Kendimi asla affetmicem

Haklısın

Olaylar bana çok zorlama geldi aslında ama yine de yorum yapacağım. Aradığınız her ne ise o eşinizde yok. Bundan sonra olmasının imkânı da yok. Ben yeterince sevdiğinizi de düşünmüyorum belki acıyorsunuz. Bu partnerlerimize duymamız gereken bir his asla değil. İnsan acıdığı birine saygı duyamaz. Evlilikte özellikle her şeyin başında saygı gelir. Sonra cinsel istek ki acıdığı birini insan arzulayamaz. Boşverin bu yüzden.

Çünkü ben hatamı anladım ama o anlamıyor ben düzeldim ama o söz verdiği halde kumara devam ediyor
Hayatta ne yapmamız ya da ne yapmamaız gerektiğini yaşayarak öğrenyoruz çoğunlukla. Bit musibet bin nasihatten iyidir misali. Düşe kalka olgunlaşıyoruz bazen. Önemli olan yaşadıklarımızdan doğru dersleri çıkarmak.
Kumar kolay bırakılabilen birşey değil sanırım. Ne yapılır bilmiyorum ama terapi işe yarar mı axaba.

Sizden nefret ettim ,annemde sizin gibi babamı baskalariyla kiyaslardi. Memnun olmazdı babamı herkes begenirdi ama.
Ben de babam gibi bir eşim olsun istedim hep, olmadı.anneme ailesine değer verdi. Hiç boşanmadilar, bir süre sonra annem bu huylarini bıraktı.akli başına geldi sanırım .
Siz annemden de kotusunuz anlattıklarınizdan kimsenin ve hicbirseyin değerini bilmediginizi düşünüyorum. Eşiniz dışında başka biri olsaydı da bir süre sonra ona da böyle davranacaktiniz.narsisizm sezdim sizde boşuna söylemiyorum bunu , çünkü narsistlerin tavırlarina benziyor yaptıklarıniz.once göklere çıkarma, cicim ayları ,sonra degersizlestirme. Lütfen yardim alın, eminim terapistiniz de bunu soykeyecek size .sınırlı olarak anlattıklarınizdan benim tespitim bu yönde
Hiç haketmiyorsunuz.
Bosanin ve kendinize hem eşiniz için herşey düzelsin.
Evli kalmadan da birbirinize destek olabilirsiniz.
Otuz yaşındasınız, sadece sevgiyle herşeyin yurumedugini biliyor olmanız lazım. Kaldkli ki sevdiginizi de düşünmüyorum ben.acima ve bagimlilik sezdim sadece

Kimse kimseyle zorla evlenmiyor ya?
Tanıyarak ve severek bir evlilik olmuş bu.
Ayrıca ,evde ne olduğunu tam bilmiyoruz.
Benim annem de konu sahibi gibiydi bazı yonlerde, yanildiginiz konu şu (karşı tarafın bakış açısıni anlayın diye söylüyorum.) Siz eisnizi begenmiyorsunuz ama belki szin zevklerinizde bilinmez Hint kumaşı değil? İnsanlar sizin istediğiniz gibi plan yapmiyor diye pasif yada asosyal olmuyor.o sadece size uygun olmayan biri oluyor bence bu sınırı çizin .o adam da belki kendisi gibi biriyle mutlu olacaktı.
Benim annem de gezmeye çok meraklıdır.ama babam kadar gorgusu bve bilgisi yoktur. Babam klasik müzik sver, annem pop. Babam ona uymuyor diye asagilanmayi hak etmiyor, annem de ve bence sizin eşiniz de arkasından boyel konuşulmayi hak etmiyor

Ona olan merhameti sevgi zannediyorsunuz, çünkü ona gerçekte değer vermiyorsunuz. O da dengesini kaybetmiş biri, bence onu rahat bırakın. Kendisine çeki düzen versin önüne baksın. Siz de silkelenin toparlanıp önünüze bakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…