Hoşlandığım abaza çocuğa attığım mesaj

Konu sahibi sosyalleşmekten hoşlanmayan içine kapanık biri misin? 4-5 sevgilin olduğu da gerçek değil di mi? Gerçek bir hayatın var mı? Sadece sanalda oyunlarda tanışıp arkadaş olduğun kişiler mi var?
Evet, asosyalim. Toplamda dört sevgilim oldu, sadece iki tanesi gerçek hayattandı, hatta bu ikisinden biriyle de internetten tanışıp buluşmuştuk. Şu anki arkadaşlarımın çoğu da oyundan, forumlardan, internetten. Gerçek bi hayatım yok gibi :KK43:

Ablacim 26 yasinda bu kadar sıkıcı olmayi nasıl basardin yahu? Iki kelime dahi etmeyecektin sen Manas Destani'na rakip bir duz yazi ile (cidden duz) karsisina cikmissin.

Yapmayın, rezil etmeyin bu kadar kendinizi.

Ghosting böyle adamlarin hakettigi tek sey yani isin kotusu ghosting icin bile biraz olsun iliski gerekiyor ya neyse.

Evet, asosyalim. Toplamda dört sevgilim oldu, sadece iki tanesi gerçek hayattandı, hatta bu ikisinden biriyle de internetten tanışıp buluşmuştuk. Şu anki arkadaşlarımın çoğu da oyundan, forumlardan, internetten. Gerçek bi hayatım yok gibi :KK43:
Tamam işte, tahmin ettiğim gibi sorun bu.
Gerçek hayata karışmaya çalış. Önce sabahları yürüyüşe çık temiz hava al. Etrafında gördüğün insanlara konu komşuya selam ver, hal hatır sor. Kalifiye olmasa da işe gir sonra eğitimine yeteneğine uygun işler ara. İşte arkadaşlarınla iletişimi eksik etme, en azından selam nasılsın iyi akşamlar vs. Hobin var mı? İlgi alanların var mı? Bunlara yönel. Arada ailene yemek yap, ama özenerek. Kadınlar kulübü dahil bütün forumları kapat, oyunları sil. Buralardan tanıştığın insanlar senin arkadaşların değil. Hele o oyunlardan tanışıp görüştüğün kişiler... senin gerçeğin şaşmış gibi, hayal aleminde gibisin.
Dediklerimi yapamayacaksan hemen bi psikoloğa git ve bu yaşadıklarını açıkça paylaş. Çevrenin internetten oluştuğunu vs.

Tamam işte, tahmin ettiğim gibi sorun bu.
Gerçek hayata karışmaya çalış. Önce sabahları yürüyüşe çık temiz hava al. Etrafında gördüğün insanlara konu komşuya selam ver, hal hatır sor. Kalifiye olmasa da işe gir sonra eğitimine yeteneğine uygun işler ara. İşte arkadaşlarınla iletişimi eksik etme, en azından selam nasılsın iyi akşamlar vs. Hobin var mı? İlgi alanların var mı? Bunlara yönel. Arada ailene yemek yap, ama özenerek. Kadınlar kulübü dahil bütün forumları kapat, oyunları sil. Buralardan tanıştığın insanlar senin arkadaşların değil. Hele o oyunlardan tanışıp görüştüğün kişiler... senin gerçeğin şaşmış gibi, hayal aleminde gibisin.
Dediklerimi yapamayacaksan hemen bi psikoloğa git ve bu yaşadıklarını açıkça paylaş. Çevrenin internetten oluştuğunu vs.
Teşekkür ederim ❤️❤️ dediklerinizi yapacağım. Hobilerim de yok, oyun oynamak sadece. Sağ olun gerçekten ❤️

Evet, o benden para alan eski sevgilimle internetten tanışıp buluşmuştuk, gerçek hayatta da buluşuyorduk ikimiz de aynı şehirde olduğumuz için ama oyundan tanıştık tanışma olarak
İşin yok, sosyal hayatın yok, hobin yok, etkinliklere katılmıyorsun, muhtemelen arkadaşın da yok. E böyle ergen kafada olman normal muhtemelen 15 yaşında takılı kalmışsın. Sosyal-duygusal gelişimin yaklaşık 10 yıl geriden geliyor. Kendine çeki düzen vermezsen hayatın ellerinden kayacak. Ki geç bile kalmışsın denilebilir, sınırdasın şu an.

Zihnim tamamen seninle dolu, bak senin için uzun uzun cümleler kuruyorum. Bıkmadan, usanmadan saatlerce yazıyorum. Kafamda aynı şeyler dönüp dönüp duruyor... Demek bu. Bence okumamıştır
Off gerçekten mi ya.. Ben içimde kalmasın diye yazmıştım hâlbuki, o da beni silmiş zaten beni, okumamış olsa silmezdi bence. Söylediklerim ona koymuştur diye düşünüyorum :KK43:

Konulara yorum yaparken gerçekten kırıcı olmamaya özen gösteriyorum ama yani 26 yaşında olduğunuza inanmak o kadar zor ki… Lütfen daha da geç olmadan gerçek hayata odaklanın ve bir daha hiç kimseye bu kadar uzun mesajlar yazmayın. Belki burada bir çıkış, bir yok arıyorsunuz ama buradaki kimsenin size yardımcı olabileceğini düşünmüyorum. Çünkü sizin profesyonel bir yardıma ihtiyacınız var. Oturup hayatsızlığınız üstüne uzun uzun düşünün ve bir psikolog/ psikiyatr bulun.

X