Kız kardeşim eşime yaklaşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Erotik hikaye yazmış resmen. Oturma odasında yatak var yatağa uzanıyorlar kardeş onları izliyor. En son grup bekledim ama gelmedi .
Aaa kaçıncı sayfada? Ben bu konuyu geçenlerde okumustum en son kızı göndermisler miydi neydi öyle kalmış aklımda. Kız ağlayarak gidiyordu enişte kadına kızıyordu. Sonlara doğru mu olmuş bu

'' Bir kaşık suda boğulun'' :) yaş 12 galiba

Bendede yurda gitsin. Ben olsam çoktan parcalamistim onu. Çok ayıp ya artık neler oluyor dünya da inanamıyorum bazı şeylere.

Sen daha buradaki tanımadığın kadınların eşini kıskanacağını düşünüyorsun... Hastamısın nesin ayrıca yunus polisler meslek olarak değil kişilik olarak çok çok itici geliyor bana bil istedim Yoksa konuya yorumum yok

Arkadaslar yazıyorsunuz ama konu tarihine bakmadiniz sanırım sene olmuş 2020

canım kardesını evden gonder hemen yoksa evlılıgınız bıter

Erotik hikaye yazmış resmen. Oturma odasında yatak var yatağa uzanıyorlar kardeş onları izliyor. En son grup bekledim ama gelmedi .
İyi gidiyordu aslında değil mi kızın yanında boynunu koklamalı öpmeli falan ben de bir aksiyon bekledim hadi hurraaa hep beraber diye ama olmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…