Göz Makyajı Kirpiklerimi uzatmak ve gürlestirmek için ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gulsah_gulsah

Nasip...
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2011
324
4
Kızlar ben çok rimel kullanmayı seviyorum...ama rimel kullandıkça kirpiklerim çok azaldı..kirpiklerimi çoğaltmak için uzatmak için neler yapmalıyım..??? herkes bi bilgisini paylasırsa yardımcı olursa çoook mutlu olurum :))))

bitmiş rimel şişesine badem yağı koy canım biraz tuhaf kokuyo ama olsun badem yağıda 5tl falan.onu uygula kirpiklerine gürleşir.benim lat kirpiklerim çok azdır.öle birazda olsa gürleştirdim.ve alt kirpiklerim ben bildim bileli azdır.sonradan dökülme değil tabi.o yüzden sen şanslısın

Bende kaş va kırpıkler ıcın hıntyagının ıyı geldıgını duymusdum. temız rımel fırcası ıle gecelerı uygulanıyordu.bir arastır ıstersen..:26:

M2 Beauty serum kullanan arkadaşımda inanılmaz bir uzama ve gürleşme oldu.1-2 tel kirpiği olan kızı 3 ay sonra görenler,takma kirpik mi kullanıyorsun diye soruyorlar.Ben de almaya niyetlendim ama fiyatı biraz uçuk geldi

cnm benimde öyle çok olduğu söylenemez...badem yagını ve çöerek otu yagını söylüyolarr...ama bitmiş rimel şisesinin içinde kalıntı kalmış olabilr o yüzden zararı olmaz mı?? yani sen faydasını gördün mü?

ben bitmişş olan rimel şişesini sıcak su dolu cezve içine koydum suyu ısıtım bi güzel kalıntıların çoğu gitti ayrıca bitiğini zannetmişim koyulaşan rimellerine bunu uygulayabilirsin
içindekini boşalttım çıktığı kadarıyla sonra 6-7 damla kadar damlattım içine onu kullandım hep.gece yatarken sür gün içinde evde sür.bana iyi geldi valla.
ama şöle bişey söliyim bi arkadaşımında alaerji yaptı o da şu yüzden şişesi yokmuş evde ucuza rimel aldı içindekini çıkardı öle kullandı.sen rimeline zaten dikkat edersin badem yağını koyuncada alerji falan yapmaz bana yapmadı yani.hatta ben kaşlarımı bile onla tariyorum
değişiklik oluyo ben faydasını gördüm

3-4 günde bir akşamları uyumadan önce kulak temizleme çöpü ile gözlerinin içine kaçırmamaya dikkat ederek kirpiklerin için tatlı badem yağı veya kakao yağını kullanabilirsin. Ben faydasını gördüm kakao yağının kokusu da çok hoş :)

hımm kakao yağınının bu işe yaradığını da ilk defa duyuyorum:) uzatma gurlestirme yaptı mi canım:)

ciddimisin peki fiyatı ne kadar??? ve ne kadarlık bi uzatma ve çoğaltma oldu acaba cnm ve hangi aydan beri düzenli kullanıyorsunDD bide uzadıgını ne kadar kullanımdan sonra farkeldildi?? çok soru sordum farkındayım

canım soya yağının sactaki etkisini okumuştum,uzatıyormus.ben de krpiklerime deneyeyim dedim ama unutuyorum sürmeyi.... gelişme olursa yazarım sanakullanırsın

canım soya yağının sactaki etkisini okumuştum,uzatıyormus.ben de krpiklerime deneyeyim dedim ama unutuyorum sürmeyi.... gelişme olursa yazarım sanakullanırsın

soya yagı mı ya bu kırpıkler ıın ne cok yag var buzdolabının ıcı yaglarla dolcak vala :) guzellık ıcın yapamıcamız se y yok :) cnm cıdden gelısmelerı yaz ben hınt yagı daha surmedım bu gunu ama hala gelısme yok bı tane ustten cıkmıstı ama bı tanecık .) o da uzamıyo aynı kaldı .)

verdiğim linkte yazıyor fiyatı valla ilk kullanmaya başladığımda umudum yoktu ama 1 ay sonra fark ettim ki kirpiklerim fark edilecek bir şekilde uzamaya başlamış vede çoğalmış.

ya kızlar bugun sordum anneme kırpıklerınde degısme var mı dıye annem altları uzamıs dedı ben de nasıl ya dedım sole dıkkatlıce baktım cıdden altları uzamıs e ustunde tık yok .) ya da bana ole gelıyo bılemedım ama daha ıkı haftaoluyo kulllanalı yılmak yok .) sorum su kızlar ben altlara surmedıgım halde neden uzadı kı acaba dıyorum gozlerımı ac kapat altada bulastı ve orası daha mı hızlı uzuyo kı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…