Göz Makyajı Kirpiklerimi uzatmak ve gürlestirmek için ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar ıkı hafta oldu uzamadı demıstım ya dun rımel surdum alt ust uzamıs ya yupppppııııı :)))))anca rımelk surunce anlayabıldım ama sabırlı olmak lazım 15 gun sonra kırpıkler kendının gosterıyo devam etcem .) dun hiç ole kıvırmak ıcın cabalamadım vala kolayca surdum :)))))))))))

ooo süper o zaman yuppi :KK70:DDDD bende susam yagı, hint yagı bide yılan yagını karıstırıp sürücem :KK70:DDD bakalım ne olucak :KK70:D

ooo süper o zaman yuppi :KK70:DDDD bende susam yagı, hint yagı bide yılan yagını karıstırıp sürücem :KK70:DDD bakalım ne olucak :KK70:D

sen uc yag bırden kullancan ya bı patlama beklıyoruz artık ona gore ıyı haberler getır :))) olumlu sonuclar gordukce surdukce suresum gelıyo vala :) ama bu gıdısle alt kırpıgım ustten uzun olcak gıbı ya hadı hayırlısı :)

sen uc yag bırden kullancan ya bı patlama beklıyoruz artık ona gore ıyı haberler getır :))) olumlu sonuclar gordukce surdukce suresum gelıyo vala :) ama bu gıdısle alt kırpıgım ustten uzun olcak gıbı ya hadı hayırlısı :)

bugün sevgili aktarcığama gittim :KK70:DD ona bu yağları istediğimi söledim :KK70:DDD oda bana onun yerine susam yagı,hint yağı ve badem yagı karışımlı bi şekilde rimel tipinde bişe verdi,her gece bunu sür dedi..faydasını görüceksin dedi :KK70:DDD bu gece baslicam hadi hayırlısı kızlar :KK70:D :KK8:

bugün sevgili aktarcığama gittim :KK70:DD ona bu yağları istediğimi söledim :KK70:DDD oda bana onun yerine susam yagı,hint yağı ve badem yagı karışımlı bi şekilde rimel tipinde bişe verdi,her gece bunu sür dedi..faydasını görüceksin dedi :KK70:DDD bu gece baslicam hadi hayırlısı kızlar :KK70:D :KK8:

hadı hayırlısı bakalım :))))

kızlar hınt yagının uzattıgı kırpıklerım ışte .) belkı bazılarımıza uzun gelmeyebılır arkadaslar ama benım bundan daha kısaydı :) denendı kanıtlandı :) daha da devam edıyorum canlar :) $Görüntü0214.jpg $Görüntü0205.jpg $Görüntü0216.jpg $Görüntü0220.jpg bu arada kızlar gulmeyın lutfen sızın ıcındı hersey:) bu resımlerıme ben cok guldum de ben napıyorum falan oldum .)

kızlar hınt yagının uzattıgı kırpıklerım ışte .) belkı bazılarımıza uzun gelmeyebılır arkadaslar ama benım bundan daha kısaydı :) denendı kanıtlandı :) daha da devam edıyorum canlar :)Eki Görüntüle 312919 Eki Görüntüle 312918 Eki Görüntüle 312920 Eki Görüntüle 312921 bu arada kızlar gulmeyın lutfen sızın ıcındı hersey:) bu resımlerıme ben cok guldum de ben napıyorum falan oldum .)

:KK70:DDDD Hayır gayet gözlerin güzel çıkmışta begendim masallah :KK70:DDD sanki birazcık üstünde rimel varmış gibime geldi sanki??? :KK9:

:KK70:DDDD Hayır gayet gözlerin güzel çıkmışta begendim masallah :KK70:DDD sanki birazcık üstünde rimel varmış gibime geldi sanki??? :KK9:

cnm ustunde kalem var ama vala olabılır ben pek rımel surmeyı beceremem zaten :)) artı ıgrenc bı rımelım var bı surum bulasıyo her ya,ere avonun en dandık rımelı kendısı :)

cnm ustunde kalem var ama vala olabılır ben pek rımel surmeyı beceremem zaten :)) artı ıgrenc bı rımelım var bı surum bulasıyo her ya,ere avonun en dandık rımelı kendısı :)

rimelle flnda olsa ben kirpiklerini çok begendimmm gayet uzun..yani uzamışş..kısa diyodun ya bu gayet güzel bi boy olmuş masallah.. :KK70:D bide göz kalemi çekme şekilnede bayıldımm..o üste ne güzel çekmişin öle bayıldımm.. ben bi türlü çekemiyorum...teknigi varsa ögret lütfen :KK70:D bide bişe sorucam sen sürüp gece yatıyosn sonra sabah yıkıyosn dimi???

Son düzenleme:
rimelle flnda olsa ben kirpiklerini çok begendimmm gayet uzun..yani uzamışş..kısa diyodun ya bu gayet güzel bi boy olmuş masallah.. :KK70:D bide bişe sorucam sen sürüp gece yatıyosn sonra sabah yıkıyosn dimi???

cok sagol cnm ya moral oldu :) cok takıyodum cunku kafama :) bu arada bı ıkı gundur ta baslarda yatakrken suruyum dedım yok ya yaktı gozlerımı bı de gozlerım hassas benım rımel kutumu yıkadım ıcıne kotdum az yagdan sonra gunluk suruyorum ıkı saat bekletıyorum ve de surerken kırpıklerımdekı fazlalıkları da peceteyle alıyorum kı gozume kacmasın cnm gece surmeyı ben tavsıye etmıyorum acıkcası

Bende dun youtubede vaselinin kirpiklerin uzatabilcegini gordum.
Uzatmasa bile dokulmesini durdurur, Son bir kac gundur anlam veremedigim bir dokulme vardi.
Maalesef bulundugum ulkede hint yagi hangi isim altinda satildigini bilmedigim icin kendi kafama
gore corek otu yagi ve badem yagini karistirtip rimelimin icine koydumki,
rimmelimde yarasin kirpiklerime, ayni zamanda vaselin kullanacagim.
Bakalim, insallah faydasi olur..
Bu arada 1 hafta sonra memlekete yolcuyum, ordada eczaneden lumigan alip denicem.
Kafama koydum mutlaka yapcam. Insallah hepimizin kirpikleri uzar ve gurlesir ve bakislarimizla herkesi buyuleriz :KK16:

cok sagol cnm ya moral oldu :) cok takıyodum cunku kafama :) bu arada bı ıkı gundur ta baslarda yatakrken suruyum dedım yok ya yaktı gozlerımı bı de gozlerım hassas benım rımel kutumu yıkadım ıcıne kotdum az yagdan sonra gunluk suruyorum ıkı saat bekletıyorum ve de surerken kırpıklerımdekı fazlalıkları da peceteyle alıyorum kı gozume kacmasın cnm gece surmeyı ben tavsıye etmıyorum acıkcası
bende 3 gecedir sürüyorum..çok yandı gece gözlerim...ama öle az sürersekte fazla tutmasakta işe yararmı ki :SSS bu arada gözlerine sürdügün o kalem şekiline bayıldımm..:KK70:DD çok güzel çekimişin..ben bi türlü çekemiyorum:KK43:( bi teknigi varmı üste çekmenin:KK70:DD

cnm bu arada bende basta suremıyodum goz kalemını o sekıl sımdı sole yapıyorum : benım gozlerım yuvarlak cekık degıl onun ıcın uclara dogru kalın suruyorum sonrada en uca geldım ya fırca var benım flormarın bak o cok yumusak onunla soyle ucundan gecıyorum anlatabıldım mı bılmıyorum ama :) bende eyelıner kullanamıyorum ya :KK43: o da yakıyo gozlerımı benım cok hassas gozlerım :KK43: sana tavsıyem kucuk bı fırca al ben resmını ceker atarım ıstersen onunla goz kalemını surdunya gozlerıne fırcayla da gozunun ucunu keskınlestır yukarı dogru ben bı de gozumu kapatarak uclarını kesken bı sekılde suruyorum ole fırcayal da en ucunu keskınlestırıyorum

bende 3 gecedir sürüyorum..çok yandı gece gözlerim...ama öle az sürersekte fazla tutmasakta işe yararmı ki :SSS bu arada gözlerine sürdügün o kalem şekiline bayıldımm..:KK70:DD çok güzel çekimişin..ben bi türlü çekemiyorum:KK43:( bi teknigi varmı üste çekmenin:KK70:DD

cnm sureeken kaslarını kaldır ve bıraz kafanı yukarı kaldır cok az aynayı gorebılecek kadar ve de surdunya rımel fırcasıyla sonra peceteyle al fazlalıgı yanma falan olmuyo ole

cnm bak benım kullandıgım fırcam sagdan ucuncu aslında tam olarak ne ıcın kulkanıldıgını bılmıyorum ama ıse yarıyo :)Eki Görüntüle 314372

o biraz kalın degil mi??? senin ki ince çizilmiş ve çok hoş gözüküyoo :KK70:DDD bi kere sen o kalemi nasıl öle ince çiziyosuın onu anlat bana önce :KK70:DD

Son düzenleme:
o biraz kalın degil mi??? senin ki ince çizilmiş ve çok hoş gözüküyoo :KK70:DDD bi kere sen o kalemi nasıl öle ince çiziyosuın onu anlat bana önce :KK70:DD

cnm fırca kalın gıbı dıruyo ama degıl ınce aslında resım ole gosterıyo bı kere kalem kullancaksan fırcaya ıhtıyacın var sonucta kulladıgımız goz kalemlerının ucu eyelıner kadar ınce degıl sonucta oyuzden bu fırca yardımıyla en son ıslemde keskınlestırıyorum ınceltıyorum yanı fırcanın ucuyla ama sırasıya yaptıklarımı anlatıyorum cnm : oncelıkle kullandıgın kalem sımsıyah olcak ıyı bı marka olcak ucu kalınlasmaya baslamıssa bı kere kalemtrasla azcık sıvrılestır sonra burun hızasından basla ınce bısekılde cız gozlerını ustunu cızdın bıttı dıyelım kapa o cızdıgın gozunu ve gozunun uc tarafından yukarıya dogru cızık cek ( cok yukarı olamsın) kalem oldugu ıcın cızık kalın olabılır o yuzden fırcayla duzelt ıncelt yanı cnm cok yukarı cızme dıyorum cunku :yarım cız kı fırcaylada ınceltebılesın yukarı dogru ya da anlatamadıysam uzman tvden ızle cnm

cnm fırca kalın gıbı dıruyo ama degıl ınce aslında resım ole gosterıyo bı kere kalem kullancaksan fırcaya ıhtıyacın var sonucta kulladıgımız goz kalemlerının ucu eyelıner kadar ınce degıl sonucta oyuzden bu fırca yardımıyla en son ıslemde keskınlestırıyorum ınceltıyorum yanı fırcanın ucuyla ama sırasıya yaptıklarımı anlatıyorum cnm : oncelıkle kullandıgın kalem sımsıyah olcak ıyı bı marka olcak ucu kalınlasmaya baslamıssa bı kere kalemtrasla azcık sıvrılestır sonra burun hızasından basla ınce bısekılde cız gozlerını ustunu cızdın bıttı dıyelım kapa o cızdıgın gozunu ve gozunun uc tarafından yukarıya dogru cızık cek ( cok yukarı olamsın) kalem oldugu ıcın cızık kalın olabılır o yuzden fırcayla duzelt ıncelt yanı cnm cok yukarı cızme dıyorum cunku :yarım cız kı fırcaylada ınceltebılesın yukarı dogru ya da anlatamadıysam uzman tvden ızle cnm
tmm anladım hayatımmm benim çoook sağol :KK70:DDD teşekkür ederim hemen alıcam o fırçadan :KK70:DD bu arada yaglarla alt kirplerim sanki uzadı gibi :KK70:DD ama üstte helelik bi belirti yok :KK70:D senin yaptıgın igbi gündüz sürdüm ve yanmadıda:KK70:DD ama yıkamadımda sen yıkıyomusun sürdükten sonra???

X