Kilo verme yolculuğum ❤︎

Güncel kilo bildirimi
Bir maşallah alıyorum, yemelere doymuyorum.

Eklentiler

• 1000052554.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 14
sıkma canını vericez inşallah bayramda hepimiz yedik ben verdiğime bile şaşırdım çünkü abarttım bayramda ama şimdi asılırız kaldığımız yerden :)
İnşallah ya, maşallah diyelim nazar degmesin sana
Regl olacak gibiyim sancım var sürekli, göğüs ağrım var. İştahım daha fazla açılmasın artık Allahim amin

İnşallah ya, maşallah diyelim nazar degmesin sana
Regl olacak gibiyim sancım var sürekli, göğüs ağrım var. İştahım daha fazla açılmasın artık Allahim amin
ya bence öyle düşünmeyin ben mesela beni hiç bişi yıldıramaz diyorum dün bi dilim ıslak kek yedim sen misin onu yiyen bisiklet leslie yürüyüş ne varsa yaptım pertim de çıktı ama :)

ya bence öyle düşünmeyin ben mesela beni hiç bişi yıldıramaz diyorum dün bi dilim ıslak kek yedim sen misin onu yiyen bisiklet leslie yürüyüş ne varsa yaptım pertim de çıktı ama :)
Ben hiçbir şey yapamıyorum ya sürekli bir uyku hali ve halsizlik var. hafta sonu o kadar çok yürüdüm ki dışarıda gezerken ayak bileklerim şiş hala çok ağrıyor dizlerim.
Yorgunluktan halim kalmıyor bir gün yapsam diğer günler kalıyor.
Şimdi kahvaltı olarak, muzlu chia tohumlu yulaf yaptım.
2 3 gün bozmadan ilerlersem adapte olurum inşallah.

bi ananaes detoksu oluyormuş 1 güncük deniycimm :)
öğlen 12// 1 kase yoğurt 3 4 dilim ananas (dün 7 den sonra bişi yemedim bugün de ananasla açtım ağzımı su hariç tabi)
1,5 lt su bitti 1 bardak ta yeşil çay içtim :)

öğlen//
*5 yk. bulgur pilavı
*4 y.k patatesli ciğer kızartma (ama sadece patateslerini yedim)
* 1 bardak ayran
15dk leslie yaptım 10 dk. karın egzersizi (ayakta yaptırdı ayşegül demirsoy ) :) 2lt su bitti

akşamı yazmamışım buraya//Yağsız tavada bir küçük göğüs eti kizarttim bir büyük boy közlenmiş kırmızı biber bir küçük kasede salata yedim gün kapandı demiştim diğer gruplara ama gece çokk acıktım ağzıma 5 6 çubuk kraker attım bastırdı çünkü uyumadan da 45dk leslie yaptım iyice acıktırdı benii öğlende yoğurt ananas yiyince tabii :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…