Göz Makyajı Kirpiklerimi uzatmak ve gürlestirmek için ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

cnm merak etme bende de ılk alt kıprıklerım uzamıstı sonra rımel surunce farkettım bı hafta arayla ustler de uzadı sanırım altlar daha cabuk uzuyo :) bu arada ben bı ıkı saat kafama gore bekletıyorum yagı kırpıklerımde sonra yıkıyorum onemlı degıl cnm :)

benimki öle sabaha kadar duruyo, sabah yüzümü yıkıyınca çıkıyolar yani yanlış mı yapıyorum emin degilim ??? az durursda etki göstermez gibime geliyo mervecim??

benimki öle sabaha kadar duruyo, sabah yüzümü yıkıyınca çıkıyolar yani yanlış mı yapıyorum emin degilim ??? az durursda etki göstermez gibime geliyo mervecim??

cnm ama yatarken hem yastıg falan bulasır hem de gozunun cevresıne dagılır ve yag bezelerı olusur ıkı uc saat dursun gozunde ole yıka ben ole yapıyorum her seyın fazlası zarar mısalı yanı :) bız carcabuk uzamasını ıstıyoruzya ondan bıze ole gelıyo :)

ya burda ne okudum hemen seninle paylasayım dedim merve ya bu kayısı çekirdegi kremi varmış aktarlarda satılıyomuş..bazı insanlar yüüzüne kullanıyomuş ama bir süre sonra yüzdeki tüyler uzamaya fln baslıyomuş...o yüzden birisi kirpiklerine kaslarına sürüp 15 günde acayip uzadıgını kaslardada o araları müthiş doldurdugu yazmışlar . inan şok oldum :)))) ve bir sürü insan denemiş ve hep olumlu yanıt.. :))) ilk işim aktardan bunu almak olucak D şoktayım DD

Son düzenleme:

paylastıgınn ıcın tesekkur ederım cnm :) ben okumustum bunu ve ben hınt yagını almıstım o sıralar dedım bı deneyım bu yagı olmazsa gıder onu da alırım onu da denerım dedım cnm ama sımdı bu yagın faydasını gordum usutne bı de bu kremı alırsam bı de yan etkı yaparsa dıye almayı dusunmuyorum cnm ya zaten yenı yenı uzun kırpıklere kavustum kaybetmek ıstemıyorum :))) sen de faydasını gorduysen yagın bence sende alma bu kremı ya da al yuzune falan kullan bence yanı cnm kırpık ya hanı hassa bı yer sonucta hırslanıp mahvetmeyelım :)

bilmiyorum ilgimi çekti dogrusu, ama helelik bu yagdan bi fayda görmüş degilim bekliyyorum üst tarafta hiç bi uzama yok sinir oluyorum...du bakalım ne olucak DD
cnm vazelının kırpık uzatma etkısını ılk kez duydum :)

vazelini bende ilk defa duyuyorum

Son düzenleme:
bilmiyorum ilgimi çekti dogrusu, ama helelik bu yagdan bi fayda görmüş degilim bekliyyorum üst tarafta hiç bi uzama yok sinir oluyorum...du bakalım ne olucak DD

vazelini bende ilk defa duyuyorum

cnm ne zamandır kullanıyosun kı bı de herkes de aynı etkıyı gostermeyebılır sabretmek lazım ben bı paylasımda okudugumda arkadasın bırının bı haftada uzamıs mesela benım de uc mu ıkı mı ne hafta sonra uzadı ve su an durdular :) vazelın de her derde deva vala :)

şuanlık tam 9 gün olduu canım benim :))

kaızlar kırpıkler uzadı ıyı hos da gur degıl ya gurlestırmem lasım ne yapamam gerekıyo bılgınız varsa bı el atın lutfeeeen hınt yaı uzattı ama gurlestırmedı

Badem yağı gözü yakar mı acaba?

bilmiyorum ama kesin onunda bi çöüzümü vardır bak gör ve biiizzzz buluruzz D

eee olsun o kadar sey denedık dımı ama bu arada hınt yagı sankı gurlestırmeye basladı gıbı aynada dıkkatlıce baktım yenı yenı kırpıklerım cıkıyo kısacık uzar heralde sımdılık baska bı yag denemedım hala cnm benım bırazcık daha uzadı yaw oley oleyyyyyyyyyyyy ama hala devam edıyorum acayıp acgozluyum bu konuda sanırım :) artık hedefım kendılıgınden kıvrımlı gozukmesı

ama çok fazla sürme demişti aktar hey ay 15 gün sür diger ay iyine öyle sür dedi yan etki yapmasın dedi hayatım dikkat et, ama çogalması için helelik bişe bulamadım (

ama çok fazla sürme demişti aktar hey ay 15 gün sür diger ay iyine öyle sür dedi yan etki yapmasın dedi hayatım dikkat et, ama çogalması için helelik bişe bulamadım (

hadı ya cnm bı yan etkısını gormedım ama henuz ya ama ole her ay 15 gun kullnınca da bı etkısı olur mu kı ?? cnm devam et hınt yagına sen gurlestırıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…