Kız kardeşim ile aldatıldım

Tek diyecegim. Bunu dusundugun için bile midesizsiniz.

böyle durumlar, oturduğumuz yerde kendimizi kim zannederken aslında kim olduğumuzu gördüğümüz durumlar.

kocanız meselâ...

telefonunu hışımla sizin önünüze atıp, "bana bile neler yazmaya başladı, şuna sahip olsunlar, tedavi mi ni ettiriyorlar ne yapıyorlarsa artık..! ama, benim gözüme sakın görünmesin terbiyesiz ahlaksız!!!" deseydi, sizin olduğunu sandığınız adamdı.

simdi başka bir adam.

bundan sonrasında da siz aslında kim olduğunuzu öğreneceksiniz.

Eskiden de çok fazlaydı bence şimdi sadece ekranlarda görüyoruz. Eskilerin üstü örtülüyordu insanın mayası kötü pislik dolu . Allah'ım hepimizi evlatlarımızı korusun kötülerden esirgesin. Ben de şaşırmıyorum köylerde ne pislikler olduğunu bilseniz..

Miden çok geniş, maşallah...

Eşin sütten çıkmış ak kaşık, aman aman kocasız kalma , bu boklu herifi kimseye yar etme sen , gelmiş bir de konu açmış...

Ülkemizdeki kadınların acizliği beni delirtiyor, erkeklerin de yüzsüzlüğü, ama bu hakkı onlara kadınlarımız veriyor...

Kızım babasına çok düşkün demişsiniz bence bu da ensestin bir farklı türü eşinin kız kardeşine böyle bir yaklaşımda bulunan bir kişi tüm akrabalara bu şekilde yaklaşabilir ama fırsatı olmamış gibi. İlk olarak çok dikkatli olmanızı öneriyorum yani bir insanın iyi olması o insanın sapkın olmasının önüne geçemez benim nezdimde ve böyle bir kişiyle de isterseniz 100 yıl geçirin sapkınlık sapkınlıktır. Kız kardeşinize söylenecek bir şey yok o kocadan hayır gelse size hayır gelirdi alsın tepe tepe kullansın ailenizin şerefini de iki paralık etmiş bu ne böyle yaprak dökümü mü, boşanın bir zahmet. İnsanlar 7 kat el ile aldatılıyor yine de affetmiyor.

Gebersinnnn!! böyle erkekler

Çok üzücü konu sahibi affetmeye hazır belki de affetti. Kızkardeşim baştan çıkardı diyor eşini aklıyor çok iyi bir eş çok iyi bir baba diye. Halbuki kendisine kaynı böyle mesajlar atsa ne tepki verirdi? Eşi gayet konuşmuş, tepki vermemiş, ileri gitmiş. Kızkardeşi kötü olabilir hasta olabilir, eşi niye terslememiş? Bunları düşünmüyor.

Bla bla bla

Olacakları yazayım kızınız düşkün diye affedeceksiniz fakat İlerleyen zamanlarda Siz bu olayı unutamayacaksınız aynı evin içinde aynı yatakta o adama iğrenerek bakacaksınız mideniz bulanacak sürekli kavga gürültü olacak ve kızınız o kavga ve gürültü içinde huzursuzlukla büyüyecek boşanırsanız kızınız sağlıklı bir evde sağlıklı bir psikoloji ile büyüyüp sağlıklı bir birey olacak. Bu sayede sizin de psikolojiniz bozulmamış olacak kendinizi daha böyle rahat nefes alabiliyor hissedeceksiniz

Neee cok mu var??
Evet ben instada ünlü bir psikoloğu takip ediyorum. İsimsiz her gün 100 tane paylaşıyor kaynanasıyla, kayınbabasıyla, kaynıyla, baldızıyla ilişkisi olanlar yazıyor. Ve hatta ondan çocuğum var kocam kendinin sanıyor nasıl çıkacağım bu işin içinden diye soruyorlar. yani kınamak da istemiyorum ama ne kadar çarpık ilişkiler ve sonucunda masum çocuklar var

Etkileşim almak için de uyduran çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…