Kilolarim

Kesinlikle bazi seyleri kesince kilo gidiyor. Gebelik şekeri yüzünden bir çok zararli şeyi çıkardım hayatımdan hamileliğe rağmen 1-1.5 kilo verdim 1 haftada tabi iyi mi kötü mü bilemedim

Bende kendi tecrübelerimi bırakayım bari
Ben günde iki kez yemek yerim
Sofradan doymadan kalkarım
Öyle diyet miyet bilmem benim diyetim bu
Az ye her şeyden ye mantığı

Hiç kilo göbek bilmem ne sorunum olmazdı.

Şimdi hareketsizlikten dolayı göbek oldu biraz onun dışında kilom normal

Şubat ayından beri 69 kilodan 63.5 kiloya düştüm kalori programı ile yediğim her şeyi yazıyorum yaklaşık 1000 kalori ile besleniyorum, tabağımın boyunu küçülttüm böylece gözüm doyuyor ekmeği azalttım her şey yiyorum ama miktarı azalttım öğlen çok yediysem akşam az yiyorum mümkün olduğu kadar gideceğim yere yürüyerek gidiyorum, egzersiz programı ile spor yapıyordum bir iki haftadır aksadı yapamıyorum Ramazan'da da yapamam sanırım ama yine dikkat ederim yediklerime hedefim 59 şimdilik 50 kiloya kadar inmek istiyorum zamanla

Konuyu takipteyim çünkü on on beş kilo fazlan var ama bende çaba yok o gücü bulamıyorum kendimde

Maalesef 155 boyum var kilom 76 olmuş kahvaltı yapmıyorum öğlen atıştırma gibi akşam eve gelince yiyorum çay Nescafe çok içiyorum ve oturuyorum
Yemek düzeninizi değiştirmeniz lazım. Bütün gün yemeyip akşam yükleniyorsunuz galiba. Yemeği akşam değil öğlen yiyip, akşam hafif yemekler tüketin. Kahve ve çayı muhtemelen şekerli de içiyorsunuzdur siz şimdi. Kahveyi ve çayı azaltıp bitki çaylarına geçiş yapın.

Kilo verdiriyor ama sıkılaşmak için yeterli degil leslie. Ben hem pilates hem leslie yapıyorum öyle işe yarıyor. Ama giden kalorileri yerine almazsak kilo o zaman gider

tioitlerinize baktirin bende boyle bir kilo alip bir kilo veriyorum sonra birden hizli sekilde almaya basladim dr lar kolesterol falan dediler ginderdiler
aile hekimimiz hasimatodan suphelenip yonlendirdi ancak oyle ortaya cikti hizli kilo aliyorsaniz once tiroitlerinize baktirin

Kesinlikle bazi seyleri kesince kilo gidiyor. Gebelik şekeri yüzünden bir çok zararli şeyi çıkardım hayatımdan hamileliğe rağmen 1-1.5 kilo verdim 1 haftada tabi iyi mi kötü mü bilemedim
Hamilelikte kilo alınması gerek evet ama zararlı şeyleri kesip kilo vermen bence iyiye işaret

Kesinlikle cok faydasi oluyor diyetisyenin canim kesinlikle duzenli git. Evvet bildiginden farkli seyler vermiyor sana ama haftada yada 2 haftada bir o tartiya cokacagini bilmek insana motivasyon veriyor ben 17 kilo verdim 6 ayda diyetisyenle sadece gidecegim yerlere yuruyerek gittim egzersiz olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…