Kız Kardeşimle Kavgamız

Ay o yorumu okumamışım korkunç gerçekten bir an seviniyorsun adil bir insan diye sonra gene hüsran

Hanımefendi annem çok şükür anlayışsız biri değil ayrıca kardeşim yapmayacağım bir şey diretemez

İki kedim, eşim, kızım var. Çocuklugumdan beri, kedim,köpeğim, kuşum olmuştur. Tühh, bunların kriterlerine uyamadik

Aslında sorun kendisi kedileri pek sevmez benimde evde kedi bulundurmamı istemiyor. Bunun kavgasını çok yaptık

Tavsiye benden kedi dili pastası mükemmel oluyor
Bide yumuşasın diye kedi yalayınca

Orası öyle ama bu kavga bir değil iki değil sürekli böyle

Evet tepkiniz fazla abartı ama şunu belirteyim ; kardeşinizi düşüncesiz buldum ben yani kedinizin sizin için ne kadar kıymetli olduğunu biliyor olmalı ve basit bir şekilde ver gitsin dememesi gerekir . Kardesiniz bana bencilce geldi. Çocuğumun alerjisi var diye karsimdaki insandan çok sevdiği bir şeyden vazgeçmesini beklemek yerine orta yolu bulmaya çalışırdım.. kaldı ki o ev kardeşinizin yaşam alanı değil bunun kararını veremez .

Şimdi okudum. Bence sizin ablanizla kedi probleminden ziyade sınır ihlali probleminiz var. Bu da bardağı taşıran son damla olmuş. Ortak ev değilmiş. Size ısrarla gelmesi cocugunun allerjisinin tutacağını bile bile garip. Size gelince ya sert bir insansınız ya da ablanizin sürekli ültimatomlarından yilip burdan inceymis kopsun demişsiniz.

Aslında sakin biriyim ama son konuşmamız bardağı taşırdı

Aslında sakin biriyim ama son konuşmamız bardağı taşırdı
Yok size hak verdim. Ortak yaşam alanı değil. Size muhtemelen başka konularda da emir veriyor. Aynı şehirde niye yatılı geliyor ki? Atıyorum farklı şehirlerde olursunuz. 1 haftalığına gelirler. O zaman siz otel gibi hizmetler var oraya verirsiniz. Aynı şehirde bu anlamsız ısrar niye?

Tüm mesajlarınıza bakıyorum çok iyi yaptığınızı düşünüyorsunuz, taviz veremem, kedim herkesten değerli, umrumda değil, görüşmemek en doğrusu diyorsunuz. Merakımdan soruyorum sorun ne o zaman ? Yani buraya konu açma amacınız? Herhangi bir iğneleme amaçlı sormuyorum yaptığınızın arkasındaysanız ve karşıt görüşlere acaba bir parça haklılık payı var mı demeden şak umrumda değil yapıştıracaksanız neyi danışıyorsunuz dert olarak ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…