Kaynanamın yüzüne tükürmek istiyorum

arkadaşım evlenince herşey degişiyo bence taviz verme net tavrını koy yok nişanlın üzülüyo boş bence,sen kendini düşün nasıl davranmak istiyosan öyle...

anladığım kadarıyla çok içli dışlı olmak sizi bu duruma kadar getirmiş...
baştan mesafeyi neden koymadınız...
canım sonuçta kaynanadır,annen değil ki içi sana yansın...

tşk ederım arkadasım ben zaten bundan sonra tavrımı koyucam en dogrusu bu bunu önceden yapmadıgım ıcın cok pısmanım

kuzenımde gırıp yorum yapıyor benım rumumdan aylar önce yapılmıs yorumunu

X) Forum Yönetimi aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajlarını siler ve Forum'a girişini yasaklar. Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla e-posta adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forum ile ilişkisi kesilir. Eğer şifrenizi unuttuysanız iletişim linkinden şifrenizi isteyebilirsiniz. Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar; başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa ban edilirler.

http://www.kadinlarkulubu.com/kk-yonetimden-mesaj-var/17895-forum-manifestosu.html

site kurallarını hatırlatmak isterim size:nazar:

aynı şeyleri yaşadım nişanlıyken benim kaynanamda hastalanınca evine giderdim tuvalte kadar giderdimm gece kalırdım yemek yapar evini temizlerdimm sırff gönlüü olsun daa bizi ayırmasın die
tabi önce allah rızası için
amaa nankörlüğün alasını yaptı 6 yıl oldu evlenelii hala yuvamı yıkma derdindee canım
evinee nezamana kadar gitmiyceksinn ne zamana kadar küseceksin ki bitanem
erkekler hep arada kalıyor
beni evinde istemeyen kadın 15 20 günde bir benim evime geliyor
yemek yedikten sonra bile eline sağlık deme lütfunda bulunmuyorr
olsunn ben kazanılyomm o kaybedilorr
nişanlınn sana destek verdikten sonraa masaya yumruğunu attıktan sonraa o kenardaa kendi başınaa kuru gürültülük taslarr
ama malesefki ne gidip gelmeni kesebiliyorsun
nede yüzünü tükürebiliyorsun
ahhh yapsamm benn içimdenn nelr geçiyorr amaa hepp 2. gelininee bırakıyorummm belasını ondan bulsunn
eşler üzülüyor arada kalıyor ama sen sen ol pire için yorgan yakmaa
evdeki huzurunuu mutluluğunuu böylee anneciklere değişmee canımm ben hepp böyle yaptımm her zamanda eşimm beni seçtii

canımm benım cok tşk ederım bu kadr yorumun ıcınde en cok sen anlamıssın benı cok saol bende nısanlımı uzmek ıstemıyorum gıdıcem ama hep mesafelı olucam cok tşk ederm

türkiyem özel mesaj yoluyla yazdıklarını burayada yazarmısın lütfen ben sana ne iftirası atmışım bütün gün sana yardımcı olmak için yorum yapıp durdum ne öyle tehditler filan

hiç yakıştıramadım sana

gecmıs sayfalara bakarsan ne yazdıgımı görursun ben sana degıl benım hakkımda yorum yapan herkese attım o msj

--------------------------------------------------------------------------------

slm bıle demek ıstemıyorum onlar kendılerını cok iyi bılıyor işim cıktı ve netten cıkmak zorunda kaldım kactı dedınız önceden yazılmıs konularımı alıntı yapıp yenı konuma kopyaladınız ustune ustuk hepınız bır olmussunuz hakkımda bılıp bılemden yorum yapmıssınız kım sıze bu hakkı verıyo konu hakkında bırsey bılmeden benı dınlemeden iftira atmanıza ne hakkınız var o alıntılara da gelınce benım herseye vercek cevabım var kuzenımde gırıp yorum yapıyor benım rumumdan aylar önce yapılmıs yorumunu tutum alakasız bır sekılde yenı acılmıs konuma tasımanın mantı ne o arakadas bunu acıklasın bana?ben burda yalan konusmuyorum bazılarınız benım kım oldugumu cok ıyı bılıyor öyle bır ınsanda olmadıgımı cok bılırler ben sıze derdımı actım derdımı söyledım kımseyle degıl sızınle paylastım sız naptınız cıktım gırdımkı alay konusu olmusum konum kapatılmıs Allah yukarda herseyı bılıyor ve ben o sahısları Allaha havale edıyorum onlar kendıleını cok ıyı bılır cok ayıp etmıssınız bır gun sızınde derdınız olur sızde gelırsınız buraya TÜRKİYEM

canım bana özel mjla bu yazını atmışsın
ama ben bunların hiçbrini yapmadım gülüyorum sadece:1closedeyes:
senin ne yapmak istediğinide anlamadım:)

Son düzenleme:
slm bıle demek ıstemıyorum onlar kendılerını cok iyi bılıyor işim cıktı ve netten cıkmak zorunda kaldım kactı dedınız önceden yazılmıs konularımı alıntı yapıp yenı konuma kopyaladınız ustune ustuk hepınız bır olmussunuz hakkımda bılıp bılemden yorum yapmıssınız kım sıze bu hakkı verıyo konu hakkında bırsey bılmeden benı dınlemeden iftira atmanıza ne hakkınız var o alıntılara da gelınce benım herseye vercek cevabım var kuzenımde gırıp yorum yapıyor benım rumumdan aylar önce yapılmıs yorumunu tutum alakasız bır sekılde yenı acılmıs konuma tasımanın mantı ne o arakadas bunu acıklasın bana?ben burda yalan konusmuyorum bazılarınız benım kım oldugumu cok ıyı bılıyor öyle bır ınsanda olmadıgımı cok bılırler ben sıze derdımı actım derdımı söyledım kımseyle degıl sızınle paylastım sız naptınız cıktım gırdımkı alay konusu olmusum konum kapatılmıs Allah yukarda herseyı bılıyor ve ben o sahısları Allaha havale edıyorum onlar kendıleını cok ıyı bılır cok ayıp etmıssınız bır gun sızınde derdınız olur sızde gelırsınız buraya TÜRKİYEM

bu özel mesajıda kuzeninmi yolladı acaba TÜRKİYEM ayıp eden sensin

"suratına türkürmek " istiyorum kelimesi hiç hoşuma gitmedi...
ne olursa olsun..sevmeye bilirsin hatta nefret edebilirsin ama bu söz hiç hoş diil..
yaptıklarınızı Allah rızası için yaptıysanız zaten,
karşılığında kötülük görseniz bile ben bunu yaptım su iyliği yaptım dersen bu Allah rızalığından çıkıyo desinler için yapılmış oluyo ..iy olabilmek için yapılmış oluyo
ben yapmıyomuyum kaynanama iş yapıyorum ama onun gözüne girmek için diil yaşı büyük diye üzülüyorum bişiler yapıyorum
karşılığndabişi beklediğim için diil
anneme yapıyosam oanda yaparım neden yapmıyim
heee beni çok kırıyo o ayrı ama onun içinde ahirette hakkımı soraraım kim olursa olsun

benim kayınvaldem benim için neler söyledi annem için neler söyledi .hiç haketmeğim davranışlar
kaldıramayacağım şeyler yaptı ama eşim için evine gidicem istemedende olsa yüzüne gülücem.
gurbişim şu sözünde sana katılmıyorum "şuç asla tek taraflı olamaz" çünki olabilir oluyoda.konuyu açan arkadaş için diil kendim için diyorum. :))

benim yazdığım yorum bu
bide senin bana attığın özel msj bak:uhm:

turkiyem bana da ozel mesaj atmissin yazdiklarinin hicbirini ustume alinmadim, bi kez daha dusun kafasinda o kadar soru isaretleri biraktigin insanlar mi haksiz yoksa sen mi haksizsin ve lutfen ozelden rahatsiz etme beni...

Konuyu Toplam 31 Kullanıcı okuyor. (28 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
b&m, Barçman, BeyazLilyum+, blueege, cemre110+, deniz_güneş, DENİZKOYDUMADIMI, dilegim, duyguçıkmazı, Elfida, EndlessDream, gurbaa prenses+, Gülsüm Sultan, KIRMIZIdonluKIZ, lirik güzel, necsel, newlife, nezihemmm, okypete, semacasema, smoker, Sonbahar24, sonuyok, tadLi, whiterose, yeliz82, _davidof_, _Eda_

:roflol:amma tututu bu konukaydirigubbakcemile3
yaw kafam karıştıı bi aldatıldık kandırıldık yazııyonuz bişer oluyo ama hadi hayırlısı
yalan rüzgarı oldu

bu alay etmek degılde neeee????

türkiyem özel mesaj yoluyla yazdıklarını burayada yazarmısın lütfen ben sana ne iftirası atmışım bütün gün sana yardımcı olmak için yorum yapıp durdum ne öyle tehditler filan

hiç yakıştıramadım sana

aynen banada gelmış ozele mesaj...............bende yorumumu yaparken ..hakılı olabılırsın...ne yasadıgını sen bılırsın fakat...
kaynannamın yuzune tukurecem dıyede bır baslık agır olmus dedım....

sonra topıkten cıktım geldıgımde...senın evlı oldugun cocugun oldugu yazılı farklı bır...konun ortayacıkmıs...once sasırdım sonrada senden bır acıklama gelmeyınce...
yalanmıs kandırıldıkmı acaba dedım ...kım olsa bunu dusunurdu...
acıklama olmayınca...sende olsan ...vakıt ayrıp yorum yaptıktan sonra baska bır kısılıkle ortaya cıkınca sende ...yalan kandırıldık dersın.....

acıklamanıda buraya yaparsın ozele mesaj atmassın
..

turkiyem bana da ozel mesaj atmissin yazdiklarinin hicbirini ustume alinmadim, bi kez daha dusun kafasinda o kadar soru isaretleri biraktigin insanlar mi haksiz yoksa sen mi haksizsin ve lutfen ozelden rahatsiz etme beni...

canım senden cok özür dılerım sen dalga gecmemıssın benımle kusura bakma yanlıslık oldu tekrar özr dılerım

bu alay etmek degılde neeee????

evet o alay diil
ben sadece konuya yorum yazan arkadaşalra karsılık yazdığım bişi herkes farklı telden konuşuyodu onlara espiri amaçlı yazdım okee:1closedeyes:
seninle alakalı diil yanişakkıdı

ayrıca alay etmek isteseydim ilk yorumumda ederdim gayet güzel bi yorum yazdım sana

X