Kendimi asla affetmicem

Ben böyle yaşantılar sadece dizi-filmlerde falan saniyodum ya yoksa ordan mı esinlendiniz hikayenizi yazarken?

Hikaye değilse de sizinki sevgi veya aşk değil olsaydı öyle şeyler yapamazdiniz bu sadece alışkanlık. Ah birde şu 'birşeyin değerini kaybedince anlama' huyu yokmu! Artık geçti siz kendi yolunuza. Şimdi düşünün boşanmadiniz barıştiniz diyelim, eee sonra ? Herşey yine aynı olcak oyuzden gerek yok bana gore.

Sonuç itibariyle hata yaptığınızı farkındasınız ,bağımlı olması in sebebide sizmissiniz ,o zaman neden bosanicam diye tutturup hala acı çekmesine sebep oluyorsunuz anlamadım sizde acı cekiyorsunuz ,tekrar deneseniz ne kaybedersiniz belki eksik kalan ilgiyi tamamlayıp maddi beklentilerinizi en aza indirirseniz hem eşinizi hem yuvanizi kurtarmış olursunuz

İnsan çok sevdiği birine erkek sıfatına “bile” koymuyordum demez bence.
Sizinki biraz kör öldü,badem gözlü oldu misali olmuş şuan.
Ayrıca evet bence de boşanmak şuan çözüm gibi duruyor fakat şu bir gerçek ki; eşinizi resmen görmezden gelmişsiniz çoğu zaman. Tabi ki herkes gidip kumar mı oynasın böyle durumlarda? Hayır. Ama kopmuşsunuz zamanında. Sevgi de geri bağlamaya yetmiyor haliyle.
Hayırlısı olsun.

Bişey sorcam, böyle erkekleri nereden buluyorsunuz ya da nasıl bu hale getiriyorsunuz? Yani size gereksiz hediye almak için kredi çeken erkekleri? Ben çalışıyorum, eşimden çok kazanıyorum, bütün paramı eve harcıyorum, eşim harcadigima karışmaz ama doğru dürüst hediye almaz, lüks hediye almaz, hediye almak için kredi çekmeyi düşünmez bile böyle konuları okudukça eşimden soğuyorum ve hayatımı sorguluyorum valla. Ben neden kıymet görmüyorum ya

Zengin ve şımarık kız gece klüplerinde geziyor,fakir ama gururlu erkek evde karısını bekliyor.Onj mutlu edebilmek için saçını süpürge ediyor,en son kumara bulaşıyor.
Banu Alkan'ın vardı böyle bir filmi. Sarı saçlı full makyajlı ojeli kız zengin ailesine karşı gelip fakir işçi biriyle evleniyordu. Sonrası aynı konu sahibi.

Sevgili Nehir, ya siz kendinizi ne sanıyorsunuz? Babanızın parası var diye insan mı alıyorsunuz kendinize? Evlilik, ortak hayat için eş seçmek demek. Para umurumda değil, hediyeleri ben istememiştim bla bla. 12 bin kazanan adamın zırt pırt hediye alamayacağını çocuk bile bilir. Hadi ilk hediye tamam ama sonrakiler için durdurabilirdiniz. İstemiyorum bütçemizi aştığını biliyorum, sen varsın yeter bana diyemediniz mi? Adamı nasıl aşağılık kompleksine soktuysanız babanızla yarışmaya kalkmış yazık. Hiç mi oturup aile bütçesi, masraflar gelir gider hesabı yapmadınız?

Klüplerde takılmak içmek, aynen çok cool sunuz. Varlıklısınız ama ruhunuz varoş. Boşuna demiyorlar zenginlik bağırır servet fısıldar diye Umarım boşanırsınız da kocanız kendine göre bir kadın bulur sevilir saygı görür.

Sİzin için değil mi ?
BEN PARAYA ÖNEM VERMEM diyen sizsiniz ama davranışlar para üzerine endeksli.
Para herkes için önemlidir ama sizin için dünyanın merkezi para gibi. Benim için öyle değil ama önemsiz de diyemem. Hatanız şu ki yaptınız evlilik en başından bile yanlış. Siz birbirinize göre değilsiniz ve adamı daha fazla etkilemeyin

Aranizdaki iliskinin kotuye gitmesinde, cok toksik bir hal almasinda sucunuz var mi? Evet.

AMA

Neden kumar bagimlisi olmasinda suclu sizmişsiniz? Insanlar bu konuda size yüklenmis ama ben kumar bagimlisi olmasinda sizi suclu bulmuyorum. Benim dusuncem adamin problem cozme yetisi zayif. Hemen kolaya kacan tiplerden.

Evde karisi mi huysuz? Taki alayim, kadinlar sever. E param yok? Borc alayim...Ay cok borc birikti, kumarla kapatayim. Goruldugu uzere en kolay ve sorumsuz yolladan sorun cozulmeye calisilmis, ev ekonomisine dair herhangi bir sorumluluk alinmamis. bu yanlis. Adamin ya sizinle cozum arayisi olarak iletisime gecmesi gerekirdi ya da bu olmuyorsa sizi birakmasi. Karsinizda bir cocuk yok. Olaylara tepkisinden siz sorumlu degilsiniz. Kumara baslamasindan da siz sorumlu degilsiniz. Hayatinizda baska buyuk bir sorun olsaydi muhtemelen yine sorumsuz davranislar sergilerdi.

Ayni mantikla aşk hayatim yolunda gitmiyor diye ben alkole baslayayim, acimi unutmak icin sorumsuzca her defasinda içeyim, sağliğım bozulduğunda da hatta belki alkolik oldugumda da kalbimi kirani suclu gostereyim. Makul mu sizce? Hayir.

Adam sorumsuz bir adam. Neden bu davranisi burada yuceltiliyor ben anlamiyorum.

Adam sorumsuz bir adam. Neden bu davranisi burada yuceltiliyor ben anlamiyorum.
Kredi çekip hediye alması evet çok sorumsuzca orası ayrı. Benim bahsettiğim kadını kaybetmemek için bunu yapması. Yoksa kredi çekip hediye, telefon almak falan asla bana hitap etmez.

Evin sorumluluğunu almazsan kıymetli oluyorsun ben sorumsuzdum ve o yüzden üstüme titriyordu ve sonunda da kumara bulaştı hediyelerle gözümü boyadı

Gerçek Ferhunde
Evet herkes ferhunde der bana
ama o da hiç bişi yapmıyodu geleceğe dair.. biraz anlamaya çalışın.

Çünkü ben hatamı anladım ama o anlamıyor ben düzeldim ama o söz verdiği halde kumara devam ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…