Göz Makyajı Kirpiklerimi uzatmak ve gürlestirmek için ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
sonuçta bir ila lumingan..göz tansiyonu ile ilgili yanlış hatrlamıyorsam sonrasında kirpikleri uzattığına dair yan etki saptanıyor ..ciddi bi uzama sağlıyor ama ilaç adı üstünde ve göz rengini de koyulastırıyormuş.kullanan arkadas bu konuda daha net bir bilgi verebiir .

Yok ben almiyayim o vakit góz rengini acan yokmuydu acabaDD

almond oil kesinlikle ise yariyor ben denedim 1 ay falan ise yaradi . istersen kullandigin rimelin icerisine 1 kac damla damlatmanda yeterli olacaktir..

kesinlikle kaş ve kirpik içinde, susam yağı ( badem yağı hint yağı kullanmış biri olarak) ayrıca lorealin 50 lira bayılıp aldığım çift taraflı bi tarafı uzatıcı serum bi tarafı rimel olan ürününe o parayı verdiğimle kaldım hiç hakkını vermedi susam yağı beni şaşırttı

benim 1 aydan fazla oldu göz rengim fln koyulaşmadı ama ben gözümn içine hiç gelmemesi için çok dikkat ediyorum gözlerm normalde kahve güneşte yeşile doğru açılır hala da öyle ama ben hala çok fark görmüyorum. araştırdm kullanmadan önce bi ay kdr zaten farkedilmiyomuş snra yavaş yavaş uzuyomş deniycem bakalm. sabtlemek için haftada bi sürmek yetiyomş sonra. link koymak yasak mı bilmiyorum ama buyrun; Makyaj ve Lens Blogu: Lumigan sonuç

Canım tam olarak hangi karışımları uyguladın? sonuç nasıl oldu,uzadımı cogaldımı gürleştimi :)

Bunu bende denemek istiyorum

Canım tam olarak hangi karışımları uyguladın? sonuç nasıl oldu,uzadımı cogaldımı gürleştimi :)

ilk olarak badem ve hint yağını kullandım biraz rengi siyahlaştı sonra geçti gitti anlamadım daha sonra lorealin kirpik besleyici serumundan alıp kullandım baya bi süre hiiç bi işe yaramadı en sonunda susam yağını duydum kuaförden. kaşlarım için sormuştum susam yağı dedi ayriyetten kirpik ve saçta da çk önemli etken aslında herkes hint yaı badem yaı kakao yaı die dolandırır dilinde asıl susam yağıdır dedi etkili olanı e denemekten bişi olmaz dedim denedim cidden 15 gün gibi bi süre içersinde etki ettiğini gördüm

Ben Lumigani nerden bulcam, sitelerde baktim hollandada yok,
varsada receteyle, doktorumda bana recete yazmazki..
Turkiyede eczanelerde varmi? fiyati ne kadar?

hadı yaaaa ben de gunlerdır hınt yagı kullanıyorum ıkı hafta oldu uzamadı .( ama alt kırpıklerım uzadı :)

Ben Lumigani nerden bulcam, sitelerde baktim hollandada yok,
varsada receteyle, doktorumda bana recete yazmazki..
Turkiyede eczanelerde varmi? fiyati ne kadar?

canm ben reçetesiz alıyorum 30 35tl gbi bişeydi fiyatı bu kadar zamanda hala var 1 buck 2 ay kdr yetck heralde tanesi

kızlar ıkı hafta oldu uzamadı demıstım ya dun rımel surdum alt ust uzamıs ya yupppppııııı :)))))anca rımelk surunce anlayabıldım ama sabırlı olmak lazım 15 gun sonra kırpıkler kendının gosterıyo devam etcem .) dun hiç ole kıvırmak ıcın cabalamadım vala kolayca surdum :)))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…