Kilo verme yolculuğum ❤︎

Akşam yemeği
Fırında tavuk baget 2 adet
Cacık
Fırında patates bir küçük boy kadar

2 lt su

36. Gün sabahı
Toplam giden 4,6
Takıldık buralarda...

Eklentiler

• 1000055305.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 19
bugün öğlen // bir tabak yoğurtlu ıspanak yemeği yarım kase yarmalı ayran aşı çorbası 2 dilim kepek ekmeği :) 15 dk leslie 2 lt su bitti :))

Kahvaltımsı öğle yemeğim;
(14.00)
2 adet haşlanmış yumurta
4 5 adet minik domates
2 küçük boy salatalık
Biraz maydanoz
1 dilim wasa üzerine 1 tatlı kaşığı şekersiz fıstık ezmesi
2 dilim hindi füme
2 yk lor peyniri

Akşam yemeği olarak
Etli patlıcan yemeği yedim 7 kaşık falandı
3 yk pirinç pilavı
3 yk yogurt yedim

Yemekten sonra karpuz yedim ama biraz fazla yedim galiba karnım aşısı şiş hala

akşam// 7 yk. Bulgur pilavı 5 adet köfte bir bardak erik hoşafı bu arada 3 litre su bitti birde ikindi vakti acıktım diye bir avuç çiğ kuruyemiş yemistim günü kapattım böyle :)

ben akşam bi küçük boy süt mısr yedim onu yazmamışım saat 8 de acaba mısır diyette yasak mı baya tatlıydı da süt mısır old. için

öğlen// 3yk. tavuk sote 1 yk. piriç plavı 1 kase yoğutlu salatalık salatası sarımsaklı 2lt su bitti (birde sabahları yeşil çay içiyorum bi bardak) ilk 15dk ancak yapabildim 3mil lesslie

Öğle yemeğinde salata yedim, dışarıdan söyledim.
İçerisinde avokado, ızgara tavuk, meksika fasulyesi, Zerdeçallı basmati, domates, salatalık, kapya biber, marul vardı.
Hepsinden azar azar koyup bir kase hazırlamışlar.
Bir şeyler hazırlamaya vaktim olmadığında bu tarz salatalar tüketmeye çalışıyorum.

Akşam yemeği
Bir tabak kıymalı ıspanak yemeği
1 kase cacık

Simdi temizlik yapiyorum, belki ilerleyen saatlerde bir tane elma yerim.
Temizligim bittikten sonra egzersiz yapacağım.

Ben dün bişey yaptım çocuğum dondurmasını yedi kalanının anne ben yemiyorum deyince ben yedim onun üzüntüsü ile kalktım yarım saat lesslie yaptım ama nasıl ter attı

Bugün bir saat kadar erken oldu yemek evdeydim çocuğuma kahvaltı hazırlayın da bende onunla yedim işyerinde yemem artık saat 11//1 pişmiş yumurta az ya yağda yarım simit bir bardak şekersiz çay

Alıntı

Bugün yediklerimi yazmaya geldim, biraz geç oldu ama

Öğle
1 haşlanmış yumurta
Bir dilim wasa
Bir dilim beyaz peynir
Domates, salatalık, maydanoz

Ara
Karabuğday patlagı üzerine muz ve 1 tk şekersiz fıstık ezmesi

Akşam
Mantarlı tavuk sote
3 yk pirinç pilavı
Salata
Kefir

2,5 lt su

Bugün 38. gündü ve ilk kez spor yaptim, 45 dakila sürdü, çok yoruldum. Muhtemelen yarın ağrılarım olacak

selam kızlar
öğlen//

• bir tabak taze fasulye
  • 1 kase yoğurtlu yarma çorbası
  • 1 dilim beyaz ekmek yarım dilim tam buğday ekmeği (tam buğdayın sonuna yetiştim bitmiş :)) )
  • 2 lt. su bitti
dün akşam bişey yapamadım sabah lesslie ve yarım saat yapmıştım. akşam yapmak istedim ama dün sabah ve ondan önceki akşam da yaptığım için ağrı çok vardı gece ağrı kesici alıp uyumaya devam ettim o derece bu akşama inşallah nasipse lesslie yemek sonrası yaparım yine yazarım buraya da :)) bir de bugün öğlen pilav vardı ama ekmek alınca yemedim dün eşim dondurma yedi yemedim Allahım irademi devam eetir amin aslında hergün tartılma batağına düştüm ama pazar sabahı yine tartılıp yazarım size de cumartesi yani yarın bi ev oturmasına gitcem kızlar korkuyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…