Kız Kardeşimle Kavgamız

Kusura bakmayın ama kız kardeşim bal gibi de kediyi at yada sahiplendir diyor. Ben iki sene boyunca sabrettim ve sabrım taştı

Kusura bakmayın ama kız kardeşim bal gibi de kediyi at yada sahiplendir diyor. Ben iki sene boyunca sabrettim ve sabrım taştı

Peki bu iki sene boyunca hiç cam kapı pencere açılmadı mı, kedi başka odaya alınmadı mı? Yerler süpürülmedi mi? Eve filtre takılmadı mı? Hiçbirşey yapmadan sahiplendir laflarını mı dinlediniz?

İki kardeş birbirinizin aynısınız.

Kardeşiniz yılların kedisini evden atmaya çalışır, hiç düşünce yok.

Siz ise eve ikinci kedi gelse odaları ayırırsınız, aman kavga etmesinler alışsınlar diye. Allerjisi olsa evdeki riskli herşeyi kaldırırsınız.

Ama yeğene çaba göstermek yok, çünkü yeğen kediden çok ama çok daha aşağı bir varlık. Eşit bile değil.

Tedavi olsun ne yapayım diye omuz silkiyorsunuz, biliyorsunuz ki allerji grip gibi ilacı alınca düzelen bir hastalık değil.

Böyle çözümü kolay sorunlarda hemen silerim diyorsanız etrafınızda kimse kalmaz.

Ben kedi kolonileri besleyen, sokakta kaç tane yavruyu kurtarmış cebinden ameliyatları ödemiş biriyim, daha şehirdışına yeni mama taşıdık.

Tavrınız normal değil, kedi sevmekten öte sosyal ilişkilerde yardıma ihtiyacınız var gibi görünüyor. Kediniz iki gün sonra vefat eder, bu sefer başka birşeyden silersiniz.

İki sene boyunca hijyen ve alerji kuralları adına herşey yapıldı aklınız kalmasın

Tavrınız normal değil, kedi sevmekten öte sosyal ilişkilerde yardıma ihtiyacınız var gibi görünüyor. Kediniz iki gün sonra vefat eder, bu sefer başka birşeyden silersiniz.
Benim sosyal ilişkilerim iyidir sadece kedim evimin düzeni ile ilgili kardeşim dahi olsa kimseye taviz vermem. Kedim vefat ederse Allah korusun başka bir kedi sahiplenirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…