Kendime zarar veriyorum, lütfen yardım edin.

Su yazdiklarinizi okuyan sizi genc kiz zanneder. Yasiniz 45, neyini ozluyorsunuz allah askina. 30 yasindan sonra bile insana erkeklerden gina geliyor da hele isi gucu yerinde olan insansaniz ne hali varsa gorsun deyip , erkek kahri cekmiyorsunuz. Siz 45 yasindasiniz, bu adama donmeye calisacaginiza oturun maasinizi kendiniz yiyin gonlunuzu gun edin gezin eglenin. Erkek mi yok koca dunyada. Beni aldatan ustune bir de dava acan adam icin bir dakika uzulmem.

Sen o adamın kölesi olmuşsun ne güzel niye boşanma ihtiyacı duydu ki. Denyo Evlenmek kolay mı.
Kendini bir silkele. Orası babanın evi en rahat güvende olduğun yer. Bu davada suçlu konumuna sen girmişsin sanırsam tazminat ne demek allah allah. Bir avukat tut donuna kadar al . Evinden neden çıktın. O gitseydi

Allah yardımcın olsun onsuz olamazsın sanıyorsun ama boşver valla hareketleri hiç iyi birine benzemiyor kurtul ondan mesele tek ihanet değil seni zaten gözünden çıkarmış

Merhaba,

Size acil akıl danışmalıyım. Eşim beni aldattı, ben bunu yaklaşık 2,5 ay önce öğrendim ama bildiğimi bilmiyordu, ondan hesap soramadım. Çünkü eşimi çok seviyorum. Eşim whatsapp yazışmalarımı okuyarak beni aldattığını bildiğimi öğrenmiş. Bana haber vermeden çekişmeli boşanma davası açtı. Eve tebligat gelince öğrendim, fenalaştım. Ayrıca beni aldatmasına rağmen davayı geri çek, bir daha deneyelim dedim ama kabul etmedi. Annemlerin evine geldim, kardeşlerim de burada. Ama odaya kapanıp sürekli ağlıyorum, 3 kere üzüntüden panik atak geçirdim. Kabullenemiyorum,eşimi, evimi istiyorum. Burası yabancı gibi geliyor. Sizce boşanmak istemiyorum desem olur mu? Yoksa sizce oluru yok mu?Lütfen yorum yapın...
Gurur diye bir şeyden haberiniz var mı? Gökten dağıtılırken şemsiye tuttunuz herhalde.

Yaşınız da 45miş yeni okudum, yok artık. 20 yaşında kız yapmaz şu davranışlarınızı. Kendinize odaklanın kimseye de böyle saçma sapan yalvarmayın Allah aşkına. Hiç mi soğumadınız aldattığını görünce

İlk başta anlaşmalı açılabiliyor mu? Beni sevmiyor değil mi,
şaka mı yapıyorsunuz gerçekten mi soruyorsunuz?
Adam sevse aldatmaz
adam sevse boşanmak istemez
adam sevse çekişmeli boşanmak hiç istemez.

tabiki anlaşmalı da boşanabilirdi. sizden talebi nedir? mal mülk mü var almak istediği?

İftiralar atmış bir de, ailesine hakaret etmişim, kadınlık yapmamışım, evi temizlememişim. Hepsini de yaptım eşime çok düşkündüm. Herkes biliyor. Maddi manevi tazminat istemiş. Pişman olmaz değil mi, 45 yaşındayım. Evimi, kendi düzenimi çok seviyordum. Şimdi ana baba evine geldim, hiç iyi değilim. Benden af bile dilemedi.
Neden anne evine döndünüz ki orası sizin eviniz ihanet eden de eşiniz. Gitmesi gereken o . Madem işiniz de varmış kurulu düzeni bozup ekonomim özgürlüğü olmayan bir kadın gibi mecbur değilsiniz baba ocağına dönmeye. Normal kurulu düzen evinizde yaşamaya devam edin ve eşinizden artık çekişmeli boşanma sürecinde evi terk etmesini isteyin hatta cekismelinin uzun süreceğini direk anlaşmalı dava açmanizin işi kolaylastiracagini bu sayede boşa mahkemede vakit kaybetmeyeceginizi tazminat talep etmezse sizin de nafaka istemeyeceginizi imzalı beyan isteyin ( maaşınız var diye diyorum ) davaya sizin de Aldatma konusunu anlasmalı tazminatsız boşanmayi kabul ederse dosyaya aldatmayi işlemeyeceginizi kendi aranizda duyulmadan ayrilmanizin daha onurlu oldugunu söyleyin bakın bakalım o zaman nasil tutuşup vazgeçecek boşanmaktan ama siz kararlı olun ve 45 yaş en muhteşem olgun yaştır ne yalnız kalması çok güzel arkadaş grupları edinebilir hobiler bulabilir bu sayede yeni çevre kurabilirsiniz.

Siz pişman olmayacak misiniz bu adamla devam ederseniz ? Nasıl guveneceksiniz bir daha aldatıp aldatmayacagina nasıl emin olacaksınız?
Eşiniz pişman olacak biri olsaydı boşanma davası açar mıydı
Bakın gerçekten zor, alışkanlıklarınız var. Ama inanın hepsi rayına oturur. Kendinize saygınız kalsın yeter ki. Evlilik tek taraflı bir şey değil ki eşiniz sadakat yükümlülüğünü yerine getirmemiş, neden siz tek başınıza bu evliliği sürdürmeye çalışasınız ?
Kendinize zaman ayırın, bunlardan uzaklaşın. Psikologa gidin konuşun. Biraz sakinlesince ben neler düşünmüşüm diyeceksiniz..
Bu sekilde profosyenel uzun uzun cumleler kurarsaniz muhatabimizdaki üyenin anlayacagini dusunmuyorum. Farkindaysaniz kisa ve takintili cevaplar veriyor. Yani sordugumuz teselli ettigimiz herseyin karsiliginda "beni sevmiyor dimi" geri gelir mi" "pisman olurmu" gibi sacma sapan sorularla yanit veriyor cok zor

Merhaba,

Size acil akıl danışmalıyım. Eşim beni aldattı, ben bunu yaklaşık 2,5 ay önce öğrendim ama bildiğimi bilmiyordu, ondan hesap soramadım. Çünkü eşimi çok seviyorum. Eşim whatsapp yazışmalarımı okuyarak beni aldattığını bildiğimi öğrenmiş. Bana haber vermeden çekişmeli boşanma davası açtı. Eve tebligat gelince öğrendim, fenalaştım. Ayrıca beni aldatmasına rağmen davayı geri çek, bir daha deneyelim dedim ama kabul etmedi. Annemlerin evine geldim, kardeşlerim de burada. Ama odaya kapanıp sürekli ağlıyorum, 3 kere üzüntüden panik atak geçirdim. Kabullenemiyorum,eşimi, evimi istiyorum. Burası yabancı gibi geliyor. Sizce boşanmak istemiyorum desem olur mu? Yoksa sizce oluru yok mu?Lütfen yorum yapın...
Yazıl kendinize sayginız olsun

Aana destek olurum yeterki beni bosama sana ellerimle bulurum kizlari de cidden sizi sevmeyen istemeyen biriyle nasil olabilecekseniz bana ayrildigim degil de grursuzluk yapip gitme diye yalvardigim o cumle batardi

Bu adam sizden tazminat alsa yeri.
Akıl, fikir, onur, gurur bunlardan sizde hiç yok mu?
Normalde üslubum hiç böyle değildir ama size çok sinirlendim.
Adam sizi aldatmış ayol daha ötesi yok bunun.
Sizin gündeminiz; kocamı seviyorum, evim, düzenim, kocasız kalırsam, bi daha evlenemezsem…

Hani genç, toy olsanız anlarım.
45 yaşındayım diyorsunuz.
Allah size akıl fikir versin aminn.

İftiralar atmış bir de, ailesine hakaret etmişim, kadınlık yapmamışım, evi temizlememişim. Hepsini de yaptım eşime çok düşkündüm. Herkes biliyor. Maddi manevi tazminat istemiş. Pişman olmaz değil mi, 45 yaşındayım. Evimi, kendi düzenimi çok seviyordum. Şimdi ana baba evine geldim, hiç iyi değilim. Benden af bile dilemedi.
Bu çirkefliği yapmış kişi pişman olsa ne olacak? Acilen psikoloğa gidin. Yalnız kalacağım korkusuyla saçma kararlar vereceksiniz. Evinizi seviyorsanız da siz evde kalıp kocayı şutlayın.

X