Kaynanamdan iyice nefret ettim

Sizinki üzülmek değil dedikodu yapmak. Sizede gün doğmuş maşallah.

Bu konuyu nasil anladiniz Allah askina, ben kim kime ne dedi hicbir sey anlamadi.
Şimdi konu sahibinin kaynı çok kötüymüş para tutmamışlar ve eltisi aldatılmış, aile evinde yaşıyormuş onlar, kaynana onları daha çok seviyormuş
Ondan sonra konu sahibi taaa nişanlıyken ev almışlar araba almışlar eltisine çok üzülüyormuş
O yüzden eltisine tatile gidince hemen zehir etmiş

Ne kadarda sevgi dolu bir elti. Sacma bi konuymus anlamadigim iyi olmus.

Sen sürekli aynı şeyleri yazmaktan sıkılmıyor musun? Her konuya eşinle kaynını kiyaslayarak başlıyorsun, anladık artık merak etme.
Ayrıca eltini zerre kadar sevmeyip, kıskandığını da biliyoruz. Kadına üzülmen falan hikaye. Kayinvalide aradığında bilmiyorum kendisiyle konuş deyip kapatsaydin. Eltiyi savunmak sana mı kaldı ki yaptıkları çok saçma. 4 çocuk evde bırakılıp tatile mi gidilir? Kendine yeni olay bulmuşsun. Oradan orayı arayıp kaos yakalamışsın ama eltiyle kayinvalidenin arası kolay kolay bozulmaz,üzgünüm senin için.

Ne kadarda sevgi dolu bir elti. Sacma bi konuymus anlamadigim iyi olmus.
Aslında şöyle eltisini kıskanmış
Çünkü aldatılan ve kayınvalideyle yaşayan bir kadın olmasına rağmen konu sahibiyle işi gücü derdi yok kendi hayatında, konu sahibini de kocası idare ediyor, eltinin evini çekip çevirmesini çekememiş
Bir de ev araba aldıkları için çok mükemmel olduklarının tüm kk’nın iyice anlamısını istiyor

katılıyorum

Kadının anlattıklarını dinleyip eltine yetiştirmek zorunda değildin bunun adı koğuculuk hem büyük günah hem de bütün kargaşanın sebebi.
Bana anlatmayın benim bir alakam yok konuyla deyip kestirip atacaksın. Ne lüzumsuz dramalar.
Gelinlerden yüzüm gülmedi deyince de benim de kvalideden gülmedi dersin bitti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…