Kaynanamın yüzüne tükürmek istiyorum

slm canım yasadığın seyin aynısını bende yaşadım ve sevdiğim bırı varken 4yıllık bi ilişkim varken bu hatayı yaptım sevgilim okdr iyiydiki hersey superdı ve askere gıttı bılmıorm ama ne olduysa o zaman oldu bı yolculuk yaptım evde tektım ve canm okdr cok sıkıldıkı sohbetcıye gırdım ve bırıyle tanıstım konustuk okdr cok konustuukı onu tanımıordum ama okdr cok hoslandımkı asık olmustum resmen hemde delı gıbı asık olmustum ama ıcım acıyodu sevdıgıme böle bısı yaptıgım ıcın uzun zaman gectı ve sevgılı olduk msn askımız vardı yanı ama yıllardır tanıyo gıbıydım onu ama bı sorun daha vardı onun 4yıllık bı ılıskısı varmıs hatta nısanlanmak uzerelermıs ben kendı kendıme dusundum dedımkı evet sevıyorum hemde delı gıbı sevıyorum bu cocugu dedım ama öbur sevdıgımıde sevıorum ınsan 2kısıyı nsl sever o cocukla konustuk ve benle kacmak ıstedıgını söledı alıyım senı dedı ne sen gerısıne bak nede ben dusundum 2gun hıc uyumadan hep msn gelmesını bekledım o gelınce ıcım akardı sankı cvp vercegım gun gelmıstı ve ben dedımkı ben evlenecegım ınsanı cok sevıyorum onun uzulmesıne asla dayanamam bununla cıkan kızda bunu cok sevıomus bunuda bılıordum ve dedımkı asla olmaz sen ona dönceksın bende sevdıgıme dedım böle bı karar vedık ve msn de camda hıckıra hıckıra aglayarak ayrdıl pekı sımdı ne durumdamıyım 1hafta sonra unuttum meger bu sey bana alıskanlık bagımlılık olmus netti kapattım hıc kullanmadım pekı sımdı sevdıgımle evlıyım su an bı bebek beklıorz pekı vıcdanım rahatmı o okdr severken ben ne yaptım hıc rahat dııl cok pısmanımm hemde cokkkkkkkkkkkkkkkkk sen de benım yasadıklarımı yasıosun bıtanem lutfen ii dusun sakın devam etme cunku bu bı alıskanlıkkk

ben artık bunun üzerine birşey yazmak istemiyorum,o kadar yorum yapmışız boş yere,sen kayınvalidenin yüzüne tükür arkadaşım afferin ne kendini yor sen ne de bizi artık!!!,

Kız iyilik yapmış hastayken kayınvalide adayına bakmış fedakarlıkta bulunmuş .ama buna karşılık arkasından konuşulmuş iftiralara uğramış .Tabiiki daha fazla etkilenir insan bu durumda yapılan haksızlıktan. iyilik yapmış kötülükle karşılaşmış .zaten bu kayınvalidesinin huyuymuşda .sinirle birşeyler söyledi. burda hura herkes .hıh işte sende kötüsünde böyle diyosunda birsürü laf yapıldı.nerden neler çıkarıyosunuz arkadaşlar .Yazmak için yazıyosunuz.
Karşımızdaki insan kötüyse ve bizden büyükse sırf neden yaşı büyük diye saygı göstermemiz gerekiyor anlamadım.hakaret edelim suratına tükürelim demiyorum.ama SAYGI HAKEDENE GÖSTERİLİR YAŞI BÜYÜK OLANA DEĞİL.yoksa yaşı büyük diye kötü insanlara saygı gösterirsek asıl kendimize saygimız kalmaz.çünkü rol yapıyoruzdur .karşımızdaki insanada kötülük yaparız.biraz düşünüpte konuşalım.

bizim gelenek ve göreneklerimizde büyüğe saygı gösterilir benide ailem bu şekilde yetiştirdi saygı göstermekle sevgiyi birbirine karıştırmayın sevgi sadece hakedene gösterilir

buradaki bazı mesajları okumak beni çok üzüyor çünkü ileride benimde iki tane gelinim olacak ben bugüne kadar iki kez evlendiğim için iki tane kayınvalidem oldu ve bana ne yaparlarsa yapsınlar kendilerine bir kez bile saygısızlık etmedim ama ikinci kayınvalidemi daha çok sevip onunla daha yakın oldum
şimdi ikiside rahmetli oldu ilk kayınvalidem ölmeden 3 ay önce kızıma

ah kızım ah biz senin annenin kıymetini bilemedik demiş ikinci kayınvalidem öldüğünde komşuları bana size tapıyordu hiç dilinden düşürmüyordu dediler
ikiside mükemmel insanlar değildi ama iyikide öyle davranmışım vijdanım öyle rahatki benim gelinlerim bana benim kayınvalidelerime gösterdiğim saygı ve yakınlığın onda birini gösterseler onları başımın üstünde taşırım
yazık yaa öyle şeyler yazıyorsunuzki genç kızlarımızıda korkutup
önyargılı bir hale getiriyorsunuz

Son düzenleme:
benim anladığım sevgilisi askerdeyken, nette biriyle tanışıp evlenmiş birde çocuğu olmuş şimdide eşinin haberi yok tekrar nişanlanmış gibi gibi

Türkiyem; lütfen gerekli açıklamayı yapınız..

Aksi halde hakkınızda, yanlış beyan vermekten zabıt tutulacak..

İmza; Hafiften kızmaya başlayan bir yandan da boşver bee diyen üyenin teki..

benim anladığım sevgilisi askerdeyken, nette biriyle tanışıp evlenmiş birde çocuğu olmuş şimdide eşinin haberi yok tekrar nişanlanmış gibi gibi

başkasının adınamı yazmış acaba o yazıyı o topıke.yada bu 2.evlılıgı olcak ben öle anladım ama işte bı garıplık varkı tutkıyem dıger kunuyu okukokunokudu sonrada gıttı :)

pekı sımdı ne durumdamıyım 1hafta sonra unuttum meger bu sey bana alıskanlık bagımlılık olmus netti kapattım hıc kullanmadım pekı sımdı sevdıgımle evlıyım su an bı bebek beklıorz pekı vıcdanım rahatmı o okdr severken ben ne yaptım hıc rahat dııl cok pısmanımm hemde cokkkkkkkkkkkkkkkkk sen de benım yasadıklarımı yasıosun bıtanem lutfen ii dusun sakın devam etme cunku bu bı alıskanlıkkk

Tamam da 4 yillik iliskim varken biriyle konustum yanlis yaptigimi anladim ayrildik, simdi esimi cok seviyorum ve bir bebek bekliyoruz yazmis, bu konuda da nisanliyim demis, anlamadim anlasilcak gibi de degil vallakafamçokkarıştı

siz yazılanları okuduğunuza eminmisiniz?Kimse kayınvalidesiyle ilgili birşey demiyor arkadaşa,saygı gösterisin de demiyor,bütün sayfaları iyice okuyun isterseniz,kimse yazmış olmak için yazmıyor ve herkes düşünebiliyor,kayınvalidenizin huyunu biliyorsanız ona göre mesafe koymalıydınız deniyor .
baştan okudum ben canım ,saygıyla ilgili bazı arkadaşlar yine de saygı göster öyle denirmi böyle denirmi diye yazmışlar onlaraydı yazım sen birkaç yorum kaçırmışsın bence.
kız kızgılıkla birkaç kelime konuşmuş kaynanasının suratına tükürmemiş, kötü davranışta bulunmamış .harkes gariptir kaynanasıyla ilgili değil de .son mesajlarda kızın sinirle yazdığı cümlelere takılmış durumda :uhm:kaydirigubbakcemile

Tamam da 4 yillik iliskim varken biriyle konustum yanlis yaptigimi anladim ayrildik, simdi esimi cok seviyorum ve bir bebek bekliyoruz yazmis, bu konuda da nisanliyim demis, anlamadim anlasilcak gibi de degil vallakafamçokkarıştı

anacımbızde sabahatn berı arakdaşa yorum yazıyoruz ya bnd ebunu analayamdım.ee turkıyem nerdesın anacım evt gedle bı açıklama yapppp

Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış.Şahsen arkadaşı hiçte iyi niyetli görmedim..Mutlaka bir açıklaması vardır sanırım ama benim güvenim sarsıldı..

Konuyu Toplam 28 Kullanıcı okuyor. (26 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
olay topık oldu yanlız...

:bbo: :bbo: nisanli degil miydi bu??
oteki konuda da simdi evliyim ve bir cocuk belkiyoruz yazmis ben mi yanlis anladim yoksa:bbo:

ulan topik "daş düşebilüü ayı çıkabilüü" halini aldı bi anda :roflol:
heran herşey olabiliyo vay maşallah :kahve:

daha neler görcez bakalım :nazar:

nasıl yanı hönggggggggg..:1shok:..nısanlımı evlımı bı sahıs beeeeeeee...ne oluyorrrrrrrrkafamçokkarıştı

baştan okudum ben canım ,saygıyla ilgili bazı arkadaşlar yine de saygı göster öyle denirmi böyle denirmi diye yazmışlar onlaraydı yazım sen birkaç yorum kaçırmışsın bence.
kız kızgılıkla birkaç kelime konuşmuş kaynanasının suratına tükürmemiş, kötü davranışta bulunmamış .harkes gariptir kaynanasıyla ilgili değil de .son mesajlarda kızın sinirle yazdığı cümlelere takılmış durumda :uhm:kaydirigubbakcemile

boşver arkadaşım,çok önemi kalmadı bence ,bu konuyla ilgili yorum yazmıcam artık.

Yaw tamam ne olmus yani..enayi yerinemi koyulduk,,,olabülür....bu konu sahibinin ayibidir..:nazar:

Müneccinmiyiz kardesim bilelim kimin dogru kimin yalan söyledigini...:kahve:

Ay ben sinirlendim he...Mazlum Mazlumu getirin bana...-tatlicadiarzu-

yonetıcılere seslenıyroumyaaaakapatın su konuyu anacım yanıyorumyanıyorum sabhtan beri salk yerıne kondugumuza yanıyorum yaaaaa

X