Kız kardeşim eşime yaklaşıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eski konuymus internetteki resimlerede baktım bunlar gerçekse adamida kardeşide bogmalik,bence sadece suçlu kardeş değil kocada niyetli iyi valla iki kizkardeside goturmece, Allah akıl fikir versin bunlar gibilere

Bildiğin google’ladım. Bugün de boş insan olmanın hakkını verdik çok şükür

Valla panpa karantinada home office yapiyorum, aksamlari Youtube'da Turk TV tarihindaki rezillikleri izliyorum. Bos seyler izlemeye devam etmek istersen tavsiye ederim Kavga, kufur, rezillik, avamligin her turu

Eski konuymus internetteki resimlerede baktım bunlar gerçekse adamida kardeşide bogmalik,bence sadece suçlu kardeş değil kocada niyetli iyi valla iki kizkardeside goturmece, Allah akıl fikir versin bunlar gibilere
O fotoğraflar bu konuya ait değil yalnız, öyle anlamışsınız gibi düşündüm.
Arkadaş espri olsun diye paylaşmış onları

Valla panpa karantinada home office yapiyorum, aksamlari Youtube'da Turk TV tarihindaki rezillikleri izliyorum. Bos seyler izlemeye devam etmek istersen tavsiye ederim Kavga, kufur, rezillik, avamligin her turu

Şokopop ve Turkish TV Legends kanallarını tavsiye ederim youtubeda. Çok kalite polemik, basitlik, skandal ve rezillik içerikleri var. :))

Allah yardimciniz olsun gondermekle iyi yapmissiniz siz yeni evlisiniz bugunleri kimse icin harcamayin mutlulugunuz onemli

Kız Allah sizi netmesin kim hortlatti bu konuyu.
Kadın wattpade yazacaktı yanlışlıkla hikayeyi buraya yazdı herhalde.

Ana kahramanlar
S*rtük bir kız kardeş
Yakışıklı gemide yunus polisi koca
Güzel ama masum eğlencesiz bir ev kadını

Berbat bir hikaye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…