Kız kardeşim eşime yaklaşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Turk dizilerindeki gibi entrila

niyeyse inanasım gelmedi. Eğer bu olay doğruysa kardeşini tepikle evden doğru değilse de bi diziye felan başla senin canın sıkılmış

Keşke onlara bişey demeseydiniz.
Eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokmanın ne gereği var.
Kardeşinizi gûzellikle yollasaydınız
Bir daha da yaklaştırmazdınız.
İlk defa kız kardeşim olmadığına şükrettim bu ne okurken şok oldum.
Allah yardımcınız olsun

43 sayfadır fake olup olmadığı ortaya çıkmamış sanırım

Konuya ben de pek inanmadım ama varsa böyle bir şey ben olsam eteğimdeki tüm taşları dökerdim o kardeşi de evden gönderirdim.

kardeşine, üniformayla daha ilk gördüğün anda tepkini vermiş olsaydın, şu anda suçlu sen olmamış olurdun
resmen eşine rezil olmuşsun.

İnandırıcı gelmedi bence konu. Derdinizi anlatmaktan çok eşinizi övmüşsünüz.

Arkadaşlar eşimle konuştum bi saat önce falan inanmadı ilk ama sonra gösterdim bırayı bak gece yazdım hikaye olsun diyemi yazdım dedim gösterdim ikna oldu galiba kardeşime bisey belli etmedik daha ege üni yurduna göndericez bahane arıyoruz tesekürler inanan inanmayan herkeze

Arkadaşımın babası, teyzesiyle kaçıp gitmişti. Başka bir arkadaşımın babası da teyzesiyle iş pişirmişti ama annesi vazgeçmemişti kocasından. Kan beynime sıçrıyor. Öyle kardeşi döve döve geberteceksin, şerefsiz pislikler!

Güzel yazılmış ama hikayenin ilerleyen bölümlerini okumadım, belki hata ettim ama yazarın "gerçekçiliğe yaklaştırmak için" gerçek üstü unsurları ilave etmesinden açıkçası korktum. Hikayede dikkat çekici şekilde güncel hayattan güzel alıntılar var. Bunlara atıfta bulunarak çok fazla şey yazılabilirdi. Ancak yazarın, suçladığı kişinin "mutlaka" suçlu görünmesi için ilave ettiği bir iki detay, hikayeyi gerçeklikten uzaklaştırıyor ne yazık ki.. Bu benim fikrim.
---- Ya bu hikayenin bir kısmı doğru fakat şu şekilde; Kız kardeş hareketlerinde ki izana dikkat edemeyecek kadar toy ve ilgi çekmeye çalışıyor istemsizce. Yazar da bunu farkettiğinden haklı olarak olayı kıskançlıkla bir üst mertebeye çekip, her hareketine mana vermeye ve her bir küçük detayı kafasında ki düşünceye yormaya başlamış. 6 aylık evlilikte kim olursa olsun, üçüncü bir kişinin aynı evde olması yanlıştır. Kaldı ki boyundan koklama... yanyana uzanma.. bekar bir genç kızın yanında ilişkiye "özendirici" şekilde yapılmamalı. Mahrem denilen bir olay var... Özendirmek derken, benim yaş grubum ne demek istediğimi eminim anlayacaktır...

---- Ya da... Yazar, iyi bir yazar değildir...

Eşin bir sebepten kavga etsin ki yurttayken de arkandan arayıp iş çevirmesin yılan pislik!

Dogru bir karar almışsın,hem daha 6 aylık evlisin,ne işi varki üçüncü bir kişinin yanınizda,bir an evvel gönder ve kardeşine yaklaşımın mesafeli olsun haddini bilsin.

Not; Şu her konuya fake damgasını vuran fake uzmanlari,bir konunun fake sayılmama kriterlerini yazsalar da bizimde ufkumuz genişlese..

Sizin anneniz babanız yok mu? 6 aylık yeni evlinin yanında 3. Kişinin işinin olamayacağını bilmiyor mu? Onlar neden yurt ayarlamayı şart olarak görmüyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…