizledim doğuma gitmeden dip köşe temizledim oram buram ağrıyor diye konu açmadım dert etmedim kendime.
Hem kadının evine çökmüşsünüz hem yeni evlenip hamile kalmışsınız kadın sizi istiyormu bakalım kadının kendi evi istediğini yapar ?
2024 yılındayız hala böyle insanlar olduğuna inanamıyorum ya.

İyi de yemek yapıyormuş zaten.Siz olmasanız daha az yorularak yemek yapardı.Ben sizi haksız buldum , sonuçta bütün işi size yıkmamış ki.Bir de söyleyiş tarzınızdan ötürü sorun çıkmış “anne bugun belim cok ağrıyor yardımına ihtiyacım var” deseniz bence karşılıksız bırakmazdı sizi.”yok otur kahveni iç” derseniz tabiki tatsızlık olur.Kayınvalidenizin kendi evinde böyle çıkışlar yapmayın bence.

Birkaç aylık evliyseniz ve çok yakında da eviniz tamamlanacaksa evlenmek için neden o zamanı beklemediniz? Hadi beklemediniz ne diye daha eviniz yokken hamile kaldınız?
13 haftalık hamilelikte ekstra bir durum yoksa nefese nefese kalmazsınız, bel ağrısı olacak zamanlarda değil.
Hamileyim nazınızı çekecek tek kişide eşinizdir, kayınvalideniz değil.

Bunda bi şey yok ki süpürmeyin sizde. Siz süpürdükce o ev işi yapmıyordur nasılsa siz süpürüyorsunuz diye. Ha size evi süpür deseydi tamam ama bişey de dememiş. Bırakın yapmayın alıştırmayın kimseyi

Milletin evine çöreklenip bir de şikayet ediyorsunuz, ister çay ister ister kahve.

Ama onun kızı değilsiniz yani .Ev onun elbette iş yapilacak .İşin en güzeli o evden çıkacak olmanız keşke ne süpürüp ne laf söyleseydin iz.Ben olsam o evden çıkmaya gün sayar ve kafaya takmazdim.Ya çıkamayacak olsanız bı düşünün.Ben olsam sadece kendi evimi kendi tabaklarını kendi giysilerimi ve esiminkileri birde banyoda kendim yıkanınca temizlik yaparım.Boylece belki cikisiniz hızlanır onuda geç böylece içinize haksizlik duygusu işlemez.Tabi esinizde sizin yediginize icriginize elektriğe suya para verecek.Yada kendi annenize gidin eve çıkana kadar olmuyormu öyle.İnsan evet sinir olur ama baştan işte böyle kabul etmemek lazım insan kendine yapıyor sevince katlanirim sanıyor .Kimsenin anne babası ile çocuk gibi ayrı hayatlar yaşanmıyor insan evlendiğini bile anlamıyor cicim ayları rezalet oluyor ağız tadıyla kavga edemiyor giyinemiyor rahat rahat su bile icemiyor.Sizin ayrı eve cikma dirumunuza sevindim orası ayrı .Kimse aşkından ölse bence ne aile apartmanı ne beraber oturmak evliliği sevgiyi direkt yok eden şeyler bunlar .Hani insan buyumemis hala çocuk anne baba başında hissi

Ailelere gittiğimizde ya da onlar bize kalmaya geldiğinde asla birlikte olmuyoruz eşimle, aynı eve çıkıp çok kısa sürede nasıl hamile kalıyorsunuz yav

Kadın kötü bi şey de dememiş. Ben yaparım demiş triplenmişsin. Hayrola? Kadının kendi evinde kahve içmesine kim olarak karışıyorsun tam olarak? Sana süpür demiş olsa tamam ama dememiş sen kendin yapmışsın sonra da laf ediyorsun. İsterse evini çöp götürür sana iş buyurmadığı sürece laf etmeye hakkın yok

Odalar farklıysa hoşlarına bile gidiyordur belki

Kadın süpürmeniz için silah mı çekiyor size? Kendi titizliğinizi niye kadına dayatmaya çalışıyorsunuz. Zaten gelmiş düzenini bozmuşsunuz. Üstüne bir de hamile kalıp hizmet bekliyorsunuz. Evi dilediğiniz saatte süpürsün, yemeğinizi yapsın, boş zamanlarında ayaklarınızı ovsun. Yapmak istemiyorsanız yapmayın. Bir misafir olarak ev sahibinin hangi işi ne zaman yapacağına karışmayın.

Odalar farklıysa hoşlarına bile gidiyordur belki
Ay valla bana iğrenç geliyor. Yan odada kos koca adamlar var biz burda şey derdindeyiz sessiz olmaya çalışıyoruz falan. Iıyy çok tatsız.

Ailelere misafirliğe gidince araya yastık koyuyoruz aynı evde yaşasak haftalık otel tutardık herhalde.

Ayrıca 30 temmuzda düğününe bir ay vardı, 30 ağustosta evlendin desek 1 eylülde hamile kalsan hangi ara 45 günde 13 haftalık hamile olabiliyorsunuz benim mi matematik öldü anlamadım ki.

Kaynana sana zorla süpürge yaptırıp, karşında keyifle kahvemi içiyor. Sende kendine yap bi kahve otur yanına iç.

ya hem kadının evine yerleşmişsiniz
yetmezmiş gibi evleneli sadece birkaç ay olmuş koşa koşa çocuk yapmışsın
hem de kadına iş mi buyuruyorsun?
evine yerleşip kadının düzenini bozan sensin
madem kendi evinizin olmasına az kaldı o zaman ev olduktan sonra evlenseydiniz?
kadın kendi evinde bi kahve keyfi yaparken haldır huldur ev süpürmeye başlayıp (tam kadın kahve içerken bunu yapman çok art niyetli zaten) bi de kadına laf sokma haddini kendinde nasıl bulabiliyorsun?
kayınvaliden inanılmaz sabırlı birisi. onun yerinde ben olsam o lafı söylediğin an sen benim evime yerleşip bi de bana laf mı söylüyorsun der hamile olmana da aldırış etmeden çok sağlam bir tartışma çıkarırdım, net.
kadın yine iyi dayanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…