Kaynanamın yüzüne tükürmek istiyorum

arkadaşlar kanımca konu kapanıyo uzman gelmiş
hadin ya başka konuya gidelim yada bırakın aksiyon yapmayın bende adam
gibi evin işini bitiriyim​

kaynanamı tanımadıgınız ıcın böyle yorumlar yapıyosunuz sıze saygı duyuyorum tanısmız olsaydınız bana hak verırdınız tmm ben actıgım baslıgın bazı dedıgım cümlelerin agır oldugunun farkındayım ama dedıgım gıbı suan cok sınırlıyım ve kırgınım

Yanlış hesap bağdat'tan döner demiş büyüklerimiz...
Sizin hesabınız baştan yanlış kusura bakmayın...
Siz daha nişanlısınız...
Evli değilsiniz...
Kayınvalideniz değil müstakbel kayınvalideniz...
En başından bu kadar neden taviz verdiniz ki...
Bakın şimdi zor durumda kalan siz oldunuz...
Size mi kalmış müstakbel kayınvalidenizin altından almak, başında beklemek vs..
Size eltinizi kötüleyip sizin iyi mi olduğunuzu söylüyor kusura bakmayın başından laf etmesini engelleyecektiniz...
Biri eltinizse diğeri kayınvalideniz, iki tarafa da aynısınız siz...
Gün olur size döner en ufak bir şey, dönmüşte işte...
Şimdi kimseyi suçlamayın...
Allah rızası için yapılan şey orada kalır, lafı da edilmez...
Yok öyle değilse eğer beni daha çok sevsin diye ya da göze girmek için yaptıysanız o zaman bir daha yapmayın, tavrınızı koyun...
Bir daha da üzülmeyin...
Nişanlınızı istiyorsanız o eve de gidin...

Kız iyilik yapmış hastayken kayınvalide adayına bakmış fedakarlıkta bulunmuş .ama buna karşılık arkasından konuşulmuş iftiralara uğramış .Tabiiki daha fazla etkilenir insan bu durumda yapılan haksızlıktan. iyilik yapmış kötülükle karşılaşmış .zaten bu kayınvalidesinin huyuymuşda .sinirle birşeyler söyledi. burda hura herkes .hıh işte sende kötüsünde böyle diyosunda birsürü laf yapıldı.nerden neler çıkarıyosunuz arkadaşlar .Yazmak için yazıyosunuz.
Karşımızdaki insan kötüyse ve bizden büyükse sırf neden yaşı büyük diye saygı göstermemiz gerekiyor anlamadım.hakaret edelim suratına tükürelim demiyorum.ama SAYGI HAKEDENE GÖSTERİLİR YAŞI BÜYÜK OLANA DEĞİL.yoksa yaşı büyük diye kötü insanlara saygı gösterirsek asıl kendimize saygimız kalmaz.çünkü rol yapıyoruzdur .karşımızdaki insanada kötülük yaparız.biraz düşünüpte konuşalım.

slm canım yasadığın seyin aynısını bende yaşadım ve sevdiğim bırı varken 4yıllık bi ilişkim varken bu hatayı yaptım sevgilim okdr iyiydiki hersey superdı ve askere gıttı bılmıorm ama ne olduysa o zaman oldu bı yolculuk yaptım evde tektım ve canm okdr cok sıkıldıkı sohbetcıye gırdım ve bırıyle tanıstım konustuk okdr cok konustuukı onu tanımıordum ama okdr cok hoslandımkı asık olmustum resmen hemde delı gıbı asık olmustum ama ıcım acıyodu sevdıgıme böle bısı yaptıgım ıcın uzun zaman gectı ve sevgılı olduk msn askımız vardı yanı ama yıllardır tanıyo gıbıydım onu ama bı sorun daha vardı onun 4yıllık bı ılıskısı varmıs hatta nısanlanmak uzerelermıs ben kendı kendıme dusundum dedımkı evet sevıyorum hemde delı gıbı sevıyorum bu cocugu dedım ama öbur sevdıgımıde sevıorum ınsan 2kısıyı nsl sever o cocukla konustuk ve benle kacmak ıstedıgını söledı alıyım senı dedı ne sen gerısıne bak nede ben dusundum 2gun hıc uyumadan hep msn gelmesını bekledım o gelınce ıcım akardı sankı cvp vercegım gun gelmıstı ve ben dedımkı ben evlenecegım ınsanı cok sevıyorum onun uzulmesıne asla dayanamam bununla cıkan kızda bunu cok sevıomus bunuda bılıordum ve dedımkı asla olmaz sen ona dönceksın bende sevdıgıme dedım böle bı karar vedık ve msn de camda hıckıra hıckıra aglayarak ayrdıl pekı sımdı ne durumdamıyım 1hafta sonra unuttum meger bu sey bana alıskanlık bagımlılık olmus netti kapattım hıc kullanmadım pekı sımdı sevdıgımle evlıyım su an bı bebek beklıorz pekı vıcdanım rahatmı o okdr severken ben ne yaptım hıc rahat dııl cok pısmanımm hemde cokkkkkkkkkkkkkkkkk sen de benım yasadıklarımı yasıosun bıtanem lutfen ii dusun sakın devam etme cunku bu bı alıskanlıkkk

http://www.kadinlarkulubu.com/ask-h...reelmis-gibi-yasayan-varmi-3.html#post3099952

bu arkadaşın yazdıkları birşey anladıysam arap olayım şakkıdı

benım kaynanam kendı annesıne bıcak cekmıs kadın herseyı tam bılmeden konusmayın lutfen

e madem sen böyle biri olduğunu biliyrdum niye bukadar içli dışlı oldunCADIARZU
artı şöyle bir durum var ilşkileri bukadar dejenere etmeye ne gerek var nişanlıysan nişanlı gibi avran okdar aile işlerine girme herkes baksın kendi annesine. benim bu yaşımda öğrendiğim şeylerden biri şu ki herkesle çok içli dşlı olmaya gerek yok. ikincisi de kimsenin ağzına laf vermemktir ki görüldüğü gibi laf verince güzel kullanılıyor

Kız iyilik yapmış hastayken kayınvalide adayına bakmış fedakarlıkta bulunmuş .ama buna karşılık arkasından konuşulmuş iftiralara uğramış .Tabiiki daha fazla etkilenir insan bu durumda yapılan haksızlıktan. iyilik yapmış kötülükle karşılaşmış .zaten bu kayınvalidesinin huyuymuşda .sinirle birşeyler söyledi. burda hura herkes .hıh işte sende kötüsünde böyle diyosunda birsürü laf yapıldı.nerden neler çıkarıyosunuz arkadaşlar .Yazmak için yazıyosunuz.
Karşımızdaki insan kötüyse ve bizden büyükse sırf neden yaşı büyük diye saygı göstermemiz gerekiyor anlamadım.hakaret edelim suratına tükürelim demiyorum.ama SAYGI HAKEDENE GÖSTERİLİR YAŞI BÜYÜK OLANA DEĞİL.yoksa yaşı büyük diye kötü insanlara saygı gösterirsek asıl kendimize saygimız kalmaz.çünkü rol yapıyoruzdur .karşımızdaki insanada kötülük yaparız.biraz düşünüpte konuşalım.

siz yazılanları okuduğunuza eminmisiniz?Kimse kayınvalidesiyle ilgili birşey demiyor arkadaşa,saygı gösterisin de demiyor,bütün sayfaları iyice okuyun isterseniz,kimse yazmış olmak için yazmıyor ve herkes düşünebiliyor,kayınvalidenizin huyunu biliyorsanız ona göre mesafe koymalıydınız deniyor .

slm canım yasadığın seyin aynısını bende yaşadım ve sevdiğim bırı varken 4yıllık bi ilişkim varken bu hatayı yaptım sevgilim okdr iyiydiki hersey superdı ve askere gıttı bılmıorm ama ne olduysa o zaman oldu bı yolculuk yaptım evde tektım ve canm okdr cok sıkıldıkı sohbetcıye gırdım ve bırıyle tanıstım konustuk okdr cok konustuukı onu tanımıordum ama okdr cok hoslandımkı asık olmustum resmen hemde delı gıbı asık olmustum ama ıcım acıyodu sevdıgıme böle bısı yaptıgım ıcın uzun zaman gectı ve sevgılı olduk msn askımız vardı yanı ama yıllardır tanıyo gıbıydım onu ama bı sorun daha vardı onun 4yıllık bı ılıskısı varmıs hatta nısanlanmak uzerelermıs ben kendı kendıme dusundum dedımkı evet sevıyorum hemde delı gıbı sevıyorum bu cocugu dedım ama öbur sevdıgımıde sevıorum ınsan 2kısıyı nsl sever o cocukla konustuk ve benle kacmak ıstedıgını söledı alıyım senı dedı ne sen gerısıne bak nede ben dusundum 2gun hıc uyumadan hep msn gelmesını bekledım o gelınce ıcım akardı sankı cvp vercegım gun gelmıstı ve ben dedımkı ben evlenecegım ınsanı cok sevıyorum onun uzulmesıne asla dayanamam bununla cıkan kızda bunu cok sevıomus bunuda bılıordum ve dedımkı asla olmaz sen ona dönceksın bende sevdıgıme dedım böle bı karar vedık ve msn de camda hıckıra hıckıra aglayarak ayrdıl pekı sımdı ne durumdamıyım 1hafta sonra unuttum meger bu sey bana alıskanlık bagımlılık olmus netti kapattım hıc kullanmadım pekı sımdı sevdıgımle evlıyım su an bı bebek beklıorz pekı vıcdanım rahatmı o okdr severken ben ne yaptım hıc rahat dııl cok pısmanımm hemde cokkkkkkkkkkkkkkkkk sen de benım yasadıklarımı yasıosun bıtanem lutfen ii dusun sakın devam etme cunku bu bı alıskanlıkkk

http://www.kadinlarkulubu.com/ask-h...reelmis-gibi-yasayan-varmi-3.html#post3099952

Haydaaaaaaaaaa..CADIARZU

bu bı alıskanlıkkk

Sayfa Bulunamadı (Sanal Aşkı Reelmiş Gibi Yaşayan Varmı)

bu arkadaşın yazdıkları birşey anladıysam arap olayım
ALALH ALHH EE BUNE ŞİMDİ ARAKDAŞIM BI AÇIKLAMAN VARDIR MUHAKKAK

hani bu nişanlıydı kaydirigubbakcemile3

güzelim senı burda zorla tutan yok
sana ne diyim bi kahvenin kırk yıl hatırı beş mesajında hiç olmazsa on dakika hatırı olur
sen kayınvalidene diyorsunya sanada hiç iyilik yaramıyo iki saatir mantık yürütüyoruz
senin iyiliğin için o kadar mesajın içinde onamı taktın sen deminden konu kapansın diye mesaj yazmıştın ben onun
üzerine bu cümleyi kurdum sen bilirsin biz fikrimizi ortaya koyduk isteyen alır

neden herkes birbirini suçluyor anlamadım.yok sen şunu yazdın sen bunu yazdın.burda herkes saygı çerçevesinde düşüncelerini dile getiriyor.kimi kayınvalide hakkında kimi gelin hakkında yorum yapıyor.yapılan yorumlar yok ikiyüzlü yazmışın yok düşünmeden yazmışın yok okumamışın yok her kayınvalide öyle değil niye öyle yazdınız ...vs herkes kendi içinde benzer durumlar yaşadı belki ve bu yüzden böyle değerlendiriyor olabilir.herkes aynı düşünceye sahip olsaydı zaten forum olmazdı herkes aynı şeyleri yazardı.lütfen yorumlarımızı eleştirirken daha düzgün ifadeler kullanalım...sevgiler...

DENİZKOYDUMADIMI
ARKdaşlar bu arkadaşuın yazdıgı lınkı tıklayım o msjı okurmusn bnce boşuna yorum yazmıısız biz :)

sana ne diyim bi kahvenin kırk yıl hatırı beş mesajında hiç olmazsa on dakika hatırı olur
sen kayınvalidene diyorsunya sanada hiç iyilik yaramıyo iki saatir mantık yürütüyoruz
senin iyiliğin için o kadar mesajın içinde onamı taktın sen deminden konu kapansın diye mesaj yazmıştın ben onun
üzerine bu cümleyi kurdum sen bilirsin biz fikrimizi ortaya koyduk isteyen alır

Sen istedigin kadar anlat, anlattiklarin sadece karsindakinin anlayabildigi kadardir...
Hz. Mevlananin cok güzel bir sözü bu...a.s.

Türkiyem arkadasimizin kini nefreti o kadar cokki, suan bu anlattiklarimizi idrak edemiyor bile...belki yarin cok daha farkli düsünecek...Umarim öyle olur...kendi mutlulugu ve huzuru icin.:teselli:

turkıyemın 2.evlılıgımı olcakmış bu yanı bunca yorumu yaln ustune kurmuş değildir dimi arakadşalr ebnım aklıma bömle bıs geldı evt turkıyem nerdesın gelde bı cvp ver istersen

:bbo: :bbo: nisanli degil miydi bu??
oteki konuda da simdi evliyim ve bir cocuk belkiyoruz yazmis ben mi yanlis anladim yoksa:bbo:

ulan topik "daş düşebilüü ayı çıkabilüü" halini aldı bi anda :roflol:
heran herşey olabiliyo vay maşallah :kahve:

daha neler görcez bakalım :nazar:

X