Kız kardeşim ile aldatıldım

Umarım yalandır ama ben çok duydum böyle şeyler hatta kızın annesiyle kocası arasında da ilişki olan maalesef çok var. Çok kötü günlere denk geldik işte

valla yazacak onlarca şey var bu durum için. ama kalbinden geçeni dinle demeyeceğim sana güzelim. kalp yanıltır maalesef. en güzeli hataları affetmeden gardı düşürmeden ve en önemlisi hazmetmek zorunda kalmadan yaşaman. çünkü ayıbın her türlüsü kusurdur. yine elbette doğrusunu yanlışını sen biliyorsun ama değmez affetmene. insanlar nankördür. ve işin kötüsü kardeşin adına da üzüldüm. elbette eşinde hata var ama kardeşinde de var güzelim o nedenle onlarsız olacak yol daha hayırlı. her yüzlerine baktığında hatırlamaktansa unutmak için alan açmak daha akıllıca.

8-5 çalışan adam nereye zengin olacak

Anlaşılmayacak birşey yok aslında bu stresi kaldırmadı büyük ihtimalle oda halının altına süpürgeyi tercih etti hayat bu şekilde daha kolay geldi sanırım

Eşiniz sizi sürekli manüpüle etmiş sanırım yoksa bir kadın kendini bukadar değersizleştirdiği olayın içinde kalmaz ben başlığı okuyunca gözüm açık okudum senin kız kardeşin onunda kız kardeşi olur kardeşine bunları yapan daha neler yapmaz siz birkere darbe aldınız evliliğiniz büyük sallantıda ruh sağlığınız bozulmadan ayrılmaya çalışın boşanmak hiçte kolay şey değil o aşamaya kadar gelip geri dönmek zorunda olan biri olarak yazıyorum aylar sürüyor önce eşinize uzaklaştırma alın çocuğunuz kaç yaşında bilmiyorum ona göre çözüm bulursunuz ama uzaklaştırma almak bile sessiz kalmadığınızın bir kanıtı olur

Bu sadece bir aldatılma hikayesi değil aynı zamanda sapıklık sapkınlık ensest ilişki hikayesi bana göre. İnsan ablasının eşine nasıl başka gözle bakar. Bi insan kız kardeşine masıl başka gözle bakar iğrenç mide bulandırıcı. Allah size sabır versin bem olsam kızımla da görüştürmem babasını.

Kardeşe böyle yürüyen başkalarına ne yapmaz?
İkisinide hayatınızdan çıkarıp yola devam edin.
Yok kızım, yazık kızım, kızım da kızım bahanesine sarılıp affederseniz daha ağırlarını yaşamaya mahkumsunuz.
Çünkü olayı hiç unutmayacak, kin duyacak, intikam almak isteyecek ve yapamayacaksınız. Bu da sizi bitirecek.

Sekiz beş çalışma durumu yoktu o konuda yav. Adamın parası var diye kendi boşamayacaktı ama gelini kardeşinden boşatacaktı, kardeşinin pek oralı olmadığını anlayınca o da nanay olmuştu.
Adam boşanmış, gelinle yeni ufuklara yelken açmıştır muhtemelen.

bakınız nazan öncel

hiçbir kızkardeş yapmaz bunu ablasına yapmaz diyemeyiz yani.

Daldız baldan tatlıdırın baldız olmadığını biliyorum. İfade etmeye çalıştığım şey kardeş olan baldız. İnfo için yine de teşekkürler.
İşte TDK 'da geçen gerçek anlamı bu şekilde yani baldız kavramı ne yazık ki bizim yqnlış bakış açımız ile uydurulmuş bir kavram. Baldız diye bir kavram yok onu söylemek istedim . Kız kardeş için resmi olarak kullanılan bir durum değil

Yoo gayet de oluyor. Hatta daha fazladır baldız enişte hikayesi. Malum, damat gelinden daha korkusuz olur eş ailesinin içinde.

Yoo gayet de oluyor. Hatta daha fazladır baldız enişte hikayesi. Malum, damat gelinden daha korkusuz olur eş ailesinin içinde.
Kızkardeşin de kocanın da karakter yoksunluğu olunca oluyor maalesef, şarkıcı örneği verilmiş, yine 2 kızkardeş şarkıcı olan bir ailede de enişteyle evlenen kızkardeş vardı.
Bizler aile veya evlilik bağıyla akraba olduklarımıza, hatta arkadaş çevremize, komşularımıza kardeş abla abi gözüyle bakarken bazılarının gözü göz değil ne yazık ki.

nasıl affedeceksiniz yahu bunun ihtimali bile çok saçma değil mı? şimdi burada affet diyebilecek bir kadın yoktur bence. ama siz zaten affetmişsiniz. daha neler okuyacak bu gözler bu platformda.böyle bir babayla yaşayacağına kızım babasız kalsın daha iyi.

üzüntüden kalp spazmı mı geçirmiş? gebersin pislik.

numaradır vay düzenbaz zübük vay eşin cinsel mesajlara cevap verirken kız kardeşin başına silah mı dayamış seni kekliyo kusura bakmayın ama fazla safsınız

Bize sormanıza gerek yok, siz affetmişsiniz bile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…