Kız kardeşim eşime yaklaşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çokmu abartılı yazmısım acaba kimse inanmamıs diye düsündüm sonra sitede gezdim biraz aynı kisiler herşeye sahte hikaye falan yazıp geçmiş. Hayatta oluyor böyle egzantirik olaylar ya cenenizi kapayın uzaktan izleyin yada batıyorsa kapatın baska bisey acın sinirimi ikiye katlamaktan baska hiçbiseye yaramadı cevap yazan kisilerin yarısı

Arkadaslar tesekkürler herşey icin nasıl kaldırıcam bu konuyu yardımcı oldunuz sağolun. Teyzemi arayıp anlattım o anneme anlatıcak gidip annem telefonda bu kadar uzun sey anlamaz. Esimlede anlastık inandı artık bana bizimde bir iki hatamız var esimle ama ne bilelim yeni evliyiz daha kardesimi üniversite yurduna göndericez tesekkürler herşey için. inanmayan arkadaşlarda umrumda değilsiniz canlarım he evet yazarım ben roman yazdım buraya

Üçken. Sevindim aranızı düzelttiğinize sana zorla inanmasına da sevindim, zorla özür dilettiğini de unutmuştur nasıl geri alacaksınız onu üçken beyle.

Sen yazdıklarına bi bak önce kimse kimseye boşa fake demez ki kocanın vücuduna seni beğenip almasına aslında senin o kadar güzel olmamana daha bir sürü asıl konuyla alakasız şeyler yazmana bakarsan anlarsın insanları yoksa sen direk kardeşimin some ilgisi olduğunu farkettim ışte formasıyla yatmış falan asıl konudan uzaklaşmadan anlatsaydın kimse fake diye dusunmezdi

Ben inandım.
Olmayacak şey değil hayatta neler oluyor.
Baştan kardeşine bizimle kal demen hataymış zaten.
Yurda yerleştir.
Genelde sen ziyaret et.
Gerek yok bütün bunlara.

Bence bu konu böyle dallanip budaklanmadan kapanmaliydi esinizin hiç haberi olmamaliydi neticede ömür boyu yüz yüze bakacaklar üstelik sizi de elestirdim kız kardesinizin yanında Opus kokus ne bileyim başkalarının yanında cinselliği cagristiracak hal ve harekette bulunmaniz doğru olmamamis kız kardesiniz olsa bile

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…