Bir sonu olmayan kilo derdim..

Tamam da bu mesaja gelene kadar ne konularda ne mesajlar yazılıyor da herkes beğendim atıyor.niye bu konuda herkes bir sevgi kelebeğine dönüştü onu anlayamadım ben.çok acımasız ve gıcık yorumlar yapılıyor neredeyse tüm konularda.birkaç kere ben de bu tarz birşey tepki göstermişti kimse hak vermedi.bu konuda millet niye böyle hassaslaştı şimdi? Ki bence mesajda da birşey yok.garip doğrusu.kilo çoğu kişinin ortak sorunu olduğu için empati duyguları harekete geçti galiba.

Aslinda kilo coğu kişinin ortak sorunu değil. Herhangi bir hastalik coğu kişinin ortak sorunu değil.
Insan empati kurup yardim etmeye çalışiyor. Olay bu.
Kilo sorunun yoksa, yardimci olmak istemiyorsan anlarim. Ama alakan olmayan bir konuya girip ---- kadina ANORMAL demen baya baya sacma. Ne demek normal kadinlar bile evlenemiyor? Sevilmenin kilo sınırı olduğunu burda öğrendim.

Aslinda kilo coğu kişinin ortak sorunu değil. Herhangi bir hastalik coğu kişinin ortak sorunu değil.
Insan empati kurup yardim etmeye çalışiyor. Olay bu.
Kilo sorunun yoksa, yardimci olmak istemiyorsan anlarim. Ama alakan olmayan bir konuya girip ---- kadina ANORMAL demen baya baya sacma. Ne demek normal kadinlar bile evlenemiyor? Sevilmenin kilo sınırı olduğunu burda öğrendim.
Şimdi dış görünüşün ilişkilerde hiçbir önemi olmadığını mı söylüyorsun? Kilolu bir erkekle birlikte olmak isteyen kaç kişi vardır mesela? Anket açsak yüzdesi kaç çıkar? Hayatın gerçekleri değil midir bunlar ? Ve evet kilolu biri olarak eş bulmak onun için şans dedim ne var bunda? Haa anormal meselesine gelince normal olmayan şey anormaldir.yani ortalama kilodan fazla olmak anormal oluyor bu durumda.kendisi de farkında ki şikayet ediyor zaten.ki ben demedim ki anormal diye.nereden çıkarttın anlamadım.

Son düzenleme:
Şimdi dış görünüşün ilişkilerde hiçbir önemi olmadığını mı söylüyorsun? Kilolu bir erkekle birlikte olmak isteyen kaç kişi vardır mesela? Anket açsak yüzdesi kaç çıkar? Hayatın gerçekleri değil midir bunlar ? Ve evet kilolu biri olarak eş bulmak onun için şans dedim ne var bunda? Haa anormal meselesine gelince normal olmayan şey anormaldir.yani ortalama kilodan fazla olmak anormal oluyor bu durumda.kendisi de farkında ki şikayet ediyor zaten.ki ben demedim ki anormal diye.nereden çıkarttın anlamadım.

Her insanin zevki farklidir. Biri kilolu sever diğeri kuru. Biri sarişin ister diğeri esmer. Kendi zevkinden yola cikarak insanların tercihlerini yargılamasan?

Ayrica yetişkin insanlar evlenirken BMIye bakmiyorlar. Kilolu biri olarak şans eseri eşini bulmadi yani. Eşi yatsin kalksin dua etsin koluna bir kadin takabildiģi için.

Güzellik algılarin 90li yillardan kalma.
Dünya capinda bakarsan her daim balik etli/kilolu kadinlar tercih edilmiştir. Az araştirirsan lap lap önüne cikan. Erkeklerin en beğendiği beden 42-44 arasi olan.

Senin dış görünümünü çok merak ediyorum.

Ferhans Allahın aşkına adam sevmiş evlenmiş, bize ne? Bize ne? yetişkin adam bu istemiyorsa da çıkar gider zayıfını bulur, demek ki adamın itirazı yok. Konu sahibesi de 200kg morbid obez değil zaten , etlice denen türden. Herkes manken gibi olmak zorunda değil ki.

Ferhans Allahın aşkına adam sevmiş evlenmiş, bize ne? Bize ne? yetişkin adam bu istemiyorsa da çıkar gider zayıfını bulur, demek ki adamın itirazı yok. Konu sahibesi de 200kg morbid obez değil zaten , etlice denen türden. Herkes manken gibi olmak zorunda değil ki.

73 kilodaki kadini konu açtığına pişman ettiler.
Kelly Brooks şuanda elindeki muffini düşürdü:)

Ben zaten uğraşmadim ki ne güzel bulmuş dedim.hem o zamanlar abezmiş gerçekten.100 lü kilolardayken tanıştım yazmamış mi? Şimdi 70 li kilolardaymiş.şimdiki gibi 70 li kilolardan olsa evlenirken niye eşinin ailesi istemesin.ve evet bana kalırsa sevilmeyi haketmek diye birşey olmalı.ama Allah'tan dünyaki işler bizim gibi kötü kalpli insanlara göre işlemiyor.şu kafa yapım bir değişmedi gitti.hep kendime hatırlatıyorum ama yine yapamıyorum.bazwn diyorum keşke kilolu ya da çirkin olsaydım.bu tarz düşüncelerle uğraşmak zorunda kalmazdım.

Son düzenleme:
Ben zaten uğraşmadim ki ne güzel bulmuş dedim.hem o zamanlar abezmiş gerçekten.100 lü kilolardayken tanıştım yazmamış mi? Şimdi 70 li kilolardaymiş.şimdiki gibi 70 li kilolardan olsa evlenirken niye eşinin ailesi istemesin.ve evet bana kalırsa sevilmeyi haketmek diye birşey olmalı.ama Allah'tan dünyaki işler bizim gibi kötü kalpli insanlara göre işlemiyor.şu kafa yapım bir değişmedi gitti.hep kendime hatırlatıyorum ama yine yapamıyorum.bazwn diyorum keşke kilolu ya da çirkin olsaydım.bu tarz düşüncelerle uğraşmak zorunda kalmazdım.

Kiz yorumun yukarda çıkıyor.

100 kilo HALINLE BILE koca bulmuşsun
NORMAL insanlar bile bulamıyor yazmışsın.

Ayrica 100 kilo diyince gözünde ne canlandi?
Bak resmimi koydum. Doğumdan 2 ay sonra. Tam 92 kiloyum resimde. Sence koca bulduğuma dua edecek bir tipmi?

Eklentiler

• 1000091297.jpg
    1000091297.jpg
    239,9 KB · Görüntüleme: 84

Bak resmimi koydum. Doğumdan 2 ay sonra. Tam 92 kiloyum resimde. Sence koca bulduğuma dua edecek bir tipmi?
Allah Allah bu nasıl 92 kilo.benim teyzem 80 kilodur çok kilolu duruyor.

Allah Allah bu nasıl 92 kilo.benim teyzem 80 kilodur çok kilolu duruyor.

İşte bu sebepten tartıda çıkan kiloya fazla önem vermemek gerek.
Şu resim gecen ay cekildi ve 73 kilo olsam gerek.
37 yaşinda 1 çocuk annesi kadinim.

Teyzene söyle az spor yapsin :)

Eklentiler

• 1000091299.jpg
    1000091299.jpg
    174,8 KB · Görüntüleme: 82
Ayağınız kayıp ağzınıza yemek girmiyor sonuçta.

Yemeyip kilo veriyorsun. Mide küçültme ameliyatında da aynı mantık söz konusu.

Yemek istedikçe önce bir bardak su için.

Aralıklı oruç yükleyin belirli saatler istediğinizi yiyorsunuz belirli saatler hiç bir şey yemiyorsunuz.

Su şekersiz çay kahve serbest oruç esnasında.
Bana facede boyle diyen biri baska bir grupta yasaklanmis olan zayiflama ilacini ariyordu 🤣🤣 sonra covidi bahane edip manda gibi olmus ,Allah'in sopasi yok.

Bana facede boyle diyen biri baska bir grupta yasaklanmis olan zayiflama ilacini ariyordu 🤣🤣 sonra covidi bahane edip manda gibi olmus ,Allah'in sopasi yok.

Böyle sacma sapan yorumlari 99,99% kompleksi, ici bulgur gibi fokur fokur kaynayan kadinlar yapıyor zaten.

Kendinle barışık bir kadin asla böyle bir yorum yapmaz

Böyle sacma sapan yorumlari 99,99% kompleksi, ici bulgur gibi fokur fokur kaynayan kadinlar yapıyor zaten.

Kendinle barışık bir kadin asla böyle bir yorum yapmaz
Kendiyle barışık kadınlar hayata daha iyimser bakıyor çünkü...Zaten insanlar acımasız, burda birbirimize umutvari şeyler söylesek fena mı olur..

Gerçekten bu nasıl 92 ..boyunuz uzun olsa gerek..

Gerçekten bu nasıl 92 ..boyunuz uzun olsa gerek..

Boyum uzun değil ama kas kitlem yüksek.
Hayatım boyunca spor yaptim.
Evde Leslie değil. Hakiki spor :KK66:
Gebelikte mesela hergün 15000 adim yürüdüm. Haftada 2 defa 1,5 saat yüzdüm ve 2 defa ağırlik çalıştım. Doğumdan 3 hafta önce sporu biraktim ve Doğumdan 2 hafta sonra yüzme hariç tekrar spora başladım.
Beslemem zaten hayat stilime uygun.
Bunları yapinca 1200 kaloriyle beslenip 60 kiloluk skinny fat olmaya gerek kalmiyor.

Boyum uzun değil ama kas kitlem yüksek.
Hayatım boyunca spor yaptim.
Evde Leslie değil. Hakiki spor :KK66:
Gebelikte mesela hergün 15000 adim yürüdüm. Haftada 2 defa 1,5 saat yüzdüm ve 2 defa ağırlik çalıştım. Doğumdan 3 hafta önce sporu biraktim ve Doğumdan 2 hafta sonra yüzme hariç tekrar spora başladım.
Beslemem zaten hayat stilime uygun.
Bunları yapinca 1200 kaloriyle beslenip 60 kiloluk skinny fat olmaya gerek kalmiyor.
Evet gerçekten ben de şaşırdım. Çok orantılı bir vücudunuz var. Spor yapmanın nimeti olsa gerek. Ben 63 kg. İki sezeryanım var. Göbeğim sizinkinden fazla 🙁

Evet gerçekten ben de şaşırdım. Çok orantılı bir vücudunuz var. Spor yapmanın nimeti olsa gerek. Ben 63 kg. İki sezeryanım var. Göbeğim sizinkinden fazla 🙁

Kesinlikle spordan. Ayrica göğüslerim silikon :) üst vücudumu dengeliyor.
Bakin, yurtdişinda ünlü bir sporcunun fizigi.
Kadin 90 küsür kilo ve belirgin karın kasları var. Kas kitlesi aşiri fark ediyor.

Eklentiler

• 1000091325.jpg
    1000091325.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 46

Göbeği eritmek için aralıklı oruç yapin ve sırt kaslarını geliştirin (alt sırt, poponun üstü). Göbek kaslarini geliştirmek yetmez. Sirf Göbek kaslarına abanirsaniz dahada öne doğru cikinti olur. yan kaslara hic dokunmayin. Zamanla kum saati formu oluşur. Deriye bol bol masaj (at kılı firca) ve fırsatıniz varsa buz masaji.

Sen olayı hala anlamadın. Olay çirkin ya da kilolu olmamanla/ dünya güzeli(!) olmanla alakalı değil. Ah çok güzelim ondan kadersizim olayı değil bu. Enerjin ve niyetin o kadar kötü ki iyi şeyler çekemezsin bu kafayla hayatına. Allah gönlüne göre versin diye bir dua vardır bildin mi, hah işte o

X