Kaynanamın yüzüne tükürmek istiyorum

arkadaşın gelmesini ve açıklama yapmasını bekliyorum.şahsen kendime çok kızdım saf saf yorum yaptığım ve kendimi onun yerine koyup üzüldüğüm için :KK43:

Allahını seven bana bir açıklama yapsın. Koptum ben yahu. Evlimiymiş yoksa nişanlımı, kim kime ne yapmış. (hafiften sıyırıyorum galiba)

kaynananın yuzune tukurecektı..............hem evlı cocuklu hem nısanlı....

allahım benmı anlamıyorum....kandırıldık...aldatıldık...dolandırıldık...fikirlerımız calıntı...bi ısede yaramadı...of of ...............

bır sey dıyecegım olmayacak...neyse ....

kıızz, türkiyem hu huuu
gel ayol ben arkandayım kimse bişi diyemicek :tek ayaa kalkık üye simili:
anlat bakim su isin aslini astarini, duygularımızlan oynamadın dimi benneyaptımki

sakin ayni pcyi 2 arkadas kullaniyoz o evli ben nisanli klişe yalanini uydurma gözünü seviyim vallahi kabak tadi verdi senağlama

hımmm nısanlım ıcın bayramlarda ozel gunlerde gıderım ama hep mesafelı olurum

Konuyu Toplam 31 Kullanıcı okuyor. (28 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
b&m, Barçman, BeyazLilyum+, blueege, cemre110+, deniz_güneş, DENİZKOYDUMADIMI, dilegim, duyguçıkmazı, Elfida, EndlessDream, gurbaa prenses+, Gülsüm Sultan, KIRMIZIdonluKIZ, lirik güzel, necsel, newlife, nezihemmm, okypete, semacasema, smoker, Sonbahar24, sonuyok, tadLi, whiterose, yeliz82, _davidof_, _Eda_

:roflol:amma tututu bu konukaydirigubbakcemile3
yaw kafam karıştıı bi aldatıldık kandırıldık yazııyonuz bişer oluyo ama hadi hayırlısı
yalan rüzgarı oldu

Son düzenleme:
ne oluyo ya yorum yazdım ama galıba kandırılmısız bırı bana anlatsın ne oluyo burda

ya bu arkadası en son nısanlı bırakmıstım benn :kahve:

hangı ara evlendıde bebek beklıyor sımdı :1shok:

anlamdım vallaaa

iyiki kafa yorup yazmamışım bu konuya,sadece okumuşum. içimemi doğdu ne:nazar:

ŞenizŞeniz.....afferın okypete...ben yaptımdı yorum.......delikafadulden

hımmm nısanlım ıcın bayramlarda ozel gunlerde gıderım ama hep mesafelı olurum

diloş yavrum..yalan aman yalan ...bosuna yorma yorumlarınla kendını.....yerimseniben

ya kandığıma deyilde evin bütün evin işi kaldı
arkadaşlar Valla benimki gerçek hazır 30 kişi burdayken benim derdimede deva olun

kızlar bende sımdı nısan resımlerıne baktım arkadasın walla anlamadım neden yalan yazsın kı ne gececek elıne yalan yazıpta

Ben bugün habire ağzımın payını alıp duruyorum demekki ne yapacakmışız her konuya yorum yapmayacakmışız

yaw arkadaşlar ,türkiyem gitmiş ,kendimiz yazıp kendimiz okuyoruz,evet kandırıldıkaldatıldık ,hadi dağılalım,hadi herkes evine,bir işim vardı benim yaa :roflol: :roflol: :roflol:

kızlar ben bırsey anlamadım bırı bana anlatsın yoksam kafayı yıycem ne olıy burdalaelaelaelaelae

anne kim kaynana kim hiç aynı kefede olmaz hata sizde :nazar:
ben sahsen annemi sevdiğim kadar kayınvalidemi sevemem

X