Kaynanamdan iyice nefret ettim

Bırak oğluyla konuşsun, oğlu seni zorlamadikca kafana takmaya bile değmez. Benim kv dünyanın en iyi insanlarından biridir , dedikodu falan sevmez, ara bozmaz hatta çok korkar çocuklarının eşleriyle arası bozulacak diye ona rağmen bu kadar içli dışlı değiliz. Eltimle iki mahlle ötede oturuyoruz, bazen varlığını unutuyorum. Herkes evinde mutlu olsun yeter.

çok şey yaşadık çok affettim ama olmadı bu sefer kesin karar verdim eşime de dedim ben memleketine gelmek istemiyorum izne bensiz gelebilirsin zaten annen peşimizde sürekli zaten gezemiyoruz zaten bende istenmiyorum gelmedigim daha iyi dedim esime. oda bende gitmeyecegim dedi bende benim yüzümden gitmemezlik yapma dedim. ben her zaman sorun yaşıyorum resti çekiyorum ama senin zorunla geliyorum. o düşünüyor ki ben ne dersem bu gelir diyor dedim esime

Ben darlanmadım da sen epey darlanmışsın belli.

Ay iki konu okuyayım diye girdim foruma bu ne kaç satır okuyamıcam.

Bu konudan bir ders çıkardım lütfen evlatlarınızı elti ve kayınla yarışmayı marifet gibi yetiştirmeyin
Herkesin hayat yolu sınavları başka başkadır, kendini mükemmel göstermenin yolu başkasını yermek değildir, kaldı ki mükemmel olsanız da bunun faydası başkasına değil size olur
Özellikle kız çocukları bol bol kendini geliştirip hobi edinmeli hayatta keşfedecek yaşayacak çok an var, elti kayın görümceden daha geniş bu hayat daha anlamlı

Size katılıyorum ,keşke hep dediğiniz gibi olsa hayat ama bazen acı gerçekler işe karşı karşıya mecburen geliyoruz ,hayatımızda bu tarz insanlar oluyor ,keyfimizi kaçıran, dengesiz ,haksızlık yapan ve bu olayların eve yansıması maalesef herkes yüzleşmiştir bu tarz olaylar ile çocuğunuzu dört dörtlük yetiştirseniz bile nasıl bir aileye denk gelip nasıl insanlarla karşılaşacağını bilemezseniz isterse prof olsun bu olaylar günümüzde yaşanıyor Buda bir gerçek bu tarz aşağılayıcı yazılar yazarak egonuzu yükseltmeye çalışmayın lütfen .

Bir şeyi aşağıladığım yok, konuya girşiniz elti ve kaynı aşağılayarak başlıyor o yüzden tepki aldınız ya

2 hafta önce bi olay yaşadım ben ve hala kötüyüm lafı banada döndürmesi ve hararetle söyleme şekli
O zaman sizinle ilgili olan kısma çat çat cevabı verir kapatırdınız.
Aldatılan da siz değilsiniz konunun merkezinde olan da.
Elti üzerinden yürümeyin. İki lafınızdan biri eltim aldatılmış,şunu yaşamış bunu yaşadı bla bla.

Kv olan hıncınızı eltiniz üzerinden çıkartıyorsunuz besbelli. Aldatılan kadın tatilde,tasası size düşmüş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…