Kilom yuzunden cok utandimm

Sizin listeniz nasıldı acaba ? Bende doğumdan sonra 77 de kaldım veremiyorum :KK43: aç kalarak olmuyor çorba diyeti denedim emziriyorum sanırım o yüzden tansiyonum çok düştü yapamadım bu yoğurt patates diyetindede yine kötü olurum diye denemeye çekiniyorum.
Ben diyetisyene gittim. Sürekli liste değişiyor. Az ve sık yiyerek. Siz emzirdiğiniz için size daha dolu bir liste verilecektir. Gün aşırı et, bazen çorba, haşlanmış sebze gibi değiştirerek veriyor.

Ama başka yöntemlerde var ben diğer şekilde uygulayacam yani 1 bardak yoğurt 2 patates
1 bardak yoğurt 3 patates
Ve 2 bardak yoğurt
Şeklinde hergun uygulanacak tabi 3 gün suruyor
Neden patates ve yogurt..Bu gibi baslangivlarin devami gelmiyor bunlar şok diyet yaparken belki yapılabilir..

Daha sağlıklı beslenerek kolaylıkla kilo verebilirsiniz.
Karatay diyetini öneririm.Zamanjndz 30 kilo civarı vermiştim..

Acele etmeden, kendine eziyet etmeden ve her zaman kilo hedefi alarak yap bunları canım. Durumun kötü olmuş ama bu duyguları hepimiz yaşıyoruz malesef.. Ama sakın bırakma.. Gerekiyorsa ayda 1 kilo ver ama sağlıklı ver🙏

Acele etmeden, kendine eziyet etmeden ve her zaman kilo hedefi alarak yap bunları canım. Durumun kötü olmuş ama bu duyguları hepimiz yaşıyoruz malesef.. Ama sakın bırakma.. Gerekiyorsa ayda 1 kilo ver ama sağlıklı ver🙏
Çok haklısınız gercekten artık kalıcı çözümler bulma zamanım geldi de geçiyor kilolar aldı başını gidiyor ve ben sadece uzuldugumle kalıyorum 😔
Neden patates ve yogurt..Bu gibi baslangivlarin devami gelmiyor bunlar şok diyet yaparken belki yapılabilir..

Daha sağlıklı beslenerek kolaylıkla kilo verebilirsiniz.
Karatay diyetini öneririm.Zamanjndz 30 kilo civarı vermiştim..
Teşekkür ederim gerçekten artık silkelenme vaktim geldi başıma öyle bisey gelmese belkide halen uyuyor olacaktım 90 olmadan sağlıklı beslenmeyi öğrensem ıyi olacak😘🤗

90 olmadan demişsin canım, bence bu önemli bir adım 70 olduğunda 71 olmak istemiyorum diyerek aynı kararlılıkla gitmek lazım.yoksa tekrar tekrar 80 ler.. Her an uyanık olmamız lazım☺️

90 olmadan demişsin canım, bence bu önemli bir adım 70 olduğunda 71 olmak istemiyorum diyerek aynı kararlılıkla gitmek lazım.yoksa tekrar tekrar 80 ler.. Her an uyanık olmamız lazım☺
Çok üzücü ya hakikaten bu durumlara düşmek kararlılık zaten en önemli faktör sürdüreceğim için kendime söz veriyorum😘🤗

aynen canm grnclik gidince oyle oluyor
Bu defa çok kararliyim benim ki daha çok sağlık sorunu kendimi tanıyamıyorum aynalara bakamıyorum saçımı taramıyorum bile neden soruyorum kendime sadece ben neden öyleyim neden kendime bunu yapıyorum diye konuşuyorum gitmeidgim diyetisyen denemedigim yöntem kalmadı hep pes ettim oysaki 57 kg dum artık biktim forma gibi aynı kıyafetleri hergun giymekten biktim siyahlardan evden çıkmak bile işkence 😔😔

Bu defa çok kararliyim benim ki daha çok sağlık sorunu kendimi tanıyamıyorum aynalara bakamıyorum saçımı taramıyorum bile neden soruyorum kendime sadece ben neden öyleyim neden kendime bunu yapıyorum diye konuşuyorum gitmeidgim diyetisyen denemedigim yöntem kalmadı hep pes ettim oysaki 57 kg dum artık biktim forma gibi aynı kıyafetleri hergun giymekten biktim siyahlardan evden çıkmak bile işkence 😔😔
ben 85 kgyum.
ama giysileri hep 48-50 beden...
giymediklerim duyuyor 46-44 beden dolu..
bi gün giyerim diye kaldirdim
ama takmişim..
ince bellikıyafetler.. alcam ki..:)
38 beden kaliyor oda indirime gidiyor düşün.. 48-50 beden stok ediyor bulamiyorum.
yeni kıyafet al giy zayıflayinca sonra ihtiyaci olana ver
ben zayıflayinca alirim diyordum o düşünce beni zayiflatmadi denedim..
her ay bi kıyafet almaya karar kıldım.
bol geliyorsa bi beden küçüğü alicaktim..
bu ay sonu 80 kg olmak var listemde..
inşallah olur.
ben yavaş verme egilimdeyim...
umarim hep beraber başaracagiz.

ben 85 kgyum.
ama giysileri hep 48-50 beden...
giymediklerim duyuyor 46-44 beden dolu..
bi gün giyerim diye kaldirdim
ama takmişim..
ince bellikıyafetler.. alcam ki..:)
38 beden kaliyor oda indirime gidiyor düşün.. 48-50 beden stok ediyor bulamiyorum.
yeni kıyafet al giy zayıflayinca sonra ihtiyaci olana ver
ben zayıflayinca alirim diyordum o düşünce beni zayiflatmadi denedim..
her ay bi kıyafet almaya karar kıldım.
bol geliyorsa bi beden küçüğü alicaktim..
bu ay sonu 80 kg olmak var listemde..
inşallah olur.
ben yavaş verme egilimdeyim...
umarim hep beraber başaracagiz.
Umarım ınsallh basaracagiz🙏🙏

X