Kız kardeşim ile aldatıldım

Tek diyecegim. Bunu dusundugun için bile midesizsiniz.

böyle durumlar, oturduğumuz yerde kendimizi kim zannederken aslında kim olduğumuzu gördüğümüz durumlar.

kocanız meselâ...

telefonunu hışımla sizin önünüze atıp, "bana bile neler yazmaya başladı, şuna sahip olsunlar, tedavi mi ni ettiriyorlar ne yapıyorlarsa artık..! ama, benim gözüme sakın görünmesin terbiyesiz ahlaksız!!!" deseydi, sizin olduğunu sandığınız adamdı.

simdi başka bir adam.

bundan sonrasında da siz aslında kim olduğunuzu öğreneceksiniz.

Bu platform memleketin geldiği ahlaksızlığın sadece bir kısmını aktarabiliyor, artık şaşıramıyorum ne okudum ben diyemiyorum, neredeyse her gün eniştenin baldıza, abinin kardeşe, öz babanın evladına olan sapık duygularını seyrediyoruz tvde.
Eskiler arada bir duydukları sapıklıklarda başımıza taş yağacak diyordu, yağsa da kurtulsak artık her yer sapık oldu.
Eskiden de çok fazlaydı bence şimdi sadece ekranlarda görüyoruz. Eskilerin üstü örtülüyordu insanın mayası kötü pislik dolu . Allah'ım hepimizi evlatlarımızı korusun kötülerden esirgesin. Ben de şaşırmıyorum köylerde ne pislikler olduğunu bilseniz..

İyi geceler. Eşim beni kız kardeşim ile aldattı. Bunu kabul edemiyorum. 6 yıldır evliyim çok güzel giden bir evliliğim vardı. Ta ki eşimin telefonunda mesaj yakalayana kadar. Kız kardeşimle cinsel konuşmalarını yakaladım. Tensel temas hiç olmadı bundan eminim. Ama gene de kabullenemiyorum 5 ysşında kızım var. Babasına çok düşkün bende eşimi çok seviyorum. Bu hayatta beni eşimden başka kimsenin sevdiğine inanmazdım.. Ne baba sevgisi gördüm ne anne ne kardeş… Eşim beni o kadar güzel sevmişti ki.. Şimdi yapayalnız kaldım kimsem yok hayatta.. Kız kardeşim de hep karşılık vermiş.. çok kötüyüm ne yapabilirm ne olır bana yardım edin. Affetsem çok mu aciz bi insan olurum. Ama kızım babasız çok üzgün 😞
Miden çok geniş, maşallah...

Olayın aslı şöyle benim kız kardeşim hastalık derecesinde. Tam bi ruh hastası. Annemi dövüyor sinirlenince halı yakıyor. Eşimle ilk konuşmaları eşya aldırma ile başlamış. Eşime demiş ki enişte bana eşofman takımı alırmısın enişte bana kıyafet alır mısın diye diye hep linkler göndermeye başlamış uzun bi süre böyle devam etmiş eşim reddedince cinsel yaklaşmaya başlamış. Eşim olacsk pislikte dayanamamış konuşmaya başlamış. Şimdi eşim köprk gibi pişman geçen üzüntüden kalp spazmı geçirdi ama kardeşim olacak kişi hala sen nasıl insansın nasıl bana inanmazsın diyo pişmanlığı yok. Benim suçum neydi ben nasıl kalkacağım bu durumun altından 😞
Eşin sütten çıkmış ak kaşık, aman aman kocasız kalma , bu boklu herifi kimseye yar etme sen , gelmiş bir de konu açmış...

Böyle kadınlar yüzünden erkekler çok rahat aldatıyor. Geçende başka sitede bir içerik gördüm, erkekler şeyi tartışıyordu: Aldatılan kadın öldürülmeli mi :)

Kadınlar ise en mide bulandırıcı şeylerde bile Konya ovası gibi davranıyor. Tanımadığı erkekle aldatılınca affeden bir erkeği bile nadir bulursun, bir de şuna bak!
Ülkemizdeki kadınların acizliği beni delirtiyor, erkeklerin de yüzsüzlüğü, ama bu hakkı onlara kadınlarımız veriyor...

İyi geceler. Eşim beni kız kardeşim ile aldattı. Bunu kabul edemiyorum. 6 yıldır evliyim çok güzel giden bir evliliğim vardı. Ta ki eşimin telefonunda mesaj yakalayana kadar. Kız kardeşimle cinsel konuşmalarını yakaladım. Tensel temas hiç olmadı bundan eminim. Ama gene de kabullenemiyorum 5 ysşında kızım var. Babasına çok düşkün bende eşimi çok seviyorum. Bu hayatta beni eşimden başka kimsenin sevdiğine inanmazdım.. Ne baba sevgisi gördüm ne anne ne kardeş… Eşim beni o kadar güzel sevmişti ki.. Şimdi yapayalnız kaldım kimsem yok hayatta.. Kız kardeşim de hep karşılık vermiş.. çok kötüyüm ne yapabilirm ne olır bana yardım edin. Affetsem çok mu aciz bi insan olurum. Ama kızım babasız çok üzgün 😞

Kızım babasına çok düşkün demişsiniz bence bu da ensestin bir farklı türü eşinin kız kardeşine böyle bir yaklaşımda bulunan bir kişi tüm akrabalara bu şekilde yaklaşabilir ama fırsatı olmamış gibi. İlk olarak çok dikkatli olmanızı öneriyorum yani bir insanın iyi olması o insanın sapkın olmasının önüne geçemez benim nezdimde ve böyle bir kişiyle de isterseniz 100 yıl geçirin sapkınlık sapkınlıktır. Kız kardeşinize söylenecek bir şey yok o kocadan hayır gelse size hayır gelirdi alsın tepe tepe kullansın ailenizin şerefini de iki paralık etmiş bu ne böyle yaprak dökümü mü, boşanın bir zahmet. İnsanlar 7 kat el ile aldatılıyor yine de affetmiyor.

Olayın aslı şöyle benim kız kardeşim hastalık derecesinde. Tam bi ruh hastası. Annemi dövüyor sinirlenince halı yakıyor. Eşimle ilk konuşmaları eşya aldırma ile başlamış. Eşime demiş ki enişte bana eşofman takımı alırmısın enişte bana kıyafet alır mısın diye diye hep linkler göndermeye başlamış uzun bi süre böyle devam etmiş eşim reddedince cinsel yaklaşmaya başlamış. Eşim olacsk pislikte dayanamamış konuşmaya başlamış. Şimdi eşim köprk gibi pişman geçen üzüntüden kalp spazmı geçirdi ama kardeşim olacak kişi hala sen nasıl insansın nasıl bana inanmazsın diyo pişmanlığı yok. Benim suçum neydi ben nasıl kalkacağım bu durumun altından 😞
Gebersinnnn!! böyle erkekler

böyle durumlar, oturduğumuz yerde kendimizi kim zannederken aslında kim olduğumuzu gördüğümüz durumlar.

kocanız meselâ...

telefonunu hışımla sizin önünüze atıp, "bana bile neler yazmaya başladı, şuna sahip olsunlar, tedavi mi ni ettiriyorlar ne yapıyorlarsa artık..! ama, benim gözüme sakın görünmesin terbiyesiz ahlaksız!!!" deseydi, sizin olduğunu sandığınız adamdı.

simdi başka bir adam.

bundan sonrasında da siz aslında kim olduğunuzu öğreneceksiniz.
Çok üzücü konu sahibi affetmeye hazır belki de affetti. Kızkardeşim baştan çıkardı diyor eşini aklıyor çok iyi bir eş çok iyi bir baba diye. Halbuki kendisine kaynı böyle mesajlar atsa ne tepki verirdi? Eşi gayet konuşmuş, tepki vermemiş, ileri gitmiş. Kızkardeşi kötü olabilir hasta olabilir, eşi niye terslememiş? Bunları düşünmüyor.

Kusura bakmayın da siz kafayı yemişsiniz. Baldız zihniyetini normalleştirmiyorum. Erkekler için eşin kız kardeşine baldız deniyor bu benim problemim mi yahu. Eskilerin balı almak için kullandığı daldızı baldıza çevirmelerinin benimle ya da kelimeyle bir alakası da yok. Literatürde olan masumca bir kelime için ne şov yaptınız yahu. Siz demezsiniz olur biter. Eskilerin pislik dolu küflü beyinleri de beni hiç alakadar etmiyor. Boşa polemik yaratmaya devam etmeyin lütfen. Bırakın da konu sahibi başka tavsiyeler alıp vaktini boşa harcamasın.
Bla bla bla

Olacakları yazayım kızınız düşkün diye affedeceksiniz fakat İlerleyen zamanlarda Siz bu olayı unutamayacaksınız aynı evin içinde aynı yatakta o adama iğrenerek bakacaksınız mideniz bulanacak sürekli kavga gürültü olacak ve kızınız o kavga ve gürültü içinde huzursuzlukla büyüyecek boşanırsanız kızınız sağlıklı bir evde sağlıklı bir psikoloji ile büyüyüp sağlıklı bir birey olacak. Bu sayede sizin de psikolojiniz bozulmamış olacak kendinizi daha böyle rahat nefes alabiliyor hissedeceksiniz

Neee cok mu var??
Evet ben instada ünlü bir psikoloğu takip ediyorum. İsimsiz her gün 100 tane paylaşıyor kaynanasıyla, kayınbabasıyla, kaynıyla, baldızıyla ilişkisi olanlar yazıyor. Ve hatta ondan çocuğum var kocam kendinin sanıyor nasıl çıkacağım bu işin içinden diye soruyorlar. 🤮 yani kınamak da istemiyorum ama ne kadar çarpık ilişkiler ve sonucunda masum çocuklar var

Evet ben instada ünlü bir psikoloğu takip ediyorum. İsimsiz her gün 100 tane paylaşıyor kaynanasıyla, kayınbabasıyla, kaynıyla, baldızıyla ilişkisi olanlar yazıyor. Ve hatta ondan çocuğum var kocam kendinin sanıyor nasıl çıkacağım bu işin içinden diye soruyorlar. 🤮 yani kınamak da istemiyorum ama ne kadar çarpık ilişkiler ve sonucunda masum çocuklar var
Etkileşim almak için de uyduran çok

X