Kilom yuzunden cok utandimm

bendec 45 kikoydum e haliyle pes pes 4 cocuk olunca suan 57 kiloyum ve esim dalga geciyor emziriyorum ama gobegim beni dekirtiyor sorayim ben ne yaoayim.

bendec 45 kikoydum e haliyle pes pes 4 cocuk olunca suan 57 kiloyum ve esim dalga geciyor emziriyorum ama gobegim beni dekirtiyor sorayim ben ne yaoayim.
Oyy canım ya 57 olmak istediğim hayalim allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin emzirmek büyük avantaj gider o göbek emzirirken vücut daha çok enerji harcıyor haliyle kilo verimi normal bir bireye göre daha fazla

Benim yapmam doğru değilmiş canım çünkü insülin direncim yüksek
Canım benim aynı durumdayım insulin im yüksek dün titremeler yaşadım
Yapmamam gerekiyordu sanırım yanlış diyeti seçmişim
Cuma günü diyetisyen randevum var bakalım aldigin kilolar yüzünden azarlayacak beni çok hakli nasıl irademe hakim olamıyorum ki çok üzgünüm çok

Canim karbonhidrat alip durdukca surekli kisir donguye giriyorsun, yesen de hemen acikiyorsun. Cunku hizli sindirilip birdenaciktiriyor. Ketojenik diyet sayfasını takip etmeni oneririm facebookta grup var. Ketojenik diyet yapamasan bile dusuk karbonhidrat diyeti veya karatay diyeti yaparsin. Emin ol cok saglikli ve acikmadan zayiflarsin. Patates falan glisemik indeksi yüksek seyler hem sagligina hem iradene yazim gunah.

Zaten yapboz a döndüm bir öyle bir böyle sürekli arayış içindeyim çok doğru söylüyorsun kendime yazık ediyorum kaç zamandır bu durum öyle devam ediyor

Zaten yapboz a döndüm bir öyle bir böyle sürekli arayış içindeyim çok doğru söylüyorsun kendime yazık ediyorum kaç zamandır bu durum öyle devam ediyor
Inam hicbi sucun yok tek yanlis karbonhidrati yuksek seyler yemek. Gerisini bu yapiyor aciktikca açıkiyor insan iste bak bu doktor cok guzel paylaşımlar yapiyor takip etmeni tavsiye ederim

Bunlar da ayni sekilde

Teşekkür ederim canım çok huzursuzum inanın çok üzücü bu halde olmak tam bir çıkmazdayım sayfaları inceliyecem çok sağol

İlaç kullanmıyor musun canım

Sizin listeniz nasıldı acaba ? Bende doğumdan sonra 77 de kaldım veremiyorum aç kalarak olmuyor çorba diyeti denedim emziriyorum sanırım o yüzden tansiyonum çok düştü yapamadım bu yoğurt patates diyetindede yine kötü olurum diye denemeye çekiniyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…