Kim bu orta gelirliler?

Evet ne yazıkki çok zor zamanında alabilirken eşim rahat davrandı şimdi işe hiçbir kampanya olmuyor zaten eşim peşinatın yarısını kaptırdı ümit nerdeyse bitti 1 aydan fazla çok karamsar ve mutsuzum

En çok abartıları hangisiymiş

İstanbul arnavutköyden bir ev baktık 1700 mütahit 0.69 dan yararlandırıyor ama en fazla 1200 kredi kullandıryor bizm maalsef 400 bin açık kaldı olmadı bugün aradı bakanlık dosyalarını okeylemişler 0.69 dan maalesef istediğin yerde istediğin evi alamıyorsun bizimki hayal kırıklığı oldu

bakanlık dosyalarını okeylemişler derken

Onay çıkmış ama sizin peşinatınız mı yetmedi sağdan soldan buluştursanız güzel bir fırsat

Otomobile olan ev alamaz onun vergiler zaten adamı bitirir Bence lüx otomobil satmak daha mantıklı o vakit para biriktirilir ayrıca sigara da çok fuzuli harcama bunların olmaması gerekir birikim yapmak için ,ve marka takıntısıda olmamalı ben bir kazağımı 10 yıl giyindim , yoksa şimdi 2 evim olmazdı fedakarlık yapmadan birikim olmaz

Simdi ac kalsak zor ev aliriz istdan bu saatten sonra. Zamanında alan aldı.

Simdi ac kalsak zor ev aliriz istdan bu saatten sonra. Zamanında alan aldı.
Alanlar epey sıktı otomobile binemedi,
Tatile gidemedi,sigara içmedi ,marka giyinmeyi bu fedakarlıklar zamanında yapmasaydım bende ev sahibi olmazdım ,rahat yaşardım ama birikim olmazdı ,çok kötü evlerde oturdum
Ama şükür şuan istediklerimi aldım ama gençken çok lüxe dalanlar var

Saydiklarinizi yapmasam yaşadığımi anlamazdim. Neyse ztn planlar değişti, istanbuldan ev almaya korkuyorum artik. Şehir dışından ev veya arsa bakacağım sanirim

Ema hanım bende bir şeyleri elde etmek için bazı şeylerden feragat etmek gerektiğini düşünürüm,ama her şeyden kısmayı kıt kanaat geçinmeyi de doğru bulmuyorum,1 tane hayatımız var yiyecez içeceğiz ölümlü dünya,aldığımız evler bir depreme bakar.

Ben dün kapora verdiğim bir ev için arandım depremden dolayı devlet 0.69 a finansman ayıramayacakmış bu nedenle iade alacağım bu krediyi alabilenler oldu mu merak ediyorum

Ben dün kapora verdiğim bir ev için arandım depremden dolayı devlet 0.69 a finansman ayıramayacakmış bu nedenle iade alacağım bu krediyi alabilenler oldu mu merak ediyorum
Fantastik bir kredi bu 0,69
1000 kişiden belki 1 alır şansı yaver giderse çünkü o kredilerin verilme şartları aşırı absürt

Asıl yaşlılıkta para gerekli takma diş iiçin özele gitmen gerekir baba evinde her istediğimiz olduğundan maddi açlılık yoktu benim ondan fedakarlık yapmam kolay oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…