Kilom yuzunden cok utandimm

Merhaba arkadaşlar yazdıklarınızı okuduğumda resmen beni anlatıyorlar dedim ben de 85 kiloyum 153 boyum kendimi bildim bileli kiloluyum 1 buçuk senelik evliyim ve çocuğumuz olmuyor eşim de kilolu 115 civarı kayınvalidem sürekli kilonuzdan çocuğunuz olmuyor kilolusunuz zayıflayın vb bir çok laf ediyor ve ben artık kaldıramıyorum. Şimdide diyete girmiş zayıflıyor ve bunu hergün bize söylüyor. Sürekli diyet deniyorum ama veremiyorum en son 2 hafta karatay diyeti yaptım ve bozdum yine spordan çabuk sıkılıyorum su içmeyi unutuyorum ve sevmiyorum bazen 2 günde 1 su bardağı ancak içiyorum zayıflama çayları incelten taytlar vs herşeyi aldım ama olmuyor sıkılıp bırakıyorum evlendiğimden beri 10 kilo aldım artık herkesin yeter artık ölçeksin nolur yemek ye çok zayıfsın demesini istiyorum gün boyu evdeyim evden dışarı çıkmak bile istemiyorum lütfen bana da yardım edin aranıza alın.

Canım benim çok benzer hikayeler hepimizinki kendi başına yapamıyorsan bi diyetisyene gitmeni öneririm lütfen kendini bırakma bunu eskiden 57 kg biri olarak söylüyorum bırakınca felakete dönüşüyor herşey doğum sonrası kilo veremedim ben degilki sen daha çocuk sahibi olacaksın ınsallh doğmamış çocuğun için yap bu iyiliği biryerden başla çocuk olunca kg katlanıyor çünkü bak eşinde kiloluymus ıyi tarafindan bak ikiniz beraber yapabilirsiniz benim gibi yalnız değilsin

Ah tatlım inşAllah yapabilirim bu hafta ciddi anlamda başladım Karatay diyeti yapıyorum termal taytla spor yapıyorum inşAllah çabucak bırakmam en azından bir ay bile dişimi sıksam şükredeceğim eşimde sağolsun benimle birlikte yapmaya başladı bakalım birbirimizi motive edeceğiz gerçi sürekli yemek videoları izleyip canı istiyor ama bu sefer ona kıyıp yapmayacağım istediklerini kararlıyım

Bende su içmeyi unutuyordum su içme programı indirdim cidden işe yarıyor yani bir gozünün önüne su sisesi koy hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…