Kim bu orta gelirliler?

Kaporayi ev cikmazsa iade edecek ama dusunun bir kac ev icin kac kisi sirada hemde kapora vererek

Özellikle şu iki katını ödemesi gerekir kısmı çok doğru millet ev peşinatını ödeyebilmek için vadeli hesabını, altınını, varsa borsadaki parasını bozduruyor. Sana çıkmadı diyip eriyen parayı geri verecekler millete...

bence de milleti ev sahibi yapmak için getirilmiş bir uygulama değil bu. Öyle olsa, daireleri ederinden az gösterenlere karşı bir denetim olurdu. Yapanlar için de caydırıcı cezalar getirilirdi vs vs...

arkadaşlar bende bir daireye kapora vermiştim bu hafta belli olacak dendi ve proje herkesten kapora aldı elinde dairesi kalmadı hatta yedek rezervasyon yapıyorlardı. bugün bankayı aradım sadece emlakkonut projeleri için geçerli dedi. orayı arayınca ise ellerinde sadece levent projesi lansmanda olduğu bütçenin çok çok yüksek olduğu söylendi. yani bu iş çpok saçma kimse başka daire bulup çekemeyecekse ne anlamı var. arayı bulduğumuz yerlerde muhtemelen bu hafta size çıkmıyor deyip kapora iadesi yapacak.

buyur işte....ben de iki yere numara bırakmıştım bu proje için. biri aradı bugün, bu proje için kotalarının dolduğunu, ama başka bir proje için bilgi verebileceklerini söyledi. o projede de evler 15 milyondan başlıyormuş, teenks...

ORTA GELİRLİ OLANLAR..

Bu konu ile ilgili ilerleyebilenler oldu mu?
Ben kapora verdiğim şirkete sordum garantörlük bekliyoruz falan diyorlar. Başka bir ilan için görüştüm onlarda garantörlük onaylandı ama henüz bankadan onay gelmedi bir süre bekleteceğiz yada kaptıranları iade edeceğiz dediler baba öyle geliyorki herkesten paraları topladılar beklente beklete işletip çıkmıyor uygun değil diye iade edecekler zaten 3k kredi çekmek için haneye giren para 80 bin olmalıymış ki 3.5 k dan aşağı ev yok. Kimseye çıkmayacak bu kredi bence. İlerleyen alabilen oldu mu yada farklı bir bilgi alan

yaşadığım şehirde henüz netleşmiş bir şey yok bankalar uygun proje yok diyor müteahhitler biz bankayla anlaşıyoruz diyorlar ben bu işten hiçbir şey anlamadım resmen bizi heveslendirip moral bozmaktan başka bir şeye yaramadı

öyle demeyin ev fiyatları yükseldi ya işte, en büyük işe yaraması bu!

Sizin yerinizde olsam İstanbul gibi bir şehirde yasamam.Bursa olabilir.Denizli Antalya.

Sizin yerinizde olsam İstanbul gibi bir şehirde yasamam.Bursa olabilir.Denizli Antalya.
Antalya’da şu an oturduğum 2+1 daireye 6 milyon tl istiyorlar. Bu rakamlar İstanbul’un bir çok semtinde yok. Antalya akıl almaz bir hal aldı. Dünyanın en çok abartılan 2. Şehri olması tesadüf değil.

beni daha bugün aradılar bir yerden. 2+1 evler 6 milyondan başlıyor, yeni konut kredisine uygun diye. ama banka süreci nasıl işliyor hiç bilmiyorum 6 milyonu duyunca konuya olan ilgimi yitirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…