kendime saygımı kaybettiren ilişkim...

Yazıyı başından sonuna yorumlar ile okudum söylemek istediğim tek şey, kurtulduğunuza çok sevindim, karşınıza iyi niyetli insanlar ve güzellikler çıkar umarım🌸
umarım inşallah....Hepimize...
İyi şeyler yaşamaya ihtiyacım var :KK200:

ilk 2.5 yıl gözüm kapalıydı ve gerçekten çok evlenmek istiyordum. Evlilik konusunu açması için heyecanla bekliyordum. Sonra birden farkındalıgım oluştu.
İlerde çalışmayacagım , ev , temizlik e bu adam normalde de gezmeyi etmeyi sevmiyor. Ben çalışmayı , yaşamayı seven biriyim.
E zamansız sen bu adamla evlensen tatile gidemezsin, denize giremezsin,istediğini giyemezsin, sürekli sana bağıran çağıran belki fiziksel şiddet uygulayan biri.
İleride cocugunun üzerinde bile söz hakkın olmayacak belki dedim. Bu düşünceleri fark ettikten sonra o evlilik planları yaparken hiç içimden gelmiyordu.
Evi vardı . eşya alalım dedi . almak ,seçmek istemedim. Hep içim huzursuzdu.

O adam senle evlenmezdi hicbi zaman emin ol...Ego tatmini olarka kullanmis seni

Merhaba konunuzu ve yorumlarınızı okuduğumda içim çok tuhaf oldu çok üzüldüm. Yanınızda olup size sarılıp bunların hepsi geçecek çok güzel günler gelecek günlerde gizli demek istedim 🌸💖 Hiç kimse için hiçbirseye değmiyor unutup yolunuza baktığınızda pişman olup köpek gibi geliyorlar ama siz buna sakın izin vermeyin sizin değerinizi gerçekten bilen biri ile bu hayata devam edin 🫧🪽
kaç gündür güçlü bir şekilde yazarken yorumunuz gözlerimden yaşlar akmasına sebep oldu.
Keşke yan yana olup tüm dertlerimizi atlatabilseydik.

Kalbim o kadar kırık ki. O kırıklıklar içinde sağlam parçaları toplamaya çabalıyorum...

ben de yorumlarla birlikte okudum kurtulmuşsunuz diyenlerdenim✨ 4 ay once benim de iliskim bitti inanın geçmeyen acı yok geçecek insanız sonucta acı ceke ceke ders alıyoruz kuvvetleniyoruz.. Kendinize karşı her zaman bu sekilde olmanız dileğiyle

ben de yorumlarla birlikte okudum kurtulmuşsunuz diyenlerdenim✨ 4 ay once benim de iliskim bitti inanın geçmeyen acı yok geçecek insanız sonucta acı ceke ceke ders alıyoruz kuvvetleniyoruz.. Kendinize karşı her zaman bu sekilde olmanız dileğiyle
o zaman iyi ki kurtulduk diyelim.
Siz nasılsınız , iyi misiniz ? toparlandınız mı?

o zaman iyi ki kurtulduk diyelim.
Siz nasılsınız , iyi misiniz ? toparlandınız mı?
toparlandım desem yalan olur:’) ama hayat bir sekilde devam ediyor ona tutuna tutuna yasıyorum ben de.. geçecek biliyorum zaman lazım sadece bazen kalbim sızlıyor o aklıma geliyor ama bitti gitti😊

toparlandım desem yalan olur:’) ama hayat bir sekilde devam ediyor ona tutuna tutuna yasıyorum ben de.. geçecek biliyorum zaman lazım sadece bazen kalbim sızlıyor o aklıma geliyor ama bitti gitti😊
4 ayda geçmeyecek mi yani :KK43: bu beni üzdü.

Daha da iyi oluruz umarım

kaç gündür güçlü bir şekilde yazarken yorumunuz gözlerimden yaşlar akmasına sebep oldu.
Keşke yan yana olup tüm dertlerimizi atlatabilseydik.

Kalbim o kadar kırık ki. O kırıklıklar içinde sağlam parçaları toplamaya çabalıyorum...
Yaaaaaaa kıyamammmm 🥹🥹🌸 şehir neresi kısmet belki aynı yer ise birgün gerçekten oturur dertleşiriz ilk defa birine böyle yorum yapıyorum gerçekten bende zamanında böyle şeyler yaşadığım için etkilendim hepsi geçiyor zamanla. Bitane elin sidiklisi için tatlı canını sıkma 🫢💖

Yaaaaaaa kıyamammmm 🥹🥹🌸 şehir neresi kısmet belki aynı yer ise birgün gerçekten oturur dertleşiriz ilk defa birine böyle yorum yapıyorum gerçekten bende zamanında böyle şeyler yaşadığım için etkilendim hepsi geçiyor zamanla. Bitane elin sidiklisi için tatlı canını sıkma 🫢💖
yaaa çok tatlısınız.. İstanbul Tuzla da'yım. Yakınsak neden olmasın , cok isterim.

Aynı şeyleri yaşamanıza üzüldüm bu arada... Hep iyi şeyler yaşarız umarım bundan sonra :KK200:

bu arada daha ne yazdığını bilmeden numarasını telefonumda görmek beni hiç mutlu etmedi. İçim sıkıldı.

kalbi zaten kırık birine bu kadar keskin yorum yapmanıza gerek var mıydı bilmiyorum ama derdim zaten evlilikte değildi.
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Gercegi soyledim benzerini yasadim zaten..kalbin kirik olmasi gercekleri ortmuyor..derdim evlilik degildi demissin ama.evlilik lafini etmissin zaten adama istemissin ve evlenseydik soyle kotu olurdu diye kendini avutmana da gerek.yok zaten bu adam evlenmek istese boyle davranmazdi ...sen ezildikce o.ezmis seni karsisinda zavalli olmussun degerini dusurmussun...bagimli oldugunu o da anlamis ve nasilsa ayrilmiyor ayrilamiyor diye psikolojok siddetin dozunu arttirmis..psikopatin tekiymis

yaaa çok tatlısınız.. İstanbul Tuzla da'yım. Yakınsak neden olmasın , cok isterim.

Aynı şeyleri yaşamanıza üzüldüm bu arada... Hep iyi şeyler yaşarız umarım bundan sonra :KK200:
Aaa bende İstanbul Esenler biraz uzak ama neden olmasın ♥️🫢 umarım çok iyi hissedersin en kısa zamanda 🙏🫧🪽

merhaba kızlar ,
evet . 3 senede kendime ne sevgim , ne saygım hiçbir şeyim kalmadı. Ben , ben olmaktan çıktım. O ne istediyse o oldum.

Trip atma huyum vardı ve rahatsız oluyordu . Onun için bile burada gelip sizden yardım istedim. Kendimi düzelttim . Aslında hep triplerim haklıydı , ben sadece içimde onu hep aklamak istedim.

Özetlemem gerekirse , ben 34 yaşımdayım sevgilim 31 yaşında. Yakın yerlerde oturuyoruz birbirimize. 7 yıl öncesinde kısa bir görüşmemiz olmuştu fakat ikimiz için de yanlış zaman oldugu için 2 sefer görüşüp bitirmiştik daha dogrusu hiç başlamamıştık. 3 sene önce tesadüfen bir yerde karsılastık. Selamlaşmadık ama birbirimizi gördük. Ertesi gün beni sosyal medyadan bulup , mesaj yazdı ve hemen ertesi gün buluştuk. Sonrası malum beraber geçen 3 yıl...
Yazık benim 3 yılıma ...

Her şey en başta güzeldi. Zamanla onu giyme , bunu yapma , burda konusma, arabaya binerken eğilme vs vs... ilk başta giymeyi çok sevdiğim elbiselerimi bıraktım, sonra sonra ... günün sonunda sıfır kollu bile giyemediğim. Kısa tişörtlerimin içine atlet giymek zorunda kaldığım . Her giydiğimin her yaptıgımın eleştirildiği bir duruma evrildi. İnanın nasıl oldu bilmiyorum.
Girdim ve bu durumdan çıkamadım.
Aramızda evlilik muhabbeti hiç geçmemişti geçtiğimiz sene konu açıldı ve artık bir şeyleri konusmamız gerektiği ve bir cocugumuz olmasını istiyosak biraz daha hızlı olmamız gerektiğini söyledim ( sanki her sey muhtesemdi evlilik , cocuk kaldı . Aptal kafam işte ) bu konuşmayı yaptıktan ertesi gün benden ayrıldı, hemde sadece bir mesajla.. Ben yapamayacagım zamansız.. seni seviyorum ama başka kariyer planlarım var , evlilik yapamam üzgünüm dedi. Üzüldüm , ağladım yine ben aradım ve barıştık.
O hep kaçandı ben kovalayandım. Ne bir tatile gittik, ne bir sahilde çay içmeye ... Bir kaç kez onun köyünde işi vardı birlikte oraya gittik. Orda da hep kavga gürültü.
Beni kızdırırdı ve sonra hemen siniri geçerdi ve ben kalbim kırıldıgı için küserdim. Barışmak için çabalardı bu konuda hakkını yemek istemem. Cok uzatıyosun triplerini derdi. Buraya geldim fikir aldım . Değişebilmek için ne yapabilirim dedim. Değmedi..

Evlilik konusuna ısındıktan sonra aramızda hep konustuk. Evlenince çalışamazsın dedi. ( şuan cok rahat 14 yıldır çalıştıgım bir işim var.)Kendisi işi gereği haftanın bir kaç günü çalısıyor. eşim olsun isterim evde dedi.
Yemeğe karışmam , temizliğe karısmam bunlar kadının işidir dedi. Eve erkek kuzenin gelemez bizde ters ancak ben varken gelebilir dedi. Dedi de dediii... Hepsini yazıyorum dönüp dönüp arada aptallığımı okumak için.

Evet hepsine tamam dedim. Neden tamam dedin derseniz cevabım yok inanın.

bunlara rağmen bikere değerli hissettirilmedim. Her seye bagırdı cagırdı. Telefonu yuzume kapattı. en ufak seyde sen kimsin s...g... dedi.
3 yılda bana her şeyi yaptı .

Üzerime yürüdü sonra bana beni bu hale sen getirdin . Kendini bana dövdürmek istedin dedi. Onun suçlusu da ben oldum ve üzerime yurudugu için , onu bu dereceye getirdiğim için özür diledim...

dün uzun süredir kafamda düşündüğüm ama cesaret edemediğim şeyi yaptım. Aslında yapmama sebep oldu ve her yerden sildim.
Şuan aptallığımdan dolayı yine cok üzgünüm . Niye bunları kendime yaptrdım, niye onu seviyorum bilmiyorum.
Sadece çok kırgınım, cok yorgun..

offf bu nedir... nasıl bi toksiklik? Benim de toksik bi ilişkim vardı ama bu boyutta değildi, her neyse. Ayrılayım mı ayrılacam mı derken bi anda çat diye ayrıldım.

Ayrıldıktan sonra yüzüme güzellik geldi resmen, kısmetlerim açıldı. 😂😂 Bu adamdan sana sevgiliyi geçtim, yoğurt kabı bile olmaz. Kız elin adamını niye çekiyorsun? Sevgili nedir? İnsana huzur verir, dertlerini unutturur, huzur verir. Bu adam sana ekstra dert veriyor. Kendinde misin bi d eevlenmek istiyorsun? Dehle gitsin. Adam mı yok piyasada? Erkek mi kalmadı yahu?

Aklını başına al, silmekle kalma, engelle her yerden ama her yerden ve önüne bak. Ağla ağla 3-5 ay sonra geçer. Bu adamla evlenirsen bi ömür ağlarsın neden evlendim diye bi de kolay kolay da boşanamazsın, ondan sonra gör bakalım dert neymiş.

biliyor musunuz bir ara keşke beni aldatsa , mecbur ayrılırım en azından diye bile düşündüm.
Gerçekten kapalı karanlık bir odaya kapatılmış gibiydim. Kabus gibiydi. Kafamda sürekli ne yapacağım diye düşünüp, ayrılamıyordum.
Düşündükçe şuan içim sıkıldı.
Yani evet, araya ihanet girince aşkından ölsen bile bir daha olmayacagini biliyorun ama bunu bilmemi aslaaaa istemiyordu ögrenmemem içinde elinden geleni yapti sans eseri ögrendim. Belki seninkide aldatmistir ama sen bilmiyorsundur. Kendine zaman ver baya bir zaman ama söyle 1 hafta degil. Geçecek sen bile sasiracaksin tecrubeli biri olarak söylüyorum 😊

Yani evet, araya ihanet girince aşkından ölsen bile bir daha olmayacagini biliyorun ama bunu bilmemi aslaaaa istemiyordu ögrenmemem içinde elinden geleni yapti sans eseri ögrendim. Belki seninkide aldatmistir ama sen bilmiyorsundur. Kendine zaman ver baya bir zaman ama söyle 1 hafta degil. Geçecek sen bile sasiracaksin tecrubeli biri olarak söylüyorum 😊
Orasını da Allah biliyor tabi. Dün mesaj attı , aradı. Hala kendini haklı görüyor.
En son yüzüne kapattım.

offf bu nedir... nasıl bi toksiklik? Benim de toksik bi ilişkim vardı ama bu boyutta değildi, her neyse. Ayrılayım mı ayrılacam mı derken bi anda çat diye ayrıldım.

Ayrıldıktan sonra yüzüme güzellik geldi resmen, kısmetlerim açıldı. 😂😂 Bu adamdan sana sevgiliyi geçtim, yoğurt kabı bile olmaz. Kız elin adamını niye çekiyorsun? Sevgili nedir? İnsana huzur verir, dertlerini unutturur, huzur verir. Bu adam sana ekstra dert veriyor. Kendinde misin bi d eevlenmek istiyorsun? Dehle gitsin. Adam mı yok piyasada? Erkek mi kalmadı yahu?

Aklını başına al, silmekle kalma, engelle her yerden ama her yerden ve önüne bak. Ağla ağla 3-5 ay sonra geçer. Bu adamla evlenirsen bi ömür ağlarsın neden evlendim diye bi de kolay kolay da boşanamazsın, ondan sonra gör bakalım dert neymiş.
Yorumunuzun her kelimesi o kadar ama o kadar doğru ki.
Aramaz diye engellememiştim. Dün aradı konuştuk cok kısa. Aynı kafada hala. Bekliyor ki ben özür dileyeyim.
Yüzüne kapatıp, engelledim.

X