Kaynanamdan iyice nefret ettim

Bana kimsenin tasası düşmedi konu benim evime yansıyor ,ben neden engel olmamışım gitmesine ,kim olsa parlardı .

4 çocuk evde kaldı 2 büyük 2 küçük büyük kız yetişkin 18 yaşında ;ben hergün arayıp soruyorum zaten onları
Kim size her gün arayın dedi? Kadın demek ki 18 yaşındakine güvenmiş bırakmış. Yengecim bir şeye ihtiyacın olursa mutlaka ara, yardım gerekirse gelirim yaparım demek yerine ne diye her gün aradınız? Bırakın da kendi anne babası arasın. Herkes birbirine girmiş ortalık karışmış, mutlu oldunuz mu bari? Her cümlede kaynım ve eltim kelimesi geçiyor. Kocam şöyle kaynım böyle. İkisini de aynı kadın doğurmuş ama biri çöp diğeri mükemmel. Herkes kocasına çok güvenerek mükemmel olduğunu düşünerek evleniyor ama dert sahibi olabiliyor. Sizin kocanızdan yana garantiniz mi var? Evimizi arabamızı aldık diye adamı pohpohlamışsınız ama evlenmeden önce alınmış malda söz hakkınız yok. Yarın kocanız sizi aldatsa veya boşanmak istese eviniz yok, ona göre adım atın. Üç ev birbirine girmiş sayenizde, hiç rahatsız olmuyor musunuz? Ben karışmasam kimse kavga etmeyecekti demiyor musunuz?

Her gün aramasının nedeni ne güzel kv dedikodularini yapıyordu bu da keyifle dinliyordu. Ok kendine dönünce işler değişmiş

Peki konunun senin küçük gelin olmanla, eltinin aile apartmanında yaşaması aldatılması, veya ev araba almanızla bağlantısı nedir?
Peki benim konumun bu kadar uzun olmasında seni sıkıntıya sokan nokta nedir illa bi cevap verip kendini ön plana atma çabası ,belliki şeninde hayatında da ,inişler olmuş anlıyorum .

Peki benim konumun bu kadar uzun olmasında seni sıkıntıya sokan nokta nedir illa bi cevap verip kendini ön plana atma çabası ,belliki şeninde hayatında da ,inişler olmuş anlıyorum .
Kendimi burda ön plana atacak kadar seni önemsemiyorum zaten tanımam etmem konu anlatımın aşırı komik
Elbette ki hayatımda inişler çıkışlar var her insan gibiçokça zor günlerde geçirdim, ama başkalarını küçümseyerek kendimi rahatlamaya hiç çalışmadım, başkasının mutsuzluğundan pay çıkarmadım

Aşırı komiksiniz olayı kaynana çıkarttı o ana kadar bir şey yoktu anlamanızda problem var sanırım ben burda fikir alışverişi yapıyorum. Yanlış platform da mıyım acaba niye gerildin bu kadar bir sakin kardeş …
Bu arada eşimin her şeyi benim üzerime ..
Canım kocammmm
Kocamda kocam …
Ve benim olan herşey onunda aynı zamanda

Allahım ne büyük dertler ya. İşi gücü olmayan kaynana elti takıyo kafaya. Umursamayıp olgun bi insan olsanız mis gibi yaşarsınız

Senin şuan yaptığın ne acaba çok tutarsız birisin inan ki ,yazdığın cümleleri tekrar oku bi istersen

Ben son iki haftadır sorunlar yaşıyorum ve böyle saçma konu benim evime yansıyor tepkisiz mi kalsaydım saçmalamasına
Evet duymayacaksınız. Sözler kurşun değilki sizi delip geçsin. Konuşan konuşsun tınlamam valla. O bunu dedi şu bunu dedi diye oturup kafaya taksak eşimize yansıtsak yılan hikayesine döner hayatımız. Şahsen kaynanam arkamdankı konuşmuş lafmı etmiş hiiç umursamam amaan der gider gezer kaf dağıtırım

Keşke bende sizin gibi olabilsem

Keşke bende sizin gibi olabilsem
Ya değermi ya kaynanam arkamdan şunu buny dedi oturup takiyim ağliyim falan, demişse demiş eeee nolmuş? Valla gereksiz şeyler. Neymiş gelinlerden yana şanslı feğilim demiş diye ağlamışsın hejsjs yav he der kapatırdım sanki kaynana memnun etmeye geldik dünyay

Bana kimsenin tasası düşmedi konu benim evime yansıyor ,ben neden engel olmamışım gitmesine ,kim olsa parlardı .
Siz eltinizi aradığınız için konu biraz büyümüş ve sizin aileye de yansımış. KV kendisi arasaymış. Bir daha karışmayın bence. Onlar tatile çıktılar biz bir şey diyemeyiz deyin kapatın.

Eltinizi tatildeyken arayıp niye huzurunu kaçırdınız ki gelince de söyleyebilirdiniz aciliyeti olan bir konu hiç değil. Ayrıca sizi de ilgilendirmiyor he he de kapat. Neredeyse tüm kayinvalideler bunu yapıyor gelinin birine diğerini kotuluyor. Yerinde olsam he anne ama bizi ilgilendirmez der kapardim konuyu. Kayinvalidemin ektim hakkında dediklerini söylesem birbirlerinin yüzüne bakamazlar belki benim arkamdan da diyordur ektim de bana söylemiyordur altın kural söylenen herşeyi duyma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…